Problem z wyświetleniem strony

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Kinga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-04-15, 05:20

Problem z wyświetleniem strony

Post autor: Kinga »

Nie wiem o co chodzi ale przez kilka dni nie mogłam dostac się na stronę Paranormalium. Od kiedy tu bywam,czyli gdzieś od roku,to pierwszy raz. Z innymi stronami jest wszystko w porządku ,internet też działa jak trzeba. Już myslałam,że coś u Was ale jednak strona w końcu się wyświetliła,tylko niestety nie z paska adresu, a z wyszukiwarki. Po wpisywaniu adresu wyświetlał się komunikat : Po przeładowaniu konfiguracji serwera, strona będzie dostępna przez dodaną domenę.
I tak przez kilka dni :? . Dopiero teraz wpadło mi do głowy ,że z wyszukiwarki może zadziała.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Problem z wyświetleniem strony

Post autor: Ivellios »

Problem polegał na tym, że administratorzy serwera przeprowadzili zapowiadaną już przez nich wcześniej zmianę konfiguracji serwera DNS (domain name system - system umożliwiający "podłączenie" strony pod domenę, np paranormalium.pl). W wyniku tej zmiany zamiast Paranormalium użytkownicy widzieli zacytowany przez Ciebie komunikat.

Aby ten problem zniwelować, musiałem wprowadzić odpowiednie zmiany w ustawieniach domeny paranormalium.pl. Szkopuł jednak polega na tym, że po wprowadzeniu zmian te nowe ustawienia muszą się "rozgłosić" pomiędzy serwerami DNS, co trwa czasem nawet i 72 godziny, stąd jeszcze u niektórych użytkowników Paranormalium może nie działać poprawnie.
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Problem z wyświetleniem strony

Post autor: Veritas »

Też miałem taki problem. Ale trwało to może z 12 godzin. Po tym czasie udało mi się wejść.
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: Problem z wyświetleniem strony

Post autor: Monomagnum »

A ja byłem na tyle cwany że od razu wpisałem adres w google :P Problem zniknął właśnie dziś. W zasadzie nic strasznego :wink:

Pozdrawiam!
Kinga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: 2010-04-15, 05:20

Re: Problem z wyświetleniem strony

Post autor: Kinga »

Dzięki za wiadomośc,sprawa się wyjaśniła :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”