Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Mała***
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-03-13, 00:13

Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: Mała*** »

Witam,
Jestem nowa na tym forum. Magią interesuję się już prawie 10 lat, próbowałam przez ten czas różnych rzeczy i nawet dobrze mi szło.
Piszę teraz tutaj bo mam ogromny problem. Pojawili się w życiu moim i mojej rodziny ludzie, którzy bardzo starają się nam zaszkodzić. Kłamią na nasz temat, oczerniają w oczach innych ludzi, wiele osób ma do mnie pretensje za coś czego nigdy nie zrobiłam!!
Próbowałam się z nimi dogadać, prosiłam, tłumaczyłam, byłam naprawdę dobrze nastawiona, ale jeszcze nigdy , przenigdy nie spotkałam się z taką straszną złością, złośliwością i chęcią wyrządzenia zła.
Bardzo Was wszystkich proszę pomóżcie! Co ja mam zrobić? Zwykłe rytuały ochronne nie skutkują, nie dają rady. Ja nie chcę robić im krzywdy, nie chce im odpłacać pieknym za nadobne. Ja chcę tylko żeby dali nam spokój bo ja już nie mam siły znosić większej agresji, ja już nie wyrabiam nerwowo.
Pomóżcie, proszę.....
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: ElohimMihael »

Czy modlisz się do Boga/-ów, w których wierzysz o ochronę i opiekę przed tymi ludźmi i o to żeby ich knowania przeciw Wam spełzły na niczym?
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: FaKtoMaaN »

Nie lepiej na Policję iść?? o.O
Cyril
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2010-12-12, 15:43

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: Cyril »

Dobrze ci szło z magią, skoro nie jesteś w stanie nawet zrobić prostego bindingu, aby ktoś się odczepił? Nie oszukujmy się.
W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest chyba modlitwa. Proponuję trzy razy dziennie Psalm 64.
Ostatnio zmieniony 2011-03-13, 00:41 przez Cyril, łącznie zmieniany 1 raz.
Mała***
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-03-13, 00:13

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: Mała*** »

Ja się modlę, proszę, szukałam jakichś specjalnych rytuałów, ale jakoś nie mogę znaleźć , może to z nerwów...

A na policję? z czym? oni tylko MÓWIĄ.
Ale mówią takie rzeczy i tak, źle nastawiają ludzi przeciwko nam, że mnie się żyć normalnie odechciewa :((

-- 2011-03-13, 00:47 --

Cyril ja nie musiałam wcześniej robic czegoś takiego. Po prostu nie musiałam...
I nie bądź złośliwy proszę bo tego w moim życiu ostatnio aż nadto....
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: ifar15 »

Zacznijmy od tego że sposób w jaki chcesz wyjść z tego problemu jest co najmniej niedorzeczny. Może spróbuj się dogadać jakoś z tymi ludźmi zamiast od razu próbować ich zaczarować.
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: ElohimMihael »

Cyril ten tekst modlitewny w moim przekonaniu nie zadziała a to dlatego, że jak Ona pisze nikogo krzywdzić nie chce. W przedstawionej modlitwie jest mowa o skrzywdzeniu przeciwnika. Ona tego nie chce. W moim przekonaniu może to wywołać w jej wnętrzu konflikt, który spowoduje, że omawiana modlitwa nie odniesie sukcesu. Proponuję znaleźć dla niej inną modlitwę.
I faktycznie złość da się wyczuć w twoim poście a nie chęć pomocy.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: FaKtoMaaN »

a tam mówić sobie mogą.. można ich zaskarżyć o nękanie, a jak grożą tym lepiej, groźby są karalne..
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: ifar15 »

Można ale wiesz ile zachodu jest w sądzie, to strata czasu i energii. Jeżeli da się to załatwić na innej drodze to trzeba spróbować.
Mała***
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-03-13, 00:13

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: Mała*** »

ifar15 ja próbowałam... napisałam zresztą w pierwszym poście. Bardzo długo próbowałam się dogadać, prosiłam, tłumaczyłam, nic nie odnosi skutku. Każde moje słowo, mój gest, moja wyciągnięta ręka jest odczytywane opacznie, odwrotnie, każde słowo przekręcane. Wszystko jest źle i wszystko jest na nie.
A teraz ja już nawet nie chcę próbować się dogadać. Nie po raz kolejny. Ja już nie mam po prostu siły. Żyję w okropnym stresie. Dlatego pomyślałam, że może tak spróbuję...
Awatar użytkownika
Quantum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-11-14, 20:24

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: Quantum »

Wiesz co ja myślę, że takie sprawy najlepiej załatwiać po ludzku, bez użycia magii, rytuałów itp. Jeżeli Twoje polubowne próby załatwienia problemu nie poskutkowały to może czas przejść do ofensywy? Oczywiście nie mówię o rzucaniu klątwy, laleczkach voodoo ani niczym podobnym. Postaw sprawę jasno, powiedz że nie życzysz sobie rozpowiadania kłamstw na swój temat (najlepiej zrób to w obecności osób, które jak mówiłaś miały okazje słyszeć owe oszczerstwa), a jeśli spotkasz się z zaprzeczeniem (a prawdopodobnie tak będzie) poinformuj, że masz świadków i że jeśli te osoby nie przestaną Cię nękać to zgłosisz sprawę odpowiednim organom. Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: Spooky Fox »

Ostatni post użytkownika Kozakkzk został skasowany, bo był po prostu idiotyczny.
__________________________________________________________________________


Do tematu - postaram Ci się odpowiedzieć, Mała***, najlepiej jak mogę i według tego, co sam bym zrobił w takim momencie.
Mała*** pisze:I nie bądź złośliwy proszę bo tego w moim życiu ostatnio aż nadto....
Cyrilem akurat nie masz się co przejmować. Pamiętaj, Mała***, że niektórzy brak inteligencji lubią sobie przerzucić na złośliwość albo sarkazm. Nie masz się czym przejmować, a najlepiej totalnie olać.

ifar15 pisze:Można ale wiesz ile zachodu jest w sądzie, to strata czasu i energii. Jeżeli da się to załatwić na innej drodze to trzeba spróbować.
Bzdura. Totalna bzdura. Po to płacisz pieprzone podatki (Ty czy Twoi rodzice), żeby organy ścigania wzięły za dupę te całe skur*ysyńskie dno bydlęcego zachowania i tak im przypierniczyło karę pieniężną, żeby jeszcze ich dzieci (o ile będą mieli na tyle szczęścia, że coś uda im się spłodzić) pamiętały, że zachowywać się jak bydło mogą do swoich mamusi, a nie do innych osób.
Mała*** pisze:Bardzo długo próbowałam się dogadać, prosiłam, tłumaczyłam, nic nie odnosi skutku. Każde moje słowo, mój gest, moja wyciągnięta ręka jest odczytywane opacznie, odwrotnie, każde słowo przekręcane. Wszystko jest źle i wszystko jest na nie.
Proponuję pójść do sądu i złożyć pozew w sprawie cywilnej o zniesławienie oraz groźby. Nie musisz mieć twardych dowodów, żeby to bydło się troszeczkę wystraszyło. Zobaczysz, że jak dojdzie do oskarżenia, będą robić pod siebie. A Tobie wystarczą dwie góra trzy osoby, które potwierdzą kilka rzeczy, które nie są prawdą na temat Ciebie czy Twoich bliskich.


Uwierz mi - złożenie oskarżenia w sądzie to nic trudnego. Nie uciekaj się do jakiejś udawanej klątwy czy innego gusła. Stój twardo na ziemi kobieto.
kozakkzk

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: kozakkzk »

Spooky Fox pisze:Ostatni post użytkownika Kozakkzk został skasowany, bo był po prostu idiotyczny.
Spoko już więcej nic nie piszę .
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: Ignorant »

Spoko już więcej nic nie piszę .
Ale już nic nie piszesz na całym forum? Bo jeśli tak to dzięki Bogu ^^
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Jaki rytuał? Błagam o pomoc!!

Post autor: Spooky Fox »

DOSYĆ OFFA!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Inne”