Magia Runicznych Symboli Ochronnych

Wszystko co związane z runami
amciak
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 114
Rejestracja: 2005-07-15, 01:01

Post autor: amciak »

dzieki bardzo, bede bardzo wdzieczna. tak troche czuje, ale nie mam pewnosci, ze to nie do konca jest kwestia tylko mnie, ze to moze byc cos jeszcze, cos obcego. los wskazuje mi runy, wiec od nich zaczne. ale to wszsytko, co napisales wyzej, bardzo mi się przyda.
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Wydaje mi się, ze wiekszosc z nas chetnie by to przeczytala, dlatego jezeli bys mogl zamiescic swoja cenna wiedze na forum... bylo by fajnie...
ale jesli chodzi o czakry (wyrownywanie energii, odblokowywanie itp.), to tu jest temat:
http://www.futhark.spojrzenie.com/viewtopic.php?t=102
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Jeśli chodzi o prace z czakrami, to chyba najlepiej do tego nadaje się Reiki :)
Zamieszcze troche informacji na temat tego, jak reiki radzi sobie z wyrównywaniem energii czakr w temacie, ktory Kura podała powyżej, wiec zainteresowanych zapraszam właśnie tam :wink:
Awatar użytkownika
Kura
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 356
Rejestracja: 2005-05-01, 21:16

Post autor: Kura »

Wlasnie o to mi chodzilo Maev... :P dzieki za sprostowanie :grin:
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Rety przez miesiąc kompa nie widziałem i strasznie dużo mam do nadrobienia.

Co do tej psyche osobistej maga i ogólnej to wydaje mi się to przy runach i niektórych symbolach bardzo nieistotne. Chodzi tu przecież o specyficzne promieniowanie krztałtów ( to właśnie dla tego kiedy wymyślimy sobie kilka kresek i spróbujemy przypisać im znaczenie może z tego nic nie wyjść ). Na potwierdzenie tej tezy mam jak na razie informacje znalezione gdzieś w necie o przeprowadzonych badaniach nad okiem horusa. Ze zwykłego metalu nie wykazującego żadnej aktywności odlano pierścień z okiem horusa. I co się okazało? Sprawdzając poziom radioaktywności tegoż pierścienie licznikiem gaigera ( czy jak się to pisze, nawet nie wiem ) w każdym razie licznik na ów pierścień reagował na prawie 8 metrów.

Myśle że aby zajmować się symboliką znaków najpierw trzeba rozgryżć odpowiednio rodzaj promieniowania danego krztałtu. W takiej kolejności wydaje mi się to przynajmniej logiczne. I skoro krztałty tak ładnie promieniują to wydaje mi się, że wizualizacje i ryty tak łatwo ich nie wyprą ze wszelkich praktyk.

[ Dodano: 2005-08-16, 15:10 ]
Jeszcze coś ostatnio podczas medytacjii nie kontrolując w ogóle przepływu myśli "zobaczyłem" wspaniały sztylet z jednym ostrzem głównym i dwoma bocznymi. Na ostrzu głównym wygrawerowana była runa SOWILO. Zastanawiam się teraz czy i jak zabrać się do wykucia tego sztyletu. Napiszcie co o tym myślicie.
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Poszukaj kowala jak chcesz to zrobić sam jak nie to kup sobie ręczenie zrobiony sztylet i wykuj rune lub pobaw się pilnikem. Nietsety to żmudna praca i ciężko ci będzie to zrobić samemu.
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Poza tym takich "wizji" nie należy traktować dosłownie. Może chodziło o to żebyś zrobił sztylet. Może o to że ta runa będzie jak broń w twych rękach. A może o to że doprowadzi do twojej zguby. Można to interpretować na tak wiele sposobów, że łatwiej będzie ci zrobić sztylet z kawałka metalu niż ich szukać :D .
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

iesz nie wiem czy prubowaś kiedyś śię bawić w kucie czyego kolwiek ale naprwde wątpie bu kto kolwiek nie przygotowany do tego fachu zrobił chociażby dobry gwużdz. Ale niech prubuje z mojeej zabawy wyszedł sprasowany kawałek metalu :lol:
Swoją drogą nie wiem czy szłyszałeś o broni rytalnej może to to. Ja nprzykład tknięty snem zrobiłeswoją różdzke gdyby nie sen nigdy bym jej nie zrobił pzrynajmniej nie w twkiech formie.
Ale takie sny najlepiej iterpretować samemu bo w tobie znaduje się odpowiedz na to co cię Gnębi lub na to co się wydaży :roll:
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Wiem ile to jest roboty, bo się tym interesowałem. Raz zrobiłem pogięty kawałek metalu :D . Owszem słyszałem o bronii rytualnej :/ . I wcale nie mówiłem że to nie może być to. Zwróciłem tylko uwage na to że może być czymś innym. Zresztą, rzeczywiście sam powinien swój sen zinterpretować. Tylko nam longerman, powiedz później co z tego wszystkiego wyjdzie :) .
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Ludzie dzięki. Z kuciem to na pewno będzie długa i męcząca zabawa ale razem z kumplem podczas roku szkolnego wymyśliliśmy całkiem niezły prowizoryczny sposób na odpowiednie rozgrzanie stali. :D
Kupuje narzędzia i będe próbował wykorzystać wiedze nabytą w szkole.
Nawet jeśli nic mi nie wyjdzie to i tak będe próbować. :D

[ Dodano: 2005-08-21, 20:55 ]
Jasne że powiem
:D
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

No to wypowiedział się sam zainteresowany :roll:
Tylko nadal mnie gruzie pewien problem czy były w trakcie tego snu jakieś napisy lub cos takiego, Co mugbyś przeczytać?
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Nie bardzo ale coś tym sztyletem wypalałem. Tylko nie wiem co. Tak wypalałem coś sztyletem.
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Ciekawe, prawda Solmyr?
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Tak bardzo ciekawe niestety, z przykrością stwierdzam iż to był sen a szkoda bo mogło to być coś zupełnie innego. Ale ja wiem porzyjemy zobaczymy. :roll:
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Od razu rozwije twoje wątpliwości Solmyr - zarówno podczas snu jak i podróży astralnych niemozliwe jest czytanie. Wiąże się to z wyłączeniem z działania jednej pólkuli mózgu i aktywacją drugiej. Napisy albo są nieczytelne, albo nic nam nie mówią, a najczęściej ich po prostu nei ma.
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Jeśli chodzi o czytanie w projekcji astralnej to wydaje mi się, że nie jest to niemożliwe.
Nieraz miałem coś takiego, że mając OOBE widziałem napisy, które zdawało mi się, że rozumiem, ale po chwili się rozmywały. Jednak przez chwilę je widziałem...
Awatar użytkownika
Maestro
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 227
Rejestracja: 2005-07-21, 04:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maestro »

Mi nie udaje się czytać podczas projekcji i nie znam nikogo kto by to robił.
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Zgadzam się z Maestrem. Pewnie ci się Skóra zdawało :D .
Skóra 66

Post autor: Skóra 66 »

Eh...jak masz OOBE to wszystko Ci się może zdawać, wyjście z ciała może się po prostu przyśnić. Więc nawet jeżeli mi się zdawało to tym samym mi się przyśniło, a skoro tak, to czytałem we śnie. To oczywiście tylko hipoteza :P
Solmyr
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 189
Rejestracja: 2005-06-23, 19:30
Lokalizacja: Okolice warszawy

Post autor: Solmyr »

Z tego co ja wiem potczas snu właśnie nie można czytać, to znaczy rozumieć napisanych wyrazów gdyż jako takie literki widzimy jednak nie jesteś my w stanie odczytać co te ciągi liter zawierają. Natomiast w snach proroczych jest zupełnie inaczej gdyż jesteś świadomy nie tylko otoczenia to działają ci wszystkie zmysły, po takim proroczym snie możan np. czyć smak potrawy czuć zapach tak jakby się tam bylo naprawde. Niestety o projekcji nie moge nic powiedzieć gdyz do tej pory mi się uadała, no może tylko mentalna.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia run”