Jasna kula nad Bochnią

Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Jasna kula nad Bochnią

Post autor: ifar15 »

W Lipcu 2006 roku około godz. 22:00 w okolicach Bochni człowiek o imieniu Paweł doświadczył niesamowitego zjawiska. Stał przed domem z kolegą i rozmawiał. Gdy spokojnie rozglądał się po niebie ujrzał coś jak sam to nazwał "coś anormalnego". Była to biała kula około 3-4 razy większa od widocznych gwiazd. Obiekt na początku poruszał się wolno ale nie po linii prostej. Potem zaczął się poruszać w taki sposób że jakby zaznaczyć tor lotu to uzyskalibyśmy kwadrat. Jednak największe wrażenie na Pawle zrobił moment w którym biała kula zatrzymała się i rozbłysła powiększając swój rozmiar kilkukrotnie. Po zaledwie kilku sekundach intensywnego blasku uzyskanego na skutek powiększenia obiekt zgasł i nie było go widać. Po pewnym krótkim czasie ponownie pojawił się ale już w swoim pierwotnym rozmiarze. Jednak dla Pawła absolutnie niesamowity moment był kiedy to obiekt podzielił się na 3 części które jakby z niego wyleciały. Ustawiły się w rzędzie. Poruszały się wolno, blisko siebie i nieprostolinijnie. Cała obserwacja trwała około 15-20 minut, jednak świadek podkreśla że gdy poszedł do domu to jeszcze widział 3 tajemnicze obiekty przez chwilę ale było je widać coraz słabiej, potem świadek na chwilę odszedł od okna a gdy wrócił obiektów już nie było.

Obiekty nie wydawały żadnych dźwięków a świadków w sumie było dwóch.

Świadek podczas zdawania szczegółowej relacji wydawał się być wiarygodny. Zwłaszcza jedno jego zdanie to potwierdza: "Właściwie opisałem już wszystko co pamiętam, nie chcę dopowiadać więcej, gdyż z pewnością nawet nieświadomie zacząłbym dodawać jakieś szczegóły, których nie było, które tylko mi się wydawały, że były."
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Jasna kula nad Bochnią

Post autor: Arek »

Ciekawa obserwacja, zapytam tak: Czy masz kontakt z tym Pawłem?.
Te rozdzielanie się świateł (obiektów) oglądałem jakiś czas temu na youtubie, wygląda to superancko, to była chyba relacja z Ameryki Płd.
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Jasna kula nad Bochnią

Post autor: ifar15 »

Mam z nim kontakt. Przyznam że relacja zrobiła na mnie wrażenie
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Relacje”