Opinie o pracy moderatorów i administratorów Paranormalium

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów

Jak oceniasz pracę moderatorów i administratorów Paranormalium?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Opinie o pracy moderatorów i administratorów Paranormalium

Post autor: Ivellios »

W zasadzie takiego tematu nie było wcześniej, więc myślę, że warto takowy założyć.
Jako, że nie uznaję metody rodem z "Misia", ankieta będzie anonimowa, aczkolwiek oczywiście jest możliwość wypowiedzenia się.
Proszę o to, żeby moderatorzy nie brali udziału w ankiecie, a tylko ustosunkowali się do wyrażanych opinii, bądź wyników ankiety.

W końcu "Kto nie idzie naprzód, ten się cofa", a chyba wszystkim zależy na zgodnym współdziałaniu forumowiczów i forumowych "władz".
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

ja pracę moderatorów a głównie adminów podsumuję tak...bez komentarza...
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Polik, ale żeś się wysilił.

Ja się bardzo chętnie wypowiem i podpisze imieniem i nazwiskiem, bo sam jestem misiem, a może trollem? :lol:
Gdybym tylko pamiętał co miałem napisać :-P, ale moim zdaniem to moderatorzy powinni współpracować ze sobą, żeby nikomu nie przeszkadzało to, jak jeden będzie karczował tematy, które przecież nie zaśmiecają forum. Jak na razie mnie tylko TLO wnerwiła, ale jak widze to się poprawia, więc nie składam zażalenia ;)
Co do tematu, to prace modków oceniam na plus z uśmiechem, bo śmieszy mnie jak to kiedyś znikneło kilka tysięcy postów... :lol: - ale może dzięki temu i my, uzytkownicy nauczymy się pisać nie tyle na temat, co coś konkretnego, a nie tylko nabijać posty > i za to moge wam wszystkim podziękowac, że tego właśnie się tutaj nauczyłem :D
A administratorów to nie zauważam szczególnie, no chyba że spamują w SB :-P, ale nic i tak nie mogą poradzić, kiedy brand. limit coś tam i chciało by się akurat wtedy napisac coś na forum... trzeba wziąść tylko stworzyć sobie plik.txt i wpisać co się miało uczynić na forum. Cieszy mnie tylko, że ten serwer jest całkiem stabilny.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

A Ivelios uwziął się na mnie i mnie jedzie przy każdej okazji a jak ja mu odpowiadam to w dziwnych okolicznościach postznika... do modów nic nie mam a jeśli chodzi o administratorów to do Darnoka I Ivelliosa...
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

tak tylko dopowiem DF że nigdy nie wiesz kto dane posty kasuje, sprzata spam i takie inne, wiec tak naprawde nie zauważasz nikogo ^^ ale mniejsza.

Polikopolik- móglbyś już przestać pisać wszędzie że Iv się na ciebie uwziął? Spokojnie, już każdy to wie.
banita
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 90
Rejestracja: 2007-06-05, 11:13
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: banita »

U mnie tylko uśmiech wywołuje pamięć o chęci zreformowania wszystkiego i tępieniu spamu przez TLO.
Wystarczy spojrzeć na posty TLO z ostatniego miesiąca ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja tylko wspomnę że shoutbox został stworzony w pewnym sensie właśnie do spamowania :P A ściślej rzecz ujmując - do wymieniania wiadomości które ze względu na swoją offtopowość nie powinny się znaleźć na forum.
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Kazzone »

Ogólnie praca moderatorów jest dobra, ale są minusy, temat czasami odchodzi od prawidłowego i zaczyna się w ogóle inny temat, wtedy admin powinien zareagować, a tak nie jest ;). Ale i tak jest super, pozdrawiam!

[ Dodano: 2007-11-04, 16:53 ]
Dodam ze forum czasami jest nieczynne cały dzień, więc wypadało by chyba zmienić serwer ^^

[ Dodano: 2007-11-04, 16:55 ]
Oj forum się sypie, cos nie tak się strony wczytuja :D
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Co do offtopów

Jestem zdania, że sztywne trzymanie się tematu jest niedobre. Lepiej jeśli dyskusja płynnie przechodzi w inny aspekt sprawy, niż gdyby miała utknąć w miejscu.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Asik (sorka, że cie tak nazywam, ale ten zadni skrót jest niepoprawny kulturowo), właśnie zauważe, gdzie się TLO wrzepia, bo widze jak włazi ludziom na ich własne posty.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Chodzi mi o to że poza tym, gdzie "włazi" ludzia na ich wlasne posty też moze coś robić, a pozatym sa i inni, ktorzy niekoniecznie tak robia i wtedy nie wiesz, kto co i gdzie sprząta, albo nie ^^ a w ogóle to offtop, wiec zakończmy ^^
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Nie żaden offtop, tylko opinia do której nalezy się ustosunkować.
Chyba nie będziemy kasować wypowiedzi nieprzychylnych, w temacie który po to powstał by nas ocenić ?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Spock ma rację, offtopy są tylko wtedy, gdy zamiast kosmitów w pewnym momencie przejdziemy do Elvisa P., no chyba, że ten temat tak powoli ewoluował.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Nie chodzilo mi o opinie etc tylko o gadanie o tym czy wiadomo kto co usuwa czy nie... ==
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Assassinio, a co to kogo obchodzi kto usuwa? moderatorzy to kolektyw działający dla dobra forum. Iv to taka królowa Borg i on może rbić inne fajne rzeczy :)
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Posty: 1142
Rejestracja: 2006-03-20, 14:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Assassinio »

Darnok, ale bylbys łaskaw wpierw przeczytać co było pisane i z jakiego powodu, a później komentować? ^^ było by cool xD
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Assassinio, chodzi mi o to, że gdyby się pytali, to nie pokazujemy palcem, ignorujemy takie coś.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Jeśli ma ktoś obiekcje co do pracy jakiegoś konkretnego moderatora to niech pisze do mnie na PW, pociągnę takiego moda do odpowiedzialności.
leszek

Post autor: leszek »

ja jestem już na tym forum od bardzo dawna... Mogę powiedzieć tak - zdarzało się, ze mieliśmy tu ludzi robiących sobie z nas idiotów, którzy wypisywali 'czego to nie widzieli' i wyśmiewali się za ekranami swoich monitorów...zdarzało się, ze przybywali tu ludzie jeszcze bardziej krytycznie nastawieni. Czasem mieliśmy tu niesamowity syf, sam nie potrafiłem odnalezć się w temacie. Ale mimo wszystko nasi moderatorzy byli zawsze w porządku! Tyle w tym topicu!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”