Kontrola żywiołów

Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Tristal »

Masz rację nie mam zdolnosci paranormalnych.
Ja tylko umiem zjednoczyć się z naturą.
Przyjacielu proponując mi taki zakład obrażasz mnie
jeśli uczysz się kontroli nad żywiołami i myslisz jak na tym zarobić to w nic nie uwierzysz i nie masz co próbować tej sztuki
to niema sensu żywioly albo zwrócą się przeciw tobie albo w najlepszym wypadku będą cię ignorować
tak

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: tak »

Nie wierzę Ci Tristal.

Słyszałem wiele słów, które były puste. Jak teoria bez pokrycia w praktyce - pusta.

Puste słowa są jeszcze niczym dlatego ważne jest czym je napełnisz. Co więc możesz udowodnić? Co chcesz pokazać? Czym nas przekonasz?
Ostatnio zmieniony 2010-09-15, 20:18 przez tak, łącznie zmieniany 1 raz.
fire girl

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: fire girl »

To masz te zdolności paranormalne czy nie?

Dam sobie ręce uciąć że nie zgasisz świeczki z 10 metrów ( wykluczając działanie wiatru, dmuchanie, machanie rękami itp.) Czy ty również jesteś tego tak pewny że potrafisz taką świeczkę zgasić?
Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Tristal »

Wy myślicię że gaszę tą świecę kontrolą ognia?
hahahahahahahahaha
używam kontroli powietrza poprostu gdy otwietam dłoń wytrzaża się delikatna ściana powiertrza wystarczy za pomocą siły wewnetrzej pnąć na płomień świecy
fire girl

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: fire girl »

No to mogłeś tak od razu. Wszystko jest jasne. Wiatr gasi świeczkę. Nic paranormalnego w tym nie ma.
tak

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: tak »

A co jest dla Ciebie "paranormalne"? Co to dla Ciebie znaczy?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Darnok »

Pewnie chodzi o rzeczy, których nauka nie potrafi wyjaśnić. Zgaszenie świeczki powietrzem jest bardzo naturalne i normalne. Wracamy na właściwe tory- temat dotyczył kontroli żywiołów.
Ard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2010-10-08, 19:39

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Ard »

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda zaawansowana kontrola np. żywiołu powietrza ? Co się w tedy potrafi itd.
Ostatnio zmieniony 2010-10-09, 16:56 przez Ard, łącznie zmieniany 1 raz.
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: NightRaven »

To nie jest tak że osiągasz określony poziom i masz na nim określone umiejętności. Umiejętności nie pojawiają się od tak, bo osiągniesz jakiś "poziom kontroli żywiołu". Każdą umiejętność musisz ćwiczyć oddzielnie. Każdej musisz poświęcić dużo czasu i wysiłku, dopóki opanujesz ją w zadowalającym stopniu. Oczywiście jeśli umiesz już coś podobnego to nauka przebiega łatwiej i szybciej.
verder
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-12-20, 00:11

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: verder »

tristal ma racje ja terz mam pewien dar jakby widze czonsteczki a raczej atomy kture moge kontrolowac przez to teraz potrafie kontrolować wiatr.a i jeszcze mam pytanie do tristala jakie to cwiczenia wykonywał do zdobycia tej zdolnosci bo ja wogule o tom zdolnosc nie
trudzilem się jakoś ona sama do mnie przyszła a z wiekem coraz ta moc jest wienksza.
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: NightRaven »

Polecę Ci do przeczytania księgę, która niewątpliwie bardzo Ci się przyda. Ma różne wydania, inaczej napisane, niektóre zawierają więcej informacji, niektóre mniej, jednak w większości traktują o tym samym. Polecałbym Ci zdobyć jakąś dokładniejszą wersję i korzystać z niej jak najczęściej. Może kiedyś o niej słyszałeś, jest ona powszechnie znana pod tajemniczą nazwą "Słownik ortograficzny". Tu masz wersję online: http://so.pwn.pl/
lukas24397
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-03-09, 00:37

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: lukas24397 »

Mam problem.Nie wiem z jakiego żywiołu jestem.Od dziecka kocham wodę, uwielbiam patrzeć i podziwiać ogień z resztą nigdy się go nie bałem, a do tego uwielbiam stać w ciepłym wilgotnym wietrze.Pomóżcie.Prosze!!!
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: NightRaven »

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Z jakim żywiołem czujesz się lepiej.
jogodek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-03-20, 19:02

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: jogodek »

Nie rozumiem po co ludzie chcą kontrolować żywioły... Mi wystarcza zjednoczenie się z moim żywiołem jakim jest wiatr... Kocham uczucie kiedy stoję na łące a wiatr pieści moje ciało, czuję każdy strumień wiatru osobno i każdy ma inną "duszę" a nawet wyraża swoje emocje... Może to głupie ale mam taką dziwną świadomość jakby wiatr wiedział, że nie chcę go wykorzystać tylko z nim zjednoczyć bo sprawia mi to wielką przyjemność... Dla mnie samo uczucie zjednoczenia i akceptacji przez tak ogromną siłę jest magią a nie władanie nad nią...
Awatar użytkownika
Veritas
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 289
Rejestracja: 2011-01-15, 11:39
Lokalizacja: Województwo pomorskie
Komentarze: 8

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Veritas »

Chcą bo naoglądali się za dużo filmów i naczytali książek. Ja też uwielbiam czuć powiew wiatru i zapach drzew czy trawy gdy na niej leżę. To jest wspaniałe uczucie.
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: NightRaven »

Zgadzam się w całej rozciągłości, jogodek. Moim ulubionym żywiołem też jest powietrze i odczucia mam podobne.
yuuhi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-06-06, 15:40

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: yuuhi »

Witam jestem tutaj nowa i chciałam prosic o pomoc.
Od pewnego czasu interesuje się magią żywiołów.
Ponieważ mam problemy z wizualizacja nie mogłam porozmawiac ze swoim opiekunem lecz przez pośrednika dowiedziałam się że mam predyspozycję do komunikowania się z żywiołem wiatru.
Chce coś z tym zrobic lecz nie wiem od czego mam zacząc.
Byłabym wdzięczna gdybyście mogli udzielic mi paru wskazówek, bądź gdyby znalazła się osoba zainteresowana stałą pomocą w moim rozwoju.

Z góry dziękuję za każdą cenną radę :)
NightRaven
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 157
Rejestracja: 2010-08-31, 19:39

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: NightRaven »

http://www.paranormalium.pl/magia/magia-ywio-t3877.html

Przeczytaj sobie CAŁY ten temat, trochę się tam naprodukowałem, nie będę tego robić jeszcze raz.

Plus jeśli Cię interesuje kontakt z Opiekunem, zainteresuj się szamanizmem, w tym systemie są IMHO chyba najskuteczniejsze narzędzia do tego i najlepsze podejście.
yuuhi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-06-06, 15:40

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: yuuhi »

Dziękuje bardzo.
Tyle, że mój Opiekun stwierdził że nie jestem gotowa na spotkanie z Nim.
Czy to jest możliwe, żeby kiepska wiara we własne siły mogła na to wpływac?
I czy Opiekun może udzielac informacji o moich predyspozycjach osobie postronnej nawet jeśli w jakiś sposób wyraziłam na to zgodę?
Awatar użytkownika
Basted
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: 2011-05-09, 22:14
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Basted »

Hmm... Nie wiem czy można to zaliczyć do kontrolo żywiołów, ale potrafię czasami poczuć ziemię i jej kształt nawet jeśli jaj nie widzę. Na wstępie piszę że zajmuje się magią Ziemi. Kiedy 5 miesięcy temu byłem w górach Highlands (Szkocja) zdarzyła mi się pewna dziwna sytuacja. Kiedy stałem przed jedną z gór która przesłaniała mi całkowicie widok i zamknąłem oczy próbowałem zjednoczyć się z ziemią wokół mnie. Uzyskałem całkiem inny efekt niż normalnie próbowałem na co dzień. Kiedy po może, ja wiem 15- 45min. (nie wiem ile to było straciłem rachubę czasu) wyciszenia umysłu, wyczuwałem ziemię nie tylko wokół siebie ale także za górą. Wiedziałem co jest kilometr dalej nawet nie otwierając oczu. W Szkocji udawało mi się to przez wszystkie 12 dni. Ja k potem wróciłem do Polski to nie udawało mi się nigdy tego powtórzyć aczkolwiek do teraz idzie mi lepiej niż przed wyjazdem. Jedyne do czego mógłbym to porównać to coś a'la "radar" tak że znałem ukształtowanie terenu którego nigdy nie widziałem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia naturalna”