Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: UFOszaman »

Cześć
W szalonym świecie XXI wieku bardzo często się słyszy wzmianki o różnych projektach wojskowych czy innych organizacji, dotyczących tajnych ( otoczonych często mroczną tajemnicą ) " MISJACH KOSMICZNYCH ".
Zastanawiałem się czy kiedyś wyjdą one na światło dzienne i zostaną opublikowane ?
Ja osobiście nie spotkałem się jeszcze z żadnym artykułem dotyczącym tego " tabu ".Może ktoś z Was posiada wiedzę na ten temat ?
Drevni Kocur
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 93
Rejestracja: 2012-03-29, 17:10

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: Drevni Kocur »

Czy ja mam jakies przewidzenia i to AstroMesjasz się odrodził? ... :?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: Spooky Fox »

Drevni Kocur pisze:Czy ja mam jakies przewidzenia i to AstroMesjasz się odrodził? ... :?
Nie wydaje Ci się. Nie będę nawet banował, bo to jest typ trolla, którego IP bywa nad wyraz zmienne, dlatego też po prostu pośmiejemy się z niego, a jak się będzie naprzykrzał gówniarz, to go zgłosimy do operatora i skończy się babci sranie.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: UFOszaman »

Cześć
Małe sprostowanie:
Ja nie jestem AstroMesjaszem - ale go znam.Poprosił mnie żebym mu na jeden raz udostępnił moje konto gdzie przeprosił Was wszystkich za to że pojawił się na Waszym forum.Post ten nie został wyświetlony z powodu odrzucenia go przez administratora.
To zacny facet i nikogo nie chciał urazić czy obrazić.
Ja jeszcze raz w jego imieniu ( poprosił mnie o to ) BARDZO WAS PRZEPRASZA I BARDZO ŻAŁUJE ŻE TAK NEGATYWNIE ZOSTAŁ ODEBRANY.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: Spooky Fox »

Pierdu, pierdu, sraty taty.

AstroMesjasz i Ty to jedna i ta sama osoba. Myślisz, że jesteś taki clever, bo przez internet.

Więc mam do Ciebie małą prośbę:

Obrazek
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: UFOszaman »

Kolego Spooky Fox
Z całym szacunkiem do funkcji Administratora, proszę o śledzenie moich postów a wtedy może się do mnie kolega przekona że nie jestem Astromesjaszem.
Przecież forum jest dla każdego. Czy Ja kolegę czymś obraziłem ? jeżeli tak to przepraszam, ale Ja jestem UFOszamanem i tego nie zmienię.Oczywiście każdy ma prawo sądzić wobec swojego punktu widzenia.
W swoich postach nikogo nie nawołuje do niczego i nikogo nie obrażam.Chcę normalnej dyskusji o rzeczach dziwnych, tajnych czy niezrozumiałych.
Czy naprawdę proszę o coś nieregulaminowego ?
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: Spooky Fox »

Słuchaj, rozmowę z Tobą zakończyłem. Nie będę stękał i kwęczył, bo mi to po prostu powiewa. Bądź sobie nawet Wróżką-Zębuszką. Gila mnie to po piętach. Było tu paru takich i bardziej się człowiek nawnerwiał niż było to warte.

Więc dopóty ktoś będzie chciał z Tobą rozmawiać, to proszę bardzo. Dopóki nie zaczniesz Nam tu wyjeżdżać z jakimiś z tyłka wytrzaśniętymi teoriami, że jesteśmy żydomasonami czy innymi zomowcami, to droga do dyskusji stoi otworem. W przeciwnym razie mamy kilka informacji o Twoim dostawcy internetu - nikt nie jest na tyle nieuchwytny w internecie, żeby go nie zhaltować za uprzykrzanie życia innym.

Spooky, w postach raczej powinniśmy używać innego słownictwa - zmieniłem jedno słówko. Takie słówka jeśli już to ewentualnie w shoutboksie czy we wpisach na blogach - ale nie w postach ;)
Ivellios
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: UFOszaman »

Dziękuję bardzo za wyrozumiałość i danie szansy zaistnieć na tym forum.Zapewniam kolegę Spooky Fox że nie rozczaruję kolegi.Jako początkujący postaram się zainteresować moimi tematami i postami.
Wracając do mojego tematu,to mam nadzieję że uczestnicy tego forum pomogą mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie dotyczące tajnych misji kosmicznych, które od początku podboju kosmosu były są i będą.
Czy może znacie jakieś ?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: Arek »

Tajne misje kosmiczne to raczej bzdura. Ponieważ żeby taki statek mógł wystartować trzeba odpowiedniego zaplecza.....
Zaczynając od tego że muszą przy tym pracować setki a nawet tysiące ludzi, potrzeba kosmodrom, potrzeba tyle rzeczy że aż głowa boli.......i kto by to utrzymał w tajemnicy ????, chyba tylko w Korei Płn.?
Gdy śledziłem parę takich "tajnych projektów" miałem wrażenie że ludzie co to pisali są niepoważni.....kosmonauci co mieli brać udział w tych projektach nie tylko się burzyli takimi niusami ale nawet nikt nie wiedział skąd te rakiety miały startować????????
Powiem tak, nikt z Florydy nie startuje nocą ani podczas dnia żeby to nie było zauważone, ani nawet w area 51 nie mają warunków by stamtąd startowały rakiety w Wszechświat.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: UFOszaman »

Tak tu z się z kolegą zgadzam - słowo " TAJNE " jest za bardzo " przyklejane " do różnych nietajnych przedsięwzięć.
Na przykład w 2012 roku pod koniec Czerwca lub na początku Lipca - zakończyła się " tajna " misja kosmiczna, bezzałogowego orbitera ( X-37B ), który wystartował z Przylądka Canaveral ponad rok temu ( orbiter ten należy do armii amerykańskiej ).
Rosjanie sugerowali, że to pojazd szpiegowski przystosowany jako broń satelitarna nowego typu, i że US Armia testuje czas przebywania na orbicie ( max. ponad 15 miesięcy ), ponieważ celem ostatecznym jest budowa floty pojazdów typu ( X-37B ), które mają być stale obecne w kosmosie i w razie potrzeby zostaną sformowane w " roje " zdolne do operowania na orbicie lub nawet do punktowego ataku na powierzchnię Ziemi lub poza Ziemią ( np. teoretyczna obrona przed atakami obcych ) oraz do " rozbijania " dużych ciał kosmicznych lecących kolizyjnie i zagrażających zderzenie się z naszą planetą.
Napisali " tajna misja " bo nikt nie wiedział jaki jest cel, poza tymi co ją wysłali ( US Armia ).
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: Spooky Fox »

Może nie tyle tajne misje, co bardziej tajne "questy" kosmiczne.

Oglądaliście Transformers 3? Tam było to fajnie pokazane. Niby misja kosmiczna, lądowanie na księżycu - to wszystko oglądało miliony ludzi na Ziemi. Jednak całe zaplecze misji, to, po co naprawdę polecieli, już było wiadomym tylko kilku osobom.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Tajne misje kosmiczne XXI wieku ?

Post autor: UFOszaman »

Nawet nie wiedziałem że jest film pt. " Transformers 3 " .
Będę miał przechlapane.Otóż Syn mój ( 10 lat ) jest fanem filmu " Transformers " chyba " 1 " i mówił mi że jest " 3 " co Ja oczywiście zanegowałem, a Syn założył się ze mną o kupno skutera że ten film już istnieje. :) i nie mogę się z tego wycofać , bo jaki to by był przykład.
To tak w przerywniku tematu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”