Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Ruskof »

Beowulf-Masz na mysli ta zabawke? :)

Obrazek

Takiego sukrczybyka juz produkuja od paru lat,i jest samolotem szpiegowskim stosowanym w iraku,ze sprzetem niewykrywalnym przez radary.Kiedys istanialy inne modele,ale byly zastrzelane gdy radary ich namierzyly (wtedy posiadaly inna technologie :) )
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Beowulf »

Ruskof może dość tych bezsensownych sprzeczek...

Pozdrawiam!!
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Ruskof »

Tych czy tej sprzeczki?To nie byla sprzeczka tylko mala uwaga :)
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Beowulf »

Ja nie odebrałem tego jako uwagi...
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Kryptozoolog »

armenia pisze:Ale się rozgadaliście tylko jakiś czas mnie nie było a już jest ciekawie.Co do Strefy 51 to nie sądze żeby tam kosmici wylądowali.To jest raczej miejsce gdzie Amerykanie robią to czego się wstydzą i czemu się officialnie sprzeciwiają np.Jakieś gazy bojowe,nowe bronie biologiczne,może nawet eksperymenty na ludziach itp. Ale to tylko moja teoria
9km pasu startowego i POTWIERDZONE wiadomości o różnych rodzajach samolotów, które tam produkują/wyprodukowali po części obalają teorię że robią tam eksperymenty jakiejś nowej broni, zwłaszcza że każdy wie iż taka Strefa istnieje i da rade ją zobaczyć.
Kontrolę nad umysłem, przywoływanie tsunami czy jakieś inne bronie raczej badali by w supertajnych bazach ukrytych na terenie Australii. Zresztą, jedna już tam jest.
wuwu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2010-05-12, 23:56

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: wuwu »

tu znalazłem filmik z aurorą http://marcelofaria.wordpress.com/2010/ ... ification/ poza tym na youtube są jakieś inne aczkolwiek czy naprawdę możemy domyślać się jak Aurora powinna rzeczywiście wyglądać ?
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: IteratorZX81 »

Ja gdzieś słyszałem, że była taka gra w której można było aurorą "polatać", tyle że teraz nie mogę znaleźć namiarów.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Darnok »

http://bf1942sw.gry-online.pl/
Może o tą chodzi- nie grałem akurat w to rozszerzenie, ale tak takie bronie były obecne.
wuwu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2010-05-12, 23:56

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: wuwu »

a to wogle miało bronie ? myślałem, że to miałbyć tylko samolot zwiadowczy ?
Awatar użytkownika
Hubalski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2010-03-28, 16:40

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Hubalski »

To zależy jaki na prawdę miał to być typ samolotu.Jeśli wierzyć plotkom Aurora to
samolot zwiadowczy lub bombowiec.Więc jeśli był by to bombowiec to instalacja
na jego pokładzie broni typu rakiety powietrze-powietrze jest prawdopodobna(tak jak w amerykańskim F117A Nighthowk.A jeśli to samolot zwiadowczy,tak jak jego poprzednik SR 71 Blackbird,to uzbrojenie jest raczej wykluczone.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: IteratorZX81 »

Nie, Darnok. To nie ta gra. Tutaj dałem rysunek przedstawiający obraz z tej gry co pamiętam z tego programu.

Co do projektu "aurora", to z tego co czytałem Amerykańce mieli kilka projektów o tej nazwie. Większość z nich przedstawiała samoloty. Podobno przed ujawnieniem F-117 Nighthawk miał również ten kryptonim.

//EDIT: Powinniście w CSS-ie zmienić kolor linków. No, w każdym razie kliknij na "tutaj".
Ostatnio zmieniony 2010-05-16, 16:06 przez IteratorZX81, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Spooky Fox »

Iterator, Aurorą można było polatac na 100% w grze Ace Combat 3, jeszcze na starą, szarą konsolę PlayStation.

Tego jestem pewien, bo jedna z ostatnich misji polegała na złapaniu tego tałatajstwa siedząc w jakimś migu czy raptorze, już teraz nie pamiętam. Wiem, że po tej misji odblokowała się Aurora

:D
Claude
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2010-05-23, 03:26
Komentarze: 5

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Claude »

Widzę ze smutkiem, że jak zwykle mało konkretów w dyskusji.

Po pierwsze, jeśli rozmawiamy o tajnych rzeczach, nie możemy sobie gdybać, musimy mieć jakieś podstawy. Taką podstawą są dokumenty, albo/i zeznania whistleblowerów.

Posłuchajcie co ma do powiedzenia dr Paul Czysz - mówi, że Aurora osiąga co najmniej 12 Mach:
http://www.youtube.com/watch?v=zS2DSI9rh4s

Niestety w Polsce tematyka whistleblowerów jest bardzo uboga, więc jeśli chcesz wiedzieć więcej zabierz się za naukę języka angielskiego, aby przynajmniej zrozumieć powyższego whistleblowera...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Darnok »

Taką podstawą są dokumenty, albo/i zeznania whistleblowerów.
Pani Halina opowiadała mi, że jak zamiatała w wojsku pokoje generalskie, to znalazła na ziemi tajne dokumenty aurory. Od razu je poznała, bo interesuje się inżynierią i aerodynamikom. Poznała tam schematy Boba Lazara.
Co prawda nie zrobiłem z nią jeszcze wywiadu, ale jeżeli już zrobię, to mój świstak będzie tak samo mocnym dowodem jak Twój świstak, więc poprawię cię:
"Jeśli rozmawiamy o tajnych rzeczach, to gdybamy bo nikt o nich nie wie, a jak wie to nie mówi. Pisanie o czymś, o czym nie wiemy, jest śmieszne, szczególnie gdy nie mamy żadnych oparć w niczym".
Claude
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: 2010-05-23, 03:26
Komentarze: 5

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Claude »

Darnok pisze:
Taką podstawą są dokumenty, albo/i zeznania whistleblowerów.
Pani Halina opowiadała mi, że jak zamiatała w wojsku pokoje generalskie, to znalazła na ziemi tajne dokumenty aurory. Od razu je poznała, bo interesuje się inżynierią i aerodynamikom. Poznała tam schematy Boba Lazara.
Co prawda nie zrobiłem z nią jeszcze wywiadu, ale jeżeli już zrobię, to mój świstak będzie tak samo mocnym dowodem jak Twój świstak, więc poprawię cię:
"Jeśli rozmawiamy o tajnych rzeczach, to gdybamy bo nikt o nich nie wie, a jak wie to nie mówi. Pisanie o czymś, o czym nie wiemy, jest śmieszne, szczególnie gdy nie mamy żadnych oparć w niczym".
Znowu pieprzysz, czuję że tracę czas, ale piszę dla innych, którzy mam nadzieję są ciekawi rzeczy, które są poza Polską (dla zainteresowanych mogę przetłumaczyć kilka rzeczy i odpowiedzieć na ich PW/maile). To mój ostatni post w tym miesiącu, szkoda mi mojego czasu na "bezpłodną" dyskusję z p.Darnokiem. No ale do rzeczy.

Tak się składa, że p. dr Paul Czysz pracował wiele lat dla McDonnell Douglas, a pani Halina, najwyraźniej Twoja sąsiadka, nawet nie wie co to jest ten "McDonald", bo "McDonnell" nie potrafi wymówić :D.
Przykro się robi, jak w Polsce co poniektórzy wszystkich mają za złodziei i kłamców - no ale ja nie mieszkam w Polsce, może dlatego nie uważam wszystkich za kłamców, tym bardziej złodziei.

@Darnok
Panie Darnoku zauważ, że nie jest to forum naukowe "Scientific American" tylko forum dotyczące zjawisk niewyjaśnionych, a nawet teorii spiskowych. Jak nie wiesz jak badać spiski zapraszam do mojego podcastu, tam wykładam karty. Spiski to nie fizyka, czy tym bardziej matematyka, gdzie masz odpowiedzi tak/nie. Tu są prawdopodobieństwa, jak w fizyce kwantowej...
Za długo siedzę w spiskach, aby tracić czas na beznadziejne przekomarzanie się z Tobą, gdzie Ty używasz języka w dziecięcym stylu: "bla bla bla, jesteś głupi, ciocia Jola". To do niczego konstruktywnego nie prowadzi.
Ja mam swój podcast, sporo słuchaczy i nowy odcinek o spisku UFO jest w drodze. Koniec transmisji...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Darnok »

a pani Halina, najwyraźniej Twoja sąsiadka, nawet nie wie co to jest ten "McDonald", bo "McDonnell" nie potrafi wymówić :D.
Nie mogę powiedzieć, bo to mój tajny kontakt. Jest zbyt ważną osobą.
Panie Darnoku zauważ, że nie jest to forum naukowe "Scientific American" tylko forum dotyczące zjawisk niewyjaśnionych, a nawet teorii spiskowych. Jak nie wiesz jak badać spiski zapraszam do mojego podcastu
Widzę, jak Ty "badasz" spiski, a nie je badasz. Słaba reklama podcastu.
Za długo siedzę w spiskach, aby tracić czas na beznadziejne przekomarzanie się z Tobą, gdzie Ty używasz języka w dziecięcym stylu: "bla bla bla, jesteś głupi, ciocia Jola".
Nie wiem od ilu lat w tym siedzisz, ja miałem bzika na punkcie UFO, gdy niektórzy użytkownicy tego forum byli dopiero planowani. Żeby nie robić z siebie dziada powiem, że od bardzo małego i nieprzerwanie.
Ja mam swój podcast, sporo słuchaczy i nowy odcinek o spisku UFO jest w drodze.
Ivellios też miał podcast, jeden z pierwszych, ale nie bawił się w "badanie", a w zwykłe informowanie. Może dlatego to był jedyny podcast, którego słuchałem dłużej niż jeden odcinek. I to żaden wskaźnik- jak wiesz, bzdury sprzedają się najlepiej.
Koniec transmisji...
Szkoda, bo liczyłem, że mi odpowiesz jeszcze w temacie tworzenia współczesnej informatyki przez kosmitów.
Znowu pieprzysz,
Coś często starasz się mnie tak chamsko obrażać- tracisz grunt pod nogami, starasz się narzucić interpretację innym użytkownikom? oni sami ocenią i wyciągną wnioski.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Beowulf »

P.Darnoku, jak wiesz my również mamy między sobą napięte stosunki, ale muszę przyznać rację Claude Monet, bo dyskusja z Tobą jest rzeczywiście nieowocna... Starasz się za wszelką cenę wszystkiemu zaprzeczać, nie mając nawet wiedzy na dany temat. Po prostu mówisz nie i brniesz w zaparte. Tajny samolot Aurora może być jak najbardziej prawdziwy... Czemu nie? W latach 90 XX wieku, ludzie widząc F-117 Nighthawk myśleli, że to UFO, tak jak Ty teraz myślisz, że Aurora to wymysł kilku frajerów siedzących z walizką i świstkiem kartki w ręku.

Pozdrawiam!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Darnok »

P.Darnoku, jak wiesz my również mamy między sobą napięte stosunki, ale muszę przyznać rację Claude Monet, bo dyskusja z Tobą jest rzeczywiście nieowocna... Starasz się za wszelką cenę wszystkiemu zaprzeczać, nie mając nawet wiedzy na dany temat.
To widzę, że mamy inne pojęcia wiedzy- wiara na słowo jakiemuś facetowi to nie wiedza, niestety. I nie musisz pisać do mnie per Pan, chociaż dziękuję za taki szacunek.
Tajny samolot Aurora może być jak najbardziej prawdziwy... Czemu nie?
Może być, ale na Dagona- nie kłóćmy się o to, co ma w środku, bo nawet nie wiemy, czy istnieje. Rozumiesz?
Ty teraz myślisz, że Aurora to wymysł kilku frajerów siedzących z walizką i świstkiem kartki w ręku.
Tak- kiedyś tajne samoloty były brane za UFO. Wtedy pojawiały się świstaki i mówiły, że to pojazd kosmitów, że działa dzięki ununhexium i że tacy jak ja są ignorantami.
ale muszę przyznać rację Claude Monet, bo dyskusja z Tobą jest rzeczywiście nieowocna...
Dyskusja (odnoszę się do Twojego stylu pisania), to nie jest przytakiwanie głową facetowi, co to zna świstaki, ani wymyślanie kolejnych (czasami bardziej, czasami mniej) szalonych tez, by informacja dwa posty wcześniej miała sens. Brzytwa Ockhama- aurora to tajny samolot USA. To nie jest tajny samolot USA zdobyty dzięki wrogiemu przejęciu UFO i wydobyciu pozaziemskiej technologii na zasadzie inżynierii wstecznej.
Jak myślisz, co ma większą szansę istnienia? jak to Monet wcześniej na prawdopodobieństwo się powoływał, to ja też- astronomicznie większe prawdopodobieństwo ma opcja pierwsza.
Awatar użytkownika
Beowulf
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 314
Rejestracja: 2009-11-09, 18:44
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 1

Re: Czy amerykanie posiadają supertajny pojazd Aurora ?

Post autor: Beowulf »

Darnoku tylko teoretycznie jest bardziej prawdopodobna, mi nie chodzi o to, że Aurora jest efektem pozaziemskiej inżynierii wojskowej, po prostu moim zdaniem ma duże szanse istnienia, ale Ty jesteś tak zatwardziałym sceptykiem, że żeby uwierzyć musisz zobaczyć co sprawia, że do końca życia będziesz miał klapki na oczach...

,,wiara na słowo jakiemuś facetowi to nie wiedza"

Więc nie czytaj naukowych książek, nie interesuj się historią, fizyką, bilogią, chemią, geografią etc. Zapewne we wszystkich sprawach będziesz wiedział więcej od ,,tych facetów" (specjalistów z danej dziedziny)... Wszystko wymyślaj sam, wszystkie tezy, hipotezy, dosłownie wszystko, wtedy będziesz miał wiedzę...

To ja się w takim razie Ciebie pytam co to jest wiedza :|

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”