Piotr N., czyli kto ma bardziej nasrane w głowie od J.Pająka

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Piotr N., czyli kto ma bardziej nasrane w głowie od J.Pająka

Post autor: IteratorZX81 »

Nie publikuję tego, bo w to wierzę (wręcz przeciwnie!), jednak po internecie drogą mailową chodzi dość... interesująca copypasta, jeszcze bardziej dziwaczna i smutna od wymysłów Jana Pająka. Nie będę tu tego kopiował, bo jak wszystkie eseje [s]schizofreników[/s] miłośników konspiracji jest on dość długi i pokrętny. Umieszczę jednak link to pastebina, gdzie całość umieściłem. Uprzedzam jednak że czyta się to dość ciężko - nawet pomimo miłego formatowania w wersji e-mailowej.

https://pastebin.com/DBhcNvc8

Uprzedzam, że pisownia jest oryginalna. Myślę że ta "opowieść" stanowi dosyć dobry przyczynek do dyskusji. Mam nadzieję, że podobnie jak ja nikt temu panu nie uwierzył. Jako osoba obeznana z techniką (stąd mój nick) mogę powiedzieć że techniki tutaj użyte są wzięte z kosmosu - można kogoś teraz dużo łatwiej śledzić sprzętem za parę złotych bez bawienia się w takie podchody jak opisane we wklejce.

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”