Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Patton
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-08-31, 17:18

Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Patton »

Jestem na tej stronie nowy, wiec wypada się przywitać. Witam.
Proszę o wyrozumiałość, jak popełnię jakiś błąd. Nie wiem czy temat pasuje do tego działu.

W ostatnim czasie zainteresowałem się dość mocno tematyką związaną z UFO i zjawiskami niewytłumaczalnymi dla normalnego człowieka. Zbieram i nie jako prowadzę swoje prywatne śledztwo internetowe na temat piktogramów, plante " Transpluton" oraz powiązania tego z rokiem 2012 i projektem "Camelto". Nie wiem już co myśleć na ten tema, czy to jest tylko teoria spiskowa i mistyfikacja, czy jest w tym coś prawdy. Może dla większości to jest śmieszne, ale ciekawość ludzka nie zna granic. O co chodzi dokładnie z tym projektem oraz z planetami/planetą "Transpluton". Czy rzeczywiście kalendarz Majów i Egipcjan kończy się w 2012 roku. Proszę o informacje na ten temat i wasze opinie.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: cleric »

witamy, może najpierw przybliz nam swoje wnioski i to co sam wiesz na ten temat, a pozniej zobaczy się co wiedza uzytkownicy? :)
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Rzeczywiście kalendarz Majów kończy się w 2012 roku po okresie tzw. Długiej Rachuby, jednakże nic nie zwiastuje tego że po tym odliczaniu coś się wydarzy, jedynie żądni sławy i zarobku ludzie oferują "przeżycie" za ogromną kasę. Możliwe jest, że gdy kalendarz się skończy nastąpi reset czy coś w ten deseń i rachuba zacznie się od nowa, bądź ludzkość wejdzie w nowy etap "współtworzenia wszechświata" o ile pamiętam.



A Projekt "Camelto" ? Pierwsze słyszę, proszę o jakieś info, link itp.
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Dodam jeszcze, że sporo czytałem na temat roku 2012. Znalazłem sporo stron, większość nie dysponowała wiarygodnymi informacjami, ale jedna bardzo dobrze wyjaśniła dlaczego końca świata nie będzie. Istnieje wiele teorii tego co się ma stać w wyżej wymienionym roku. Odsyłam do artykułów. Chyba, że mam pisać tu ? :) czekam na odpowiedź
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Ivellios »

Chyba chodzi o Project Camelot (autorowi pierwszego posta mogła się trafić literówka)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: DanaS »

Chmielek wrzuć jakieś linki do artykułów może (chyba że Ivellios da zielone światło na pisane w tym temacie) bo mnie szczerze zaciekawiłeś i chętnie przyjrzałabym się temu tematowi bliżej.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Ivellios »

Piszcie najlepiej w tym temacie.
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Może jednak wstawić linka? Strona którą chcę pokazać zawiera parę artykułów i wyjaśnień odnośnie wydarzeń, które rzekomo mają się wydarzyć. Na stronie jest według mnie opisane fachowo więc przeczytanie jej będzie lepsze.
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Dodam jeszcze, że to chyba nie była literówka ponieważ nazwa "Camelto" pada dwa razy.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: FaKtoMaaN »

a co to jest w ogóle projekt Camelto??
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: DanaS »

Camelto? To nie jest literówka? A wogóle skąd to słowo? BTW wrzuć linka bo mnie ciekawość zeżre a to uszczęśliwi zbyt wielu ludzi :)
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Dobra, myślę że ta strona na początek: http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/inde ... l.2012Art1

Jakby były jakieś problemy z linkiem,pisać.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: DanaS »

Artykuł jest ciekawy nie powiem. Jednak jest w nim zarówno pytanie jak i odpowiedz na nie: coś się kończy i coś się zaczyna. Ile juz razy miał być koniec świata? Przepowiednie takich wizjonerów jak Nostradamus czy Sybilla po prostu się nie sprawdziły. Czas przepowiedni nadszedł...i nic. Moim skromnym zdaniem nie ma co liczyć na to, że tym razem będzie inaczej. Myślę, że dla wielu osób ten dzień będzie taki jak każdy inny i przeżyjemy go tak samo zabiegani jak zawsze. Bardzo ale to bardzo podoba mi się cytat zamykający ten artykuł.

"...kiedy w kalendarzu dobiega końca jakiś cykl, zaczyna się po prostu cykl następny. W naszej cywilizacji Zachodu, co roku po 31 grudnia następuje nie Koniec Świata, lecz 1 stycznia następnego roku. Tak więc po dacie 13.0.0.0.0 kalendarza Majów nastąpi po prostu dzień 0.0.0.0.1 - lub jak wolicie 22 grudnia 2012, i zostanie niewiele czasu na przedświąteczne zakupy".
Cytat z Karla "Wielkich Momentów w Nauce" .

Podpisuję się pod tym całym sercem. I nie wiem jak wam, ale mi się zdaje, że jeśli autor artykułu chciał w nas wywołać strach i grozę, to tą błyskotliwą pointą zaprzeczyl sam sobie. Pozdrawiam.
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Na tej stronie z linka polecam również inne artykuły m.in. Dlaczego nie będzie przebiegunowania . :wink:
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: DanaS »

Chmielek, nawet nie wiesz jak mi się ta strona podoba. Istny raj dla scepta. Wszystkie artykuły są racjonalne do bólu. Zawierają zarówno teorię jak i argumenty ją obalające. Świetny materiał wyszukałeś.
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Dziękuję :) Podzielę się z wami pewną rzeczą. Wcześniej byłem pewien, że coś się wydarzy w 2012. Nie powiem, bałem się. Ale dzięki tej stronie z linka jestem spokojny o przyszłość :wink: PZDR
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: DanaS »

Ja bym się nie odrężala Chmielek. Czeka nas Euro ;)
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

W sumie Euro 2012 to pewnie będzie swoisty koniec świata...Ale nie będę pisał o tym na forum bo pewnie regulamin naruszam :) :D
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Chmielek »

Natrafiłem na jakąś stronę gdzie pada nazwa projekt "Camelot" więc może rzeczywiście wcześniej wystąpiła pomyłka autora tematu.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Projekt "Camelto" a 2012 rok?

Post autor: Crowley »

Projekt Camelot jest to organizacja bodajże w Wielkiej Brytanii. Kiedyś o tym wiele czytałem, ale teraz to już niewiele pamiętam. Jedyne co mi utkwiło w pamięci to listy od pewnego polityka. Zresztą sami przeczytajcie. Miałem to gdzieś zapisane. O jest!
http://www.insomnia.pl/Projekt_Camelot: ... 91511.html
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Zagadki ludzkości”