Dziwna osoba na czacie Radia Paranormalium

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
ZdzisławZdzisławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2014-08-23, 02:12
Komentarze: 11

Dziwna osoba na czacie Radia Paranormalium

Post autor: ZdzisławZdzisławski »

Od jakiegoś czasu obserwuję na czatach Radia Paranormalium (chyba tylko na YouTube, bo na czacie na stronie nie zauważyłem) jak raz po raz pojawia się pewna osoba, prawdopodobnie kobieta, która publicznie opluwa osoby uczestniczące w danej audycji oraz non stop wspomina czy nawet wręcz reklamuje jakąś Paulinę M. Raz podała pełne nazwisko Paulina Moskalik. Wie ktoś może, kto to jest? Bo powiem szczerze w pewnym momencie to zaczęło być irytujące. Ludzie normalnie sobie dyskutują, a tu nagle włazi jakaś laska niezrównoważona psychicznie i rozpierdala całą dyskusję, wrzucając po kilkanaście spamowych i często obraźliwych wiadomości. Co prawda zawsze kończy się to banem, i słusznie, ale przydałoby się jakoś ukrócić jej proceder.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Dziwna osoba na czacie Radia Paranormalium

Post autor: Ivellios »

To niejaka Aleksandra Kącka z Miłkowa. Znam jej nazwisko, ponieważ swój proceder uprawiała również pod prawdziwym nazwiskiem na grupie Radia Paranormalium na Facebooku.

Nie chce mi się jakoś specjalnie rozpisywać na jej temat, więc ograniczę się do skopiowania wpisu z mojego prywatnego profilu na Facebooku. A samej Kąckiej radzę potraktować tego posta jako ostrzeżenie!
Jaką wredotą impregnowaną trzeba być, żeby wbijać komuś na kanał na YouTube i dawać łapki w dół wszystkim filmom, które jeszcze nie miały premiery. I jaką próżnię trzeba mieć między uszami, żeby po dostaniu na owym kanale ponad 200 (słownie: DWUSTU) banów w dalszym ciągu zakładać nowe konta i wracać i spamować na czacie w trakcie lajwów i w komentarzach, wyzywając i bezczelnie wyśmiewając przy tym prowadzących...
Swoją drogą, system banów na YouTube jest nieprzeciętnie zjebany, bo wystarczy że banita założy nowy kanał i może wrócić i dalej robić swoje 👿 bany prawdopodobnie "obowiązują" tylko na kanałach (których pojedynczy użytkownik może sobie założyć nawet i pierdyliard), a nie na całych kontach...
Na koniec parę słów do adresatki owych ponad dwustu banów, może ktoś będzie ją miał w znajomych to jej przekaże co mam tej durnocie do powiedzenia. Otóż Aleksandro Kącka z Miłkowa, używająca jakichś wymyślnych a przy tym durnych pseudonimów w rodzaju "akane chan chan" czy "dobra energia dobra energia", UPRZEDZAM, że jeśli nie zaprzestaniesz swojego haniebnego procederu spamowania kanału Radia Paranormalium na YT (i nie tylko, bo twoją aktywność na innych serwisach w tym na Fejsie również widziałem), to pewnego dnia przyjdzie ci się wytłumaczyć z tego przed sądem. I gwarantuję ci, że nie będzie miło! Tak, wszystkie twoje wpisy screenuję, jest już tego w patałąg i jeszcze trochę, dowodów przeciwko tobie mam już naprawdę dużo, więc lepiej miej się na baczności...
A tutaj rzeczone screeny... jej wpisy bardzo łatwi rozpoznać...

Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Dziwna osoba na czacie Radia Paranormalium

Post autor: Ivellios »

Ta troglodytka nie daje za wygraną. Nazakładała masę kanałów na youtube i jak tylko dostaje bana na naszym czacie, szybko przełącza się na następny kanał, wraca i dalej robi swoje. System banów na youtube jest po prostu tak źle pomyślany i ostro spartaczony, że ręce opadają...



I tak już robi od co najmniej siedmiu lat, zaczęła w czasach, gdy nadawaliśmy audycję "Świadomy Sen - Nasz Drugi Świat". Było dokładnie to samo co teraz - wbijała na czata podczas każdej audycji live i bezpardonowo przysrywała się do mnie i do innych czatujących, wyzywając i wyśmiewując na potęgę, no i oczywiście upierdliwie promując do tego tę równie chyba co ona walniętą ezograżynę Paulinę Moskalik. W końcu się zdenerwowałem nie na żarty i zacząłem wlepiać lasce bana za banem. Po jakimś czasie na pewien okres zaprzestała swojego haniebnego procederu, nawet przeprosiła (jak widać, jakiekolwiek przeprosiny z jej strony są za przeproszeniem ch**a warte, tej psychicznie chorej laski po prostu nie można traktować poważnie), po czym jakiś czas później wróciła i znów zaczęła robić swoje.

Uaktywniła się również na Facebooku. Założyła co najmniej dwa nowe profile, których używa do klikania "haha" pod dosłownie każdym postem, jaki znajdzie na fanpejdżu Radia Paranormalium...
https://www.facebook.com/profile.php?id=100057518112135
https://www.facebook.com/aleksandraa.roznie

Taki upierdliwiec nam się trafił...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”