Prośba o wróżbę nr 1 - Kakito

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Kakito
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-13, 14:04

Prośba o wróżbę nr 1 - Kakito

Post autor: Kakito »

Witam serdecznie
Proszę o wróżbę i ewentualne wskazówki.
1. Jak potoczy się dalej mój związek, jaka czeka nas przyszłość?
2. Jak potoczą się moje losy dotyczące pracy, czy w najbliższym czasie ją znajdę?
3. Czy dane będzie mi zaznać uczucia macierzyństwa?

Dane
Kasia - 22.08.1980
Jacek - 25.07.1960

Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę nr 1 - Kakito

Post autor: Dagmara »

Witaj.

1. Kasiu, Ty bardzo pragniesz silnej stabilizacji oraz założenia rodziny z tego co widzę w kartach i bardzo dużo oczekujesz od Jacka- Cesarzowa. chcesz w końcu zaznać tej pełnej harmonii, bezpieczeństwa, oraz ogniska domowego.
Ale Jackowi zdarza się jeszcze rozmyślać o pewnych zdarzeniach z przeszłości, on chyba jest takim typem mężczyzny po przejściach z tego co tarot mi pokazał i nie raz może Tobie wszystkiego nie mówić co w głębi serca go trapi.
Także radzę porozmawiać z partnerem, czy jest naprawdę gotów na to aby stworzyć z Tobą coś więcej, mam tu na myśli założenie, stworzenie rodziny.

2. Pracę powinnaś znaleźć jak najbardziej w tym roku, z tym, że tarot radzi, abyś nie wybrzydzała w ofertach i rozglądała się wszędzie oraz składała swoje cv w różnych miejscach.
Patrz również na oferty internetowe, ponieważ tutaj tez może się pojawić coś bardziej interesującego.

3. Giermek kielichów, przy Królu Kielichów, nic dodać nic ująć dosłownie :D
Czyli jak najbardziej zaznasz uczucia macierzyństwa.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”