Magia a życie codzienne

aqu1980
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2010-06-04, 22:40

Magia a życie codzienne

Post autor: aqu1980 »

Witam.
Mam pytanie otóż czy twoje życie codzienne może wpływać na twoje zdolności magiczne i rytuały?Chodzi mi tutaj o codzienną monotonność takie jak praca,nauka,spotkania ze znajomymi ale także papierosy,alkohol itd.
Proszę o odpowiedź :one:
sosnowiczanin

Re: Magia a życie codzienne

Post autor: sosnowiczanin »

zdecydowanie tak.

tryb życia kształtuje ciało i umysł, powiedziałbym że w większym stopniu niż rytuały magiczne,
dlatego praca z tym jest ultra-ważną rzeczą :)

praca - ważne by robić coś z pasją. zmęczenie czymś, wypalenie zawodowe etc. tworzy szare brudne energie.

nauka i myślenie - rozwija 3 oko

spotkania ze znajomymi. jeśli się po nich dobrze czujesz, to wszystko jest ok.
gorzej jeśli znajomi specjalizują się w marudzeniu. wysysają energie prowokując litość.
wyczerpujące.

papierosy, alkohol - w nadmiernych ilościach są szkodliwe dla ciał energetycznych
alkohol zwłaszcza, w zbyt dużych ilościach potrafi dawać ogromne spustoszenia.
energia zmienia wtedy właściwości na powiedziałbym, obrzydliwe.

jak coś dopisać - pytaj :)
aqu1980
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2010-06-04, 22:40

Re: Magia a życie codzienne

Post autor: aqu1980 »

Trzeba odnaleźć harmonię życia ale ciężko pogodzic życie towarzyskie z praktykami magicznymi.Znacie moze jakis skuteczny sposób na pogodzenie tego problemu ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Magia a życie codzienne

Post autor: Dagmara »

Najlepsza rada to taka, abyś dobrze wygospodarował sobie czas, a wtedy problem zniknie.
Przykładowo ja pracuje na dwie zmiany, mam jeszcze obowiązki domowe na głownie, ale zawsze robię tak wszystko, aby później mieć chociaż te dwie godziny, które mogę poświęcić swojej ezoterycznej stronie życia.
Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Magia a życie codzienne

Post autor: Tristal »

Niewielu jest świadomych tego że życie człowieka to nieustanny obieg energi w jego ciele nauka i wszystko co robisz to etap twojego rozwoju
nic nie dzieje się bez przyczyny wszystko wpływa na poziom twojej energi
hallinaa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2016-02-12, 22:21
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Magia a życie codzienne

Post autor: hallinaa »

Dagmara pisze:Najlepsza rada to taka, abyś dobrze wygospodarował sobie czas, a wtedy problem zniknie.
Przykładowo ja pracuje na dwie zmiany, mam jeszcze obowiązki domowe na głownie, ale zawsze robię tak wszystko, aby później mieć chociaż te dwie godziny, które mogę poświęcić swojej ezoterycznej stronie życia.
Dokładnie tak. Ja właśnie zawsze staram się znaleźć chociaż trochę czasu dla siebie, żeby móc rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Dla mnie taki czas najlepszy jest rano, jeszcze przed wszystkimi obowiązkami.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia naturalna”