Kilka zmian i poprawek technicznych

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Kilka zmian i poprawek technicznych

Post autor: Ivellios »

W ostatnim czasie na forum oraz stronie głównej Radia Paranormalium wprowadziłem pewne zmiany i poprawki. Zacznę od zmian:

CZAT: Ponieważ dostępność dla niezalogowanych zachęcała trolli internetowych do zabawy w szkalowanie ludzi związanych z Radiem Paranormalium, podjąłem decyzję o ograniczeniu dostępu do czata. Obecnie jest więc on dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

NEWSLETTERY: Jak zapewne wiecie, newslettery rozsyłane są również do użytkowników forum. Wychodząc jednak naprzeciw prośbom, jakie pojawiły się w ostatnim czasie, dodałem w profilach możliwość wyłączenia sobie newsletterów.

POPRAWKI: W zasadzie wprowadziłem tylko jedną znaczącą poprawkę, mianowicie zmieniłem serwer pocztowy, z którego rozsyłane są powiadomienia emailowe o nowych postach oraz emaile z linkami aktywującymi. Wykorzystywany wcześniej serwer o2.pl trafił niestety na czarną listę, między innymi na outlook.com, przez co wielu użytkowników nie otrzymywało z forum ani powiadomień o postach, ani wiadomości z linkiem do aktywacji nowego konta. Teraz już wszystkie powiadomienia powinny dochodzić normalnie.

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”