Techno Magia

paweł.skorupka

Techno Magia

Post autor: paweł.skorupka »

Witam wszystkich,

Potrzebuje pomocy w postaci pomysłów i fragmentów teorii do mojej próby wykonania kilku przedmiotów o zastosowaniu magicznym, jak i przeprowadzenia eksperymentalnych rytuałów.

Cel: Sprawdzić czy da się praktykować magię z rzeczywistym efektem, czy też wszystko ma tylko efekt "miękki" - niemierzalny

Opis: Mam aktualnie możliwość i zaplecze umożliwiające mi wykonywanie przedmiotów które można by stosować w praktykach magicznych. Chcę sprawdzić czy da się połączyć aktualną wiedzę na temat magii z wykorzystaniem technologii aktualnie dostępnych i czy takie połączenie może przynieść ciekawe rezultaty.

Żeby przeprowadzić taką serię eksperymentów, przyda mi się każdy pomysł czy fragment teorii. Od razu jednak uprzedzę, że nie chcę zgłębiać magii wróżebnej, czy tej która dotyczy bardziej filozoficznego podejścia (rytuały/zaklęcia na odchudzanie, na to żeby rodzina była bezpieczna, itp).

W moim życiu nadeszła w końcu pora na to by rzetelnie sprawdzić to co stanowiło dużą część mojego życia i podjąć ostateczną decyzję o moim podejściu do magii.

Także jak już pisałem, będę wdzięczny za wszelkie pomysły na temat eksperymentów do przeprowadzenia wraz z wskazówkami gdzie znaleźć potrzebny opis przygotowań. Pomysły którę zdecyduję się sprawdzić zostaną wpisane jako nowy post do tego tematu i będę informował o postępach.

Podrawiam wszystkich i liczę na ciekawe pomysły

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”