umiejetnosc?

Nienormalny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-09-24, 22:00

umiejetnosc?

Post autor: Nienormalny »

Nie widzialem takiego tematu na forum ani nie wiem gdzie go wyslac,wiec postanowilem tu bo chyba najbardziej się nadaje. !!!NIE BIERZCIE MNIE ODRAZU ZA CZUBKA!!! Od zawsze czulem w sobie jakas energie(tzn energia nazywam taka sile ktora czuje i potrafie skupic w dowolnej czesci ciala) jednak niedawno postanowilem sprobowac sprawdzic czy to cos wyjatkowego. Zapalilem zapalke i trzymalem ja ogniem do gory zblizylem reke ze skoncentrowana energia i zaczolem energie wypuszczac jednoczesnie powtarzajac w myslach zeby zgasla (pokoj byl zamkniety,a oddech skierowany w inna strone) po chwili zapalka zgasla.Potem wziolem się za powazniejsze testy i okazalo się ze zgasilem 20 zapalek pod rzad jednak zeby zgasic zapalke musialem odczekiwac 3-6minut bo inaczej moglo się nei udac,a gasla w srednio 2-8sekund.Co zadziwiajace zauwazylem ze jest taki moment gdy juz ogien na zapalce plonie,a drewno z zapalki się prawie nie spala to juz jest moment po ktorym szybko nastepuje zgaszenie. Kazda z 20 zapalek miala prawie identyczne slady opalen przez ogien.Potem wziolem 20 innych zapalek i czekalem az ogien dotknie mi palcow to wtedy je upuszczalem i okazalo się ze 7 z 20 zapalek samo zgaslo przed oparzeniem mnie , a 13 pozostalych musialem upuscic(mialy rozne slady opalen). Tez tak ktos z was potrafi? Mozna to jakos dalej rozwijac? To normalne? Sa jeszcze jakies inne ciekawe umiejetnosci?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: umiejetnosc?

Post autor: Vampirio »

Zapałki mają to do siebie, że gasną. Zgaś ognisko to wtedy będziesz miał powód do zastanowienia.
Nienormalny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-09-24, 22:00

Re: umiejetnosc?

Post autor: Nienormalny »

no to w zamknietym pomieszczeniu zrob sobie probe 20 zapalek pod rzad i zobacz czy zgasna,a zapomnialem dodac ze jest moment gdy ogien mocno maleje i juz jest bliski zgasniecia a jak odsune reke to znowu plonie mocno... 20 zapalek pod rzad i jak ci zgasna w zamknietym pomieszczeniu bez oddechu to szacun
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: umiejetnosc?

Post autor: Dagmara »

Nienormalny pisze: Tez tak ktos z was potrafi? To normalne?
Owszem wiele ludzi tak potrafi, ale nie posiadają oni kosmicznych mocy ponieważ zapałki to zapałki i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że same po paru sekundach gasną.
Spróbuj z większym paleniskiem tak jak Vampirio pisze.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: umiejetnosc?

Post autor: Arek »

Chętnie bym to zobaczył, może kolega zrobić mały filmik , oczywiście z dobrym przybliżeniem i wrzucić na jutuba?
Awatar użytkownika
Enlil
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 173
Rejestracja: 2005-05-25, 14:22
Lokalizacja: Łódź

Re: umiejetnosc?

Post autor: Enlil »

Spróbuj gasić w ten sposób świece, jeśli Ci się uda z jedną kolejne stawiaj dalej.
Nienormalny
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-09-24, 22:00

Re: umiejetnosc?

Post autor: Nienormalny »

Swiecy nie potrafie zgasic,tylko pomniejszam jej ogien :( jednak podnioslem prog gasze 2 zapalki naraz(trzymam je obie w rece polaczone ze soba) udalo mi się to kilka razy pod rzad i to nie jest zbieg okolicznosci chyba ;o a jesli chodzi o filmik to mysle ze bedzie za tydz lub poltora bo w tej chwili mam zepsute usb od telefonu...
Awatar użytkownika
Cieszybor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2011-08-13, 00:00
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: umiejetnosc?

Post autor: Cieszybor »

Z tym trzymaniem, aż cie oparzy to czysty przypadek. Co do gaszenia tych zapałek to powiem tylko tyle, że ruch ręką czasami wystarczy by zapałkę zgasić.

P.S.
Ja wcale nie jestem sceptyczny, jestem w stanie uwierzyć w wiele rzeczy, jednak jako palacz mimo wieku z niestety dość dużym stażem miałem już wiele przygód z zapałkami czy to na wietrze czy też nie:) Popróbuj z innymi źródłami ognia.

P.S. 2
Zmniejszenie płomienia świecy się raczej nie liczy;) jak uda ci się zgasić to wtedy się pochwal.
Niezarejestrowany

Re: umiejetnosc?

Post autor: Niezarejestrowany »

Ja zaczynam podejrzewać jakiś spisek masoński - ilekroć ktoś twierdzi, że widział UFO, jest czarodziejem czy inne bzdury, gdy prosi się go o film/zdjęcie twierdzi, że ma zepsuty kabel USB. EVERY FREAKING TIME. Nie wiem jak wy, ale mnie nigdy nie zepsuł się KABEL, a prawdopodobieństwo, że komuś zepsuł się kabel akurat kiedy ma coś sensacyjnego do pokazania jest naprawdę niewielkie.

Wniosek - autor tematu nie jest wcale idiotą, który myśli, że ma magiczne moce, ale zwykłym prowokatorem/trollem. Wnioskuję o zamknięcie tematu.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: umiejetnosc?

Post autor: Dagmara »

stribog, ja już do tego przywykłam swego czasu, dlatego też zrezygnowałam z próśb o filmiki, zdjęcia itd. bo z góry wiem jaka będzie odpowiedź danego usera ;]
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: umiejetnosc?

Post autor: Arek »

Mnie się już kabel zepsuł, ale po wielkim oszczędzaniu pieniążków kupiłem sobie nowy :roll:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia naturalna”