Szukam informacji

Znudzony

Szukam informacji

Post autor: Znudzony »

Cześć,

Wstępu słów kilka - Zawsze wierzyłem, że ten nudny świat kryje w sobie coś więcej ale nigdy nie miałem na tyle determinacji żeby szukać głębiej.
Zaczynam od tego forum i wali mnie czy czytelnicy potraktują post poważnie czy nie. Szukam jakichkolwiek informacji związanych z praktykowaniem okultyzmu i nie chodzi mi tu o zjadanie kotów czy plucie na odwrócony krzyż. Szukam czegoś co mógłbym zastosować w praktyce. Nie interesują mnie sprawy przywołania pseudo żywiołaka czy demona za pomocą pseudo inkantacji, które można znaleźć na interia.pl czy innych tego typu serwisach. Pisze tu z nadzieją na jakąś bombę.

Interesuje mnie zła i dobra magia, przywołania itp. bez względu na konsekwencje. Nie zrozumnie mnie źle kocham swoje życie i nie chce go łatwo tracić ale śmierć z ręki demona to nie potrącenie przez pijanego kierowce. Wole ponieść konsekwencje i zejść z tego świata z wiedzą niż jak szary buc na emeryturce 1,300 zl.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Szukam informacji

Post autor: Glazery »

No proszę proszę. Jakiś ty rządny wiedzy. Ale nie wiem czy wiesz, aby zdobywać informacje należy znaleźć nauczyciela. Widzę, że bardzo chcesz poznać tajniki magii, spenetrować zakątki okultyzmu. Wszystko pięknie ale jesteś, z tego co zauważyłem, bardzo niecierpliwy. Jednak to można wyćwiczyć.

Wiedz, że drogą do osiągnięcia sukcesu jest cierpliwość i praca nad sobą. Nie można osiągnąć nic gwałtownością i raptownością. A jeżeli już to będzie to nie trwałe.
Żeby dom mógł stać, należy wybudować porządne fundamenty.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”