tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
szoa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-02-07, 13:16

tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: szoa »

Oto jak powinna byc tresc PRAWIDLOWEGO cyrografu:

Przed Wszechmogacym Szatanem i przed Wami Ksiazeta Piekla, wyrzekam się wszelkich starych sojuszy.
(tu krwia imie np. JA mariusz) Wyrzekam się chrzescijanstwa. Wyrzekam się tego pustego boga, wyrzekam się jego bezwartosciowego syna jezusa chrystusa i wyrzekam się jego ducha zgnilego, zwanego swietym.

(tu krwia swoje imie np. JA mariusz) Oglaszam Ciebie Szatanie moim jedynym Bogiem i Panem. Oddaje Ci swoja dusze na wiecznosc. Przysiegam Ci posluszenstwo, wiernosc, szacunek i wykonywanie Twojej woli tu, na ziemi. W zamian proszę o: ochrone, pomoc w udanym zakanczaniu moich staran, szczescie dla mnie i mojej rodziny na tym swiecie, obdarzenie mnie twoimi duchowymi darami i abym po smierci stal się Demonem w Piekle – jednym z Was. Chce zasilic szeregi Wasze !

po tym powiedz: NIECH się TAK STANIE, I się PODPISZ KRWIA.

Uwaga! Wierzysz w to, czy nie zastanów się dwa razy przed przeczytaniem tego posta. Zalecamy ostrożność z takimi zabawami - mimo sporego dystansu do tego typu inkantacji.
@Pandemonium
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Garest »

mozesz sobie pisac to i sama krwia zwykle brednie
ludzki cyrograf jest nie wazny ....
gdy dochodzi do podpisania cyrografu to diabel go ma a ty go tylko podpisujesz ...
dostajesz wtedy podobny tekst spisany na kartce papieru ktora się nie pali ...
a zeby moc podpisac cyrograf trzeba uzyc runy portali z odpowiednia sanskrypcja(na zewnatrz runy) oraz odpowiednia inskrypcja(wewnatrz runy) i to wszystko mazia się krwia po czym "wkladasz" w nia energie i odczytujesz inskrypcje i pozniej sanskrypcje i w zaleznosci od runy oraz jej opisow jest to mniej lub bardziej niebezpieczne
najgrozniejsza runa to runa wyzwolenia
w odpowiedni sposob zastosowana prowadzi do uwolnienia szatana badz tez innego demona
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Vampirio »

Z iloma demonami miałeś styczność?
Nie ma takiego czegoś jak cyrograf spisany na kartce. Demon to istota niematerialna, która nie może od tak zrobić kartki z niczego. Działania demonów są dużo bardziej subtelne gdyż nie mają tak wielkiego wpływu na nasz świat jak pokazują filmy fantasy. Jeśli taki byt będzie chciał uśmiercić kogoś to nie ciśnie w niego kulą ognia, bo po prostu nie da rady, co najwyżej sprowadzi chorobę, lub sprawi, że ktoś straci z nieznanych przyczyn przytomność podczas przechodzenia przez ulicę w niedozwolonym miejscu.
Co więcej, inskrypcje, sanskrypcje i wszystko inne. Po co tak utrudniać? Wbrew pozorom nie trzeba wiele aby skontaktować się z demonem. Wystarczy jeden, odpowiedni symbol i dostateczna ilość energii aby zrobić wyrwę między "naszym a ich światem".
Usunięto użytkownika 9127

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Usunięto użytkownika 9127 »

Jak włączyłem ten temat, pootwierały mi się reklamy z głosem akurat przy full głośnikach :D Przestraszyłem się... i uznałem to za omen!

Ale no po co ktoś miałby się zawierzać diabłu?
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Garest »

Nie ma takiego czegoś jak cyrograf spisany na kartce. Demon to istota niematerialna, która nie może od tak zrobić kartki z niczego.
w naszym wymiarze z toba się zgodze ale jesli bawisz się w oobe lub cos wiecej to natym poziomie materia buduje się mysla .. ;p
Jeśli taki byt będzie chciał uśmiercić kogoś to nie ciśnie w niego kulą ognia, bo po prostu nie da rady, co najwyżej sprowadzi chorobę, lub sprawi, że ktoś straci z nieznanych przyczyn przytomność podczas przechodzenia przez ulicę w niedozwolonym miejscu.
ja bym stwierdzil ze bedzie pasozytowac na naszym " centrum witalnym "
Jak włączyłem ten temat, pootwierały mi się reklamy z głosem akurat przy full głośnikach Przestraszyłem się... i uznałem to za omen!

Ale no po co ktoś miałby się zawierzać diabłu ?
heh dziwny omen ;p ale jesli chodzi o pytanie to zazwyczaj z glupoty lub lenistwa ;p
dla pieniedzy wladzy i roznych takich
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Vampirio »

w naszym wymiarze z toba się zgodze ale jesli bawisz się w oobe lub cos wiecej to natym poziomie materia buduje się mysla .. ;p
Byłbym skłonny stwierdzić, że słowo "materia" w odniesieniu do astrala będącego wymiarem duchowym nie ma odniesienia. Tam nie ma takiego czegoś jak materia dlatego możesz, od tak, kształtować rzeczywistość umysłem.
ja bym stwierdzil ze bedzie pasozytowac na naszym " centrum witalnym "
Opcji jest wiele. ;)
Przyczyn podpisania takiego paktu może być tyle ilu ludzi na ziemi.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Garest »

a czy da się oszukac diabla ??
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Vampirio »

Czy da się go oszukać? Hm... co rozumiesz przez diabła? Każdego silniejszego demona czy tylko Szatana?
Ale przyjmując, że istota ta dysponuje wiedzą na temat przyszłości nie można jej oszukać. Natomiast można zrobić tak aby on nie wykiwał nas.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Garest »

Vampirio pisze:Czy da się go oszukać? Hm... co rozumiesz przez diabła? Każdego silniejszego demona czy tylko Szatana?
Ale przyjmując, że istota ta dysponuje wiedzą na temat przyszłości nie można jej oszukać. Natomiast można zrobić tak aby on nie wykiwał nas.
diablel/lucyfer/szatan/ferrero
jest tylko jeden tak jak bog
pozostale istoty demoniczne sa tylko jego wyslancami
a jesli chodzi o podpisanie cyrografu i oszukanie diabla
to moim zdaniem ja to zrobilem
gdyz w astralu podpisalem kiedys cyrograf w ktorym zaznaczylem ze za 3 rzeczy oddam dusze
1.zycie wieczne(wtedy dostalem pomysly zwiazane z klonowaniem genetycznym i odnalazlem rune transferu ktora wypala się na ciele a napisana byla na papierze ktory się nie pali ... )
2.bycie bogatym ( wtedy dostalem pomysly projektow typu - perpetum mobile 100% dzialajace i kilka innych)
3.stworzenie raju na ziemi (wtedy dostalem pomysly typu - jak zatkac dziure budzetowa , projektu zabezpieczen zagrozonych obszarow przed kataklizmami zywiolowymi i dostalem imie astralne 40i4 a moim przeznaczeniem stalo się zmienienie wszystkiego na lepsze lub unicestwienie wszystkiego

i moim zdaniem to ze się zgodzil jest pewna forma oszukania go gdyz poswiecam swoja dusze dla dobra innych
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Vampirio »

1. Lucyfer i Szatan to nie to samo. A istoty o imieniu diabeł nie ma.
2. Bóg... ym... wolę się nie wypowiadać, ale może kiedyś sprawdzę, która z teorii jest prawdą.
3. Podpisanie takiego paktu w astralu jest według mnie niewiarygodne, gdyż mogłeś swoimi pragnieniami utworzyć widmo nie mające prawdziwej mocy.
4. Nikt nie odda setek dusz za jedną, to nie ma sensu. W skrócie nikogo nie oszukałeś gdyż... ściemniasz.
5. Czyli zatem możesz się sklonować i przenieść własną świadomość do pustego ciała? :D Chciałbym to zobaczyć.
6. Czekam na twój projekt perpetum mobile, które sprawi, że dostaniemy niewyczerpalne źródło energii i to za darmo. Z resztą skoro jest 100% działające to idź czym prędzej do jakiegoś instytutu, opatentuj i rozpocznij konstruowanie zamiast siedzieć na forach.
7. Więc ruszaj w świat niszczycielu. Zarządzaj światem dopóki nie strawi cię poczucie władzy i potęgi. :roll:
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Garest »

Vampirio pisze:1. Lucyfer i Szatan to nie to samo. A istoty o imieniu diabeł nie ma.
2. Bóg... ym... wolę się nie wypowiadać, ale może kiedyś sprawdzę, która z teorii jest prawdą.
3. Podpisanie takiego paktu w astralu jest według mnie niewiarygodne, gdyż mogłeś swoimi pragnieniami utworzyć widmo nie mające prawdziwej mocy.
4. Nikt nie odda setek dusz za jedną, to nie ma sensu. W skrócie nikogo nie oszukałeś gdyż... ściemniasz.
5. Czyli zatem możesz się sklonować i przenieść własną świadomość do pustego ciała? :D Chciałbym to zobaczyć.
6. Czekam na twój projekt perpetum mobile, które sprawi, że dostaniemy niewyczerpalne źródło energii i to za darmo. Z resztą skoro jest 100% działające to idź czym prędzej do jakiegoś instytutu, opatentuj i rozpocznij konstruowanie zamiast siedzieć na forach.
7. Więc ruszaj w świat niszczycielu. Zarządzaj światem dopóki nie strawi cię poczucie władzy i potęgi. :roll:
1.Ferrero-Lucyfer=szatan
to jedna osoba o 1000 imion
2.ty mozesz sprawdzac po smierci ja sprawdzilem za zycia
3.male pytanie byles kiedys w astralu ?? pewnie ze nie gdybys byl to bys wiedzial ze niema mozliwosci pomylic astral z snem
4. twoim zdaniem ale dusza duszy nierowna
(zapytalem kiedys zlego czemu nie opetuje i nie pozera slugow swoich tylko najczystsze dusze stara się pozrec - odpowiedzial - te najczysztsze smakuja najlepiej)
5.tak tylko musze troche popracowac nad runa i klonowaniem co wykracza poza moje mozliwosci w tym momecie runa nie nalezy do mnie a klonowanie jest zakazane xp
ale wiem jak to zrobic a nawet wiecej ;p
6.jest to zbyt duzy projekt bym mogl bez patentu z nim gdzies startowac ale mialem prototyp urzadzenia ktore wprawia się w ruch i utrzymuje się w nim bez wkladu energi zew.
a niestac mnie na patent ani porzadne uzadzenie ktore moglbym oficjanie zaprezentowac ;p
dlatego szukam roboty za granica (pojechac zarobic wrucic firma i wielki szum ;p)
7. zla interpretacja moim przeznaczeniem niejest dokladnie unicestwienie lub zbawienie tylko zmienienie wszystkiego co ma prowadzic w jedna lub druga strone co bedzie zalezec od ludzkosci ... a o mnie się nie boj nie daze ani do wladzy ani do potegi ale do wyrownania szans zycia na swiecie i zmniejszenie roznic pogladowych (w sesie ze jeden patrzy na drugiego z zazdroscia,ninawiscia,rzadza,chciwoscia)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Vampirio »

1. Nie zgodzę się z tobą. Chrześcijaństwo przerobiło na demony wiele pradawnych bóstw, żeby wcielić w swoje szeregi pogan. Jedną z ofiar był Lucyfer, który nie jest szatanem. Nawet Anton Szandor LaVey w biblii Szatana przedstawia Lucyfera i Szatana jako dwóch różnych książąt piekielnych.
2. Nie doceniasz mnie. Jest wiele sposobów.
3. Co prawda nie byłem w astralu, jednak nie chodzi mi o sen. Sam mówiłeś, że można kreować rzeczywistość w astralu z pomocą myśli. Jeśli bardzo chciałeś aby Szatan się zjawił i zawarł z tobą taką umowę to skąd pewność, że nie stworzyłeś tej istoty ze swoich pragnień całkowicie nieumyślnie? Dlatego sądzę, że lepiej zawierać jakiekolwiek pakty "tutaj".
4. Skoro ktoś jest zły to czemu Szatan miałby działać przeciwko takiej osobie? Czy nie stoją po tej samej stronie barykady? Osoba dobra jest w pewnym sensie jego wrogiem, więc nic dziwnego, że chce ją wykołować aby potem móc się zemścić za krzyżowanie planów. Zemsta ma słodki smak czyż nie?
5. Powodzenia
6. *wrócić, + jeśli działało to bez problemu znalazłbyś sponsora na badania.
7. Nie byłoby lepiej doprowadzić do zagłady ludzkości? W końcu to ona jest źródłem zła i rakiem na zdrowej niegdyś planecie.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Garest »

Vampirio pisze:1. Nie zgodzę się z tobą. Chrześcijaństwo przerobiło na demony wiele pradawnych bóstw, żeby wcielić w swoje szeregi pogan. Jedną z ofiar był Lucyfer, który nie jest szatanem. Nawet Anton Szandor LaVey w biblii Szatana przedstawia Lucyfera i Szatana jako dwóch różnych książąt piekielnych.
A skad wiesz ze to prawda
2. Nie doceniasz mnie. Jest wiele sposobów.Fakt zostanie fakten
3. Co prawda nie byłem w astralu, jednak nie chodzi mi o sen. Sam mówiłeś, że można kreować rzeczywistość w astralu z pomocą myśli. Jeśli bardzo chciałeś aby Szatan się zjawił i zawarł z tobą taką umowę to skąd pewność, że nie stworzyłeś tej istoty ze swoich pragnień całkowicie nieumyślnie? Dlatego sądzę, że lepiej zawierać jakiekolwiek pakty "tutaj".
rzeczywistosc tak ale istoty nie ;p czyli mozesz otworzyc drzwi od pokoju ale prowadzic one moga tysiace mil dalej co nie oznacza ze mozesz wymyslic sobie demona ... jak juz mozesz go przyzwac ;p myslisz astral z ld ;p pakty tutaj sa prawie niemozliwe ;p
4. Skoro ktoś jest zły to czemu Szatan miałby działać przeciwko takiej osobie? Czy nie stoją po tej samej stronie barykady? Osoba dobra jest w pewnym sensie jego wrogiem, więc nic dziwnego, że chce ją wykołować aby potem móc się zemścić za krzyżowanie planów. Zemsta ma słodki smak czyż nie?
ale czy gdyby stali po tej samej stronie barykady to czy niepowinien mu pomagac zamiast gnebic "czystych"
5. Powodzenia dzieki przyda się
6. *wrócić, + jeśli działało to bez problemu znalazłbyś sponsora na badania.no powiedzmy mam na to plan ;p
7. Nie byłoby lepiej doprowadzić do zagłady ludzkości? W końcu to ona jest źródłem zła i rakiem na zdrowej niegdyś planecie.
napewno nie lepiej ale latwiej a lepiej bylo by wyleczyc zlo z nas
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Vampirio »

1. A skąd ty wiesz, że to jedno i to samo? Większość książek niechrześcijańskich z jakimi się spotkałem rozróżnia ich jako dwie różne istoty. Jednak nie próbowałem się kontaktować z obydwoma w celu sprawdzenia tego.
3. Mówi ci coś słowo servitor? Stworzenie służalczego demona jest nawet proste, a w astralu powinno być jeszcze łatwiejsze. Więc...
4. Skąd pewność, że nie pomaga?
7. Marzenia nic nie kosztują nie? Jednak nawet ci dobrzy doprowadzają powoli Ziemię do zagłady. Obyś miał dużo pomysłów, najlepiej na upchnięcie rozrastającej się populacji na tym samym obszarze co teraz bo niedługo dzika natura przepadnie całkowicie.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Garest »

Vampirio pisze:1. A skąd ty wiesz, że to jedno i to samo? Większość książek niechrześcijańskich z jakimi się spotkałem rozróżnia ich jako dwie różne istoty. Jednak nie próbowałem się kontaktować z obydwoma w celu sprawdzenia tego.

wiem bo rozmawialem z zlym i przedstawial się on tymi imionami

3. Mówi ci coś słowo servitor? Stworzenie służalczego demona jest nawet proste, a w astralu powinno być jeszcze łatwiejsze. Więc...
niedokonca pamietaj ze przyzywajac demona tutaj sa na niego narzucone pewne ograniczenia ktorych w astralu niema ;p

4. Skąd pewność, że nie pomaga?
niema pewnosci ale z tego co wiem woli się obzerac czystymi duszami niz wspomagac te gnijace

7. Marzenia nic nie kosztują nie? Jednak nawet ci dobrzy doprowadzają powoli Ziemię do zagłady. Obyś miał dużo pomysłów, najlepiej na upchnięcie rozrastającej się populacji na tym samym obszarze co teraz bo niedługo dzika natura przepadnie całkowicie.
lajcik
mam pomysly na kolonizacje planety typu mars w przeciagu 10-15 lat ;p
lub projekty budynkow i miast rozciagajacych się +\- 50 km ponizej ziemi ;p
i wuchta wiecej jakbym wypisal wszystkie pomysly to serwer by padl xD
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Vampirio »

Nic nowego nie usłyszałem. Projekty kolonizacji marsa i podziemnych miast już istnieją. Widziałem nawet projekt statku mogącego przez 100 lat utrzymać przy życiu populację ok 100tyś ludzi i przetransportować ją do innego układu planetarnego zdatnego do przeżycia w razie potrzeby.
Ja mam pomysł na lewitujące plecaki, dzięki którym dzieciom nie będą krzywić się kręgosłupy, ale cóż. Pomysł to dopiero początek.
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Garest »

no wlasnie pomysl to poczatek wiec pomysl poco plecak ktory lata nie lepiej tablet zamiast ksiazek xD?
ja mam projekt silnika do auta elektr. w ktorym raz na rok wymieniasz aku ;p
0 gazy 0 beny 0 spalin
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Vampirio »

Istnieją już silniki na prąd. I wcale nie zmniejszy to diametralnie ilości zanieczyszczeń, gdyż zapotrzebowanie na prąd wzrośnie. Przez co w elektrowniach będzie spalana większa ilość wszelkiego rodzaju paliw. Więc jeśli nie sam samochód spali gaz czy benzynę to zrobi to elektrownia. Skądś energia musi się brać.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: Glazery »

Drogi Gareście, jestem co najmniej zaniepokojony twoimi twierdzeniami. Mówisz, że:
1. Szatan ma 1000 imion, w tym wliczając Lucyfer.
Z tego błędu musisz sam wyjść. Musisz wiedzieć, że Lucyfer jest opiekunem światła. Obecnie uważany za takiego jakby strażnika Księżyca. Tutaj polecam poczytać trochę w literaturze starszej daty.
Ferrero i Diabeł. To są "tytuły". Postawione są na tym samym szczeblu, co Książę Bramy Piekielnej, czy Książę Ciemności. Więc samego Szatana raczej nimi się nie opisuje, a jeżeli już, to tylko jako skrót myślowy.
2. Podpisałeś cyrograf. Dobrze, nie jestem w stanie tego podważyć. Tylko jest jedno zasadnicze pytanie. Czy gdybyś podpisał taki cyrograf, mógłbyś o tym mówić? Czy sądzisz, że jest to tak łatwe niczym z filmu fantasy? Nie wydaje mi się... Mało tego. Doświadczenie uczy mnie inaczej. Może wydaje się to być mało realne, ale miałem do czynienia już z wieloma przypadkami, gdzie takowa umowa została zawarta. Nie bardzo widzę możliwość, ażebyś był kimś, kto zyskał w kredycie kilka świateł, którymi miałbyś oświetlić drogę ku wielkiemu postępowi obecnej cywilizacji. Mało mnie przekonujesz i jestem zaniepokojony, że naiwnie wierzysz w fakt swojej potęgi, którą można zachwiać kilkoma prawdami. Ja szkolę moich uczniów w większej pokorze, przez co oni zyskują tę wartość i ją rozpowszechniają.
I taka mała rada. Jeżeli chcesz tworzyć wielkie teorie, nie opieraj się o pisma chrześcijaństwa. Ta religia jest specyficzna pod tym względem, że uznaje jedność w rozbieżności trzech żywiołów: ognia, ziemi i tchnienia. To jest ich potęga, naprawdę. A uproszczenie tego typu, że Szatan to diabeł i odwrotnie, dowodzi, że ich pojęcie o rzeczy rozwoju duchowego, tematyce magicznej i mistycznej jest bardzo ograniczone i bardzo zniekształcone. Pozdrawiam.
jaśmin22
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2014-03-18, 10:44

Re: tresc poprawnego cyrografu - jak napisac pakt z Diablem

Post autor: jaśmin22 »

Bardzo proszę o pomoc.Nie wiem czy mogę nazwać to cyrografem.Bardzo dawno temu,już nawet tego zbytnio nie pamiętam,zawarłam chyba na piśmie(być może z użyciem swojej krwi),taki pakt-pięć lat mojego życia za coś tam...Minęło bardzo dużo czasu,spotykają mnie dziwne rzeczy.Dwa razy widziałam oczy szatana,przeraźliwie inteligentne przeraźliwie złe,cwane.Potem śnił mi się chichot szatana,za kilka dni słyszałam razem z kimś ten chichot na jawie,on(oni)śmiali się ze mnie,ale dlaczego?Czy znają moją przyszłość?pomocy
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”