Podczepienie

SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Podczepienie

Post autor: SadisticMagician »

Znacie jakiś dobre sposoby na pozbycie się demonów i innych bytów , które się podczepiają i pobierają energię ?
Ostatnio zmieniony 2010-05-08, 13:33 przez SadisticMagician, łącznie zmieniany 1 raz.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Podczepienie

Post autor: Ruskof »

CHyba pomylil je z wampirami,jestem pod wrazeniem :D
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Podczepienie

Post autor: SadisticMagician »

Nie, nie pomyliłem :)
Voozie pisze:Demony się podczepiają i pobierają energię, tak? Skąd ty to wziąłeś? xD
Niektóre tak robią.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Podczepienie

Post autor: Ruskof »

Niektore?Ktore?Rozwin troche :)
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Podczepienie

Post autor: SadisticMagician »

Tak, mam czasem pewne problemy z różnymi bytami.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Podczepienie

Post autor: Ruskof »

Tak,a co ci robia?Kanapki ci podwalaja?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Podczepienie

Post autor: Darnok »

Jeszcze jeden post niezwiązany z tematem, a polecą warny.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Podczepienie

Post autor: Ruskof »

Alez Darnoku drogi,posty se przeciez zwiazane z tematem!
Jestem ciekawy,jakie demony go podczepiaja,bo na sama mysl o tym...smiech się pojawia :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Podczepienie

Post autor: FaKtoMaaN »

nie ma zresztą takiego pojęcia jak ,,podczepiać,, może opętać, nawiedzić ewentualnie.
Proszę autora tematu o bardziej szczegółowe rozwinięcie tematu, potem mogą padać pytania z nim związane, bo jak na razie nikt nie wie, o co kurna chodzi konkretnie..
Ostatnio zmieniony 2010-05-08, 21:12 przez FaKtoMaaN, łącznie zmieniany 1 raz.
zblazowany

Re: Podczepienie

Post autor: zblazowany »

facet mysli że coś go opętało. W takich sprawach najlepiej spisują się egzorcyści, zwłaszcza katoliccy.
Awatar użytkownika
FearTheReaper
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 80
Rejestracja: 2010-04-07, 19:01
Lokalizacja: Obywatel Wszechświata
Komentarze: 8

Re: Podczepienie

Post autor: FearTheReaper »

zblazowany pisze:facet mysli że coś go opętało. W takich sprawach najlepiej spisują się egzorcyści, zwłaszcza katoliccy.
Egzorcyści katoliccy:
- nie wypędzają demonów, a wpędzają nowe. Ponadto duchy wypędzane z ciał trafiają do innych ludzi, a nie w "próżnię"
- egzorcysta zastrasza ducha, ponadto trzyma deal z astralem, egregorami jego wiary, które odbębniają za niego robotę. Nie ma żadnej walki dobra ze złem, tylko jeden duch odstawił pokazówkę, egzorcysta odwalił pokazówkę, egregor poszpanował przed sługą od niego zależnym (egregor kościelny) i wszyscy są zadowoleni, bo owieczka będzie ssana z energii i podległa układom takiego duchoida, a jej umysł i duch zamknięty w astralu.
- imię Jezus nie działa. Za taki numer, egzorcysta w który to nie wierzy i jest spoza układów z astralem jest gnębiony i w skrajnych wypadkach zabijany, a ofiara ulega opętaniu przez innego ducha.

Mam nadzieję że ten optymistyczny post rozwiał niektóre wątpliwości. Egzorcyści katoliccy, jak i kler jest w astralu nazywane potocznie duchową UB-ecją, bo stoją na straży dilu i układów. Ponadto aura tych miejsc tłumi aurę i obniża wibracje, orientuje na materializm i zamyka czakry. Jakby tego było mało blokuje, pieczętuje ich ponowne otwarcie i propaguje tzw. małpi umysł.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Podczepienie

Post autor: Darnok »

- egzorcysta zastrasza ducha, ponadto trzyma deal z astralem, egregorami jego wiary, które odbębniają za niego robotę. Nie ma żadnej walki dobra ze złem, tylko jeden duch odstawił pokazówkę, egzorcysta odwalił pokazówkę, egregor poszpanował przed sługą od niego zależnym (egregor kościelny) i wszyscy są zadowoleni, bo owieczka będzie ssana z energii i podległa układom takiego duchoida, a jej umysł i duch zamknięty w astralu.
imię Jezus nie działa.
Dobrze wiedzieć, że egzorcysta nie wie co robi (bo na pewno nie powie ci, że "trzyma deal z astralem", że od kilkuset lat nie wiedzą, co tak na prawdę robili (wydawało im się, że w imię Boga odpędzają demony), ale
na szczęście pojawiłeś się i możesz teraz zbijać kokosy na szkoleniu egzorcystów tak, by robili to właściwie i by w końcu te demony na prawdę odpędzali;]
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Podczepienie

Post autor: SadisticMagician »

Nie jestem opętany :) Nie to mam na myśli. Egzorcysta też nie jest potrzebny.
Byty te pobierają energię, do pewnego stopnia potrafią także wpływać na emocje, sny, na pogorszenie koncentracji przy niektórych praktykach magicznych. Można wyczuć ich wzór energetyczny, czasem mogą stać się częściowo fizyczne. Sam nie jestem w stanie ich dokładnie zidentyfikować, jeszcze nie mam aż tak rozwiniętego widzenia w każdym razie potrafią być kłopotliwe. Mogę je osłabić, ale wykopać raz na zawsze jest ciężej.
Ostatnio zmieniony 2010-05-09, 00:01 przez SadisticMagician, łącznie zmieniany 1 raz.
zblazowany

Re: Podczepienie

Post autor: zblazowany »

To skoro nie uważasz się za opetanego to może nalezy znaleźć inne przyczyny tego stanu zmęczenia itp. Może to zalezy od stylu życia twojego ( bo na pewno tak)
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Podczepienie

Post autor: SadisticMagician »

Voozie pisze:Owszem, istnieją takie byty i mogą się podczepiać (chodzi o pasożytowanie), ale NIE SĄ to Demony!
Więc co to za byty i jak się ich pozbyć ?
zblazowany pisze:To skoro nie uważasz się za opetanego to może nalezy znaleźć inne przyczyny tego stanu zmęczenia itp. Może to zalezy od stylu życia twojego ( bo na pewno tak)
Sugerujesz, że może zaczynam trochę schizować i to jest przyczyną ? Wydaje mi się,że to nie takie proste i chodzi o coś więcej.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Podczepienie

Post autor: Darnok »

Wydaje mi się,że to nie takie proste i chodzi o coś więcej.
Jak schizujesz to nic nie jest proste ;]
SadisticMagician
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2010-04-04, 00:13

Re: Podczepienie

Post autor: SadisticMagician »

Teoretycznie tak, ale wtedy wystarczyłoby zdać sobie sprawę, że czegoś nie ma i to tylko wyobraźnia :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”