Pomoc i pytania

nfire
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-08-10, 15:33

Pomoc i pytania

Post autor: nfire »

Witam jestem nowy i dopiero zaczynam medytować itp.
Mam parę pytań:
1. Jak najlepiej odblokować czakrę bo każdy poradnik inaczej pisze...
2. Co odczuje kiedy czakra mi się odblokuje np.Podstawy.
3. Co muszę zrobić aby widzieć aurę tzn. jaką czakrę muszę otworzyć aby widzieć aurę?
4. Co oznaczają kolory aury?
5. Poradniki mówią o wierze. Ale w co? W czakry czy w Buddę?

6. Nie wiem bo czuje się jak bym odblokował czakrę podstawy w co wątpię(2 dni medytowania? -,-) może już zawsze miałem ją odblokowaną?(może tak być?) i skąd mam to wiedzieć?. Nie chce błędnie myśleć i brać się o odblokowanie następnej bo to chyba ma złe skutki?

7. GŁUPIE PYTANIE! Czy jak bym pojechał do chin i poszedł do klasztoru to by mnie przyjęli :D?
8. Czy są jakieś specjalne ośrodki do medytacji nad czakrami lub podobne?
9! Mam 13 lat :P I czy to ma znaczenie w jakim wieku/ile lat medytowałem żeby mi to otwieranie czakr jak będę miał 20 lat łatwiej "wychodziło"?
10. Co się stanie jak otworzę wszystkie czakry?
11. Czy to ma jakiś złe skutki jeśli będę miał cały czas otwarte wszystkie czakry? Bo słyszałem że trzeba je zamykać bo jakieś skutki będą...
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Pomoc i pytania

Post autor: Pein »

Witaj postaram się udzielić kilka odpowiedzi :P
1.Czakry najlepiej odblokowywać po kolei(Od dołu do góry :)).I systematycznie je trenować.
2.Kiedy otworzysz czakrę to na pewno poczujesz że zostanie odblokowana.W czakrze podstawy kiedy ją otworzysz to poczujesz w sobie więcej energii.(tak myśle).
3.Z tego co wiem to chyba trzecie oko,ale są tacy którzy bez tej czakry widza aury.
4.Kolory aury oznaczają emocje człowieka jakie w nim tkwią.
5.Nie udzielę ci na to odpowiedzi :P.
6.Może być tak że twoja czakra była odblokowana .Owszem mogą być złe skutki.
7.Tego nie wiem;p
8.Chyba są :).
9.Jeśli długo medytujesz to treningi mogą być korzystniejsze.
10.Hmn szczerze to nie wiem co po otwarciu wszystkich lepiej jesteś nastawiony na życie masz więcej zalet jak np przy czakrze serca możesz bardziej wyczuwać emocje u ludzi.
11.Z tego co wiem to tak może być za dużo energii i wtedy mogą być skutki uboczne tjk.bóle głowy.
Awatar użytkownika
Falhard
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 16
Rejestracja: 2010-07-02, 13:32

Re: Pomoc i pytania

Post autor: Falhard »

Odpowiedź na pytanie:
5) Wierz w co chcesz nawet w dziurawego gumofilca. Nie chodzi oto by ,,wierzyć" ale być pewnym oczekiwanych rezultatów np: rytuały lub cokolwiek innego
7) raczej tak ^ ^
Ostatnio zmieniony 2010-08-18, 21:57 przez Falhard, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
siloam
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2010-08-21, 19:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Pomoc i pytania

Post autor: siloam »

Majstrowanie przy czakrach jest bardzo niebezpieczne i może się źle skończyć. Zanim się na to zdecydujesz lepiej zapoznaj się z tym: http://www.voxdomini.com.pl/zipy_vd/verlinde.zip
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Pomoc i pytania

Post autor: Pein »

eh... a ja właśnie chcę być egzorcystom ;ub pomagać istotą :(.Co do zdolności magnetyzmu,objawiła mi się od razu przed bierzmowaniem.
Awatar użytkownika
siloam
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2010-08-21, 19:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Pomoc i pytania

Post autor: siloam »

Po pierwsze jeśli chcesz zostać egzorcystą to musisz najpierw zostać księdzem :D
Po drugie żaden magnetyzm nie jest do tego potrzebny.
Po trzecie odstaw czakry i zabawę z nimi na bok, bo krzywdę sobie i innym możesz zrobić.
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Pomoc i pytania

Post autor: Pein »

Hmn Tak ale wtedy co mogę zrobić będąc egzorcystom bez widzenia bytu?wyczuwania złej energii?bo skąd by miał w tedy wiedzieć czy dana osoba nie oszukuję w tym że ktoś np. jest u nich w domu?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Pomoc i pytania

Post autor: Darnok »

Bo egzorcyści katoliccy wypędzają demony i mają na to specjalne metody. Taka osoba nawiedzona najpierw musi przejść badania psychiatryczne- jeżeli lekarz uzna, że tylko placebo tutaj zadziała, to wysyła go do egzorcysty.
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Pomoc i pytania

Post autor: Pein »

Ach no Tak Masz rację :P
Awatar użytkownika
siloam
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2010-08-21, 19:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Pomoc i pytania

Post autor: siloam »

Darnok pisze:Bo egzorcyści katoliccy wypędzają demony i mają na to specjalne metody. Taka osoba nawiedzona najpierw musi przejść badania psychiatryczne- jeżeli lekarz uzna, że tylko placebo tutaj zadziała, to wysyła go do egzorcysty.
HAHAHA. Plecebo to teraz Ci zadziałało.

http://niewiarygodne.pl/kat,118594,titl ... omosc.html

http://www.katolicki.net/publikacje/mil ... niami.html

http://chomikuj.pl/soraja74?fid=10551107

-- 2010-08-25, 17:10 --

Jeden z psychiatrów który badał Julię (zob. link ze strony niewiarygodne.pl)

Richard E. Gallagher, M.D., is a board-certified psychiatrist in private practice in Hawthorne, New York, and Associate Professor of Clinical Psychiatry at New York Medical College. He is also on the faculties of the Columbia University Psychoanalytic Institute and a Roman Catholic seminary. He is a Phi Beta Kappa graduate of Princeton University, magna cum laude in Classics, and trained in Psychiatry at the Yale University School of Medicine. Dr. Gallagher is the only American psychiatrist to have been a consistent U.S. delegate to the International Association of Exorcists, and has addressed its plenary session.


I jego artykuł na ten temat w New Oxford Review.

Nie wciskaj ludziom kitu, że to efekt placebo. Jeżeli zbadasz podobny przypadek i będziesz miał równie bogate doświadczenie w psychiatrii jak ten człowiek to może wezmę Twoją opinię pod uwagę. :grin:

Poza tym jak lewitacja, poruszanie przedmiotami na odległość, mowa różnymi językami i takie modulowanie głosu może być efektem działania placebo? :galy:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Aura i czakry”