Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demona?

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
pattryk90
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-05-20, 12:08

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demona?

Post autor: pattryk90 »

śmiać mi się chce jak widze ze jakiś młodzik chce wywołać ducha lub przywołać DEMONA :) he he he
to nie jest takie proste i nie mozna od tak sobie przywołać i pogadać z nim i odesłać :)
to jest strasznie niebezpieczne , mozna przy tym stracić zycie, lub zostać opentanym , to demony wybierają sobie ofiary i na nie "polują"
chodzi o to ze nie kazdy ma takie morzliwosci przywołania, jednemu moze się udac drugiemu nie , pozatym potrzebna jest wielka wiedza i siła psychiczna a nie mały chłystek który mysli ze zawładnie czyms co jest porównywalne do mocy boga, ha ha
oczywiście nie mam pojęcia jak przywołać demony ale wiem ze sa i ze istnieją , a jeśli komuś się uda zkontaktować z taką mocą jakim jest demon w 100% jestem pewien ze bedzie chciał zabić tego kto go wezwał, a jak mowicie o paktach z demonami czy djabłami , zawsze chodzi o to zeby cie zniszczys albo zabić albo np. zniszczyć psychicznie itd.
nie wiadomo tez czy demon /duch zechce odejść morze wcale nie bedzie tego chciał i co wtedy ? albo jesli juz przyjdzie to napewno nie bedzie chciał wynagrodzić przywołującego.
sam chciałbym zobaczyć takiego demona , ale nigdy nie chciałbym go urzyć do zemsty na kimś innym !!!
to juz pewne ze takiego delikwenta demon opęta,a lekkie skutki np. mogą być takie : brak skupienia , wieczne zmęczenie, wyczerpanie, nie morzność skupienia się na czym kolwiek , ale zazwyczaj jest to śmierć ale nie taka odrazu napewno jest to niewyobrarzalne cierpienie :)

ja kiedyś bardzo się tymi zeczami interesowałem , duzo czytałem ale kiedyś kiedy byłem już na skraju wytrzymałości/ depresja, czułem się żle nagle zaczołem coś odczuwać, jakby ktoś mnie ciągle śledził , ale obracałem się i nikogo nie było ale czułem się żle , trwało to dość długo aż zaczołem mieć myśli samobujcze, i myślałem że cały świat jest zły i takie tam , to wszystko co się czuje bedąc w depresji ale to coś zaczeło dawać mi sygnały ze właśnie tak jest ,ze nie ma innej drogi by się uwolnic ze musze zginąć , lecz pewnego razu gdy przyszło mi na myśl że to morze jakiś zły dych/zła moc/ czy demon zaczołem mu robić na przekur i po jakimś czasie problemy moje z tym wszystkim po prostu znikneły , pomyślałem ze cos lub ktos mnie opuścił (znaczy ten demon ) więc wiem że to nic ciekawego
ale demony czy jak chcecie złe moce szukają słabych ludzi , rozchwianych emocjonalnie , mające depresje lub na prawde ludzi nie wierzących w nic ale nie chodzi mi tu o jakąkolwiek wiarę .
powiem tak jestem normalny i naprawde nie choruje psychicznie ale to co wtedy czułem to pasmo cierpień duchowych i psychicznych ale nie cielesnych , prawdopodobnie duchy czekają na takie zaproszenia ze strony ludzi.
powiem tak jak chcesz bardzo przywołać ducha demona czy inne to ci się nie uda , nic się nie stanie, bo bardzo tego chcesz a demony nie spełniają zyczeń
lepiej nie igrać z losem lub siłami nad którymi nie mamy rzadnej władzy - to moje zdanie i morze to co napisałem wreszczie wyjaśni ten temat choć pewnie powiecie że to morze byc jakas ksiąrzka lub pisze to obłąkany , wcale tak nie jest
Pattryk90
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demona?

Post autor: amaranth »

Gruda: sorki, ale...nie potrzeba takich dziwnych rzeczy robić... Problem polega na tym, co niedoświadczona osoba zrobi, gdy wywoła demona.... Bieganie na cmentarz i pozbawienie życia czarnego kiciusia bym sobie darowała. Podoba mi się zwrot" wq..... demona. Aaa jeszcze jedno: wcale nie musi "zabrać duszy". A może tak zdrowie, ukochaną osobę..... Nie należy wierzyć we wszystko, co pisze w necie..
Nigdy nie wierz demonowi, jakby co.
ridarah27
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-09, 22:12

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: ridarah27 »

Widzę, że temat ucichł, ale czytając to nie doszukałem się odpowiedzi na pytanie.
Wszyscy odprawią kazania, że jest "za młody", "początkujący" itp. Chłopak chce to zrobić, chce narobić sobie kłopotów z demonami, to dajcie mu to. Sam jestem ciekawy jak to zrobić i od razu powiem, że nie chcę przyzwać demona, żeby mieć z kim się bawić lub oddać im duszę.
Mihakie
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-07-09, 21:21

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Mihakie »

Spotkałem kilkoro ludzi którzy chcieli wezwaćdemona ale na ich szczęście im się nie powiodło. Gruda ty to ten ryt chyba na poczekaniu wymyśliłeś bo to taka bujda jest że ja pierdziele. Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
amaranth
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 158
Rejestracja: 2011-04-02, 23:58
Lokalizacja: Wybrzeże
Komentarze: 4

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: amaranth »

Ridarah27: instrukcję obsługi demona znajdziesz w Goecji: przywołanie, odwołanie, pieczęcie. Z ciekawości warto poczytać. Przywoływać...nie polecam.
ridarah27
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-09, 22:12

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: ridarah27 »

Dziękuję za szybko i precyzyjną odpowiedź. :)
kamil15540
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-04-18, 00:06

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: kamil15540 »

Spróbuje mam mocna ekipę jest nas 5 mam doświadczenie ja to zrobię a 4 będzie trzymać pieczęć gorzej będzie jak nie damy rady w 5.
Ci podwładni się nazywają Astrale czytałem opinie księdza który to próbował a wiec jak ci nie wyjdzie jest 1 droga (kłerfa módl się do swoje OJCA boga).
Jeśli to prawda to bym zawarł z nim pakt dusza za wieczne życie, aby wiecznie żyć trzeba pic krew :) :diabel2:
Awatar użytkownika
Maria Lilith
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2011-11-11, 17:33

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Maria Lilith »

No cóż aby przywołać demona nie potrzebujesz ani Geocji ani innych śmiesznych książek z treściami mitologiczno-podobnymi. Kluczem do przywołania i do panowania nad demonem jest twoja silna wola anie magiczne formułki, z "pradawnych ksiąg"(nazwa demona ,rytułałów to tylko kwestie konwencji ułatwiającej działanie) . Jeśli takiego podejścia do rzeczy nie jesteś wstanie ogarnąć to nawet nie myśl żeby się za to zabierać.
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Sharp »

Hmm jak czytałem Wasze komentarze, jestem pod dużym wrażeniem jak czuli jesteście w stosunku do autora owego tematu. Dostaje tyle rad, aby tego nie zrobić, że jestem wręcz wzruszony. Kocham Was za taką pomoc, dlatego też wiem, że demonolog nie ma co szukać pomocy. Ma to swoje plusy chronicie innych, ale tak na prawdę znikoma ilość osób wypowiadających się tutaj nie robi offtopu.

Rozumiem, że przygotowania muszą być ściśle przemyślane.
Natomiast powiem tak, pisze tutaj wiele osób, że chcą przyzwać, ale tak na prawdę kiedy by się udało poszczali by się ze strachu. To nie jest chleb powszechni, natomiast demony nie mają jakieś specjalnej mocy jak to jeden z użytkowników napisał "Jak bóg".

Do przyzwania trzeba się odpowiednio zabezpieczyć, korek w du.. Heh..
Tak na prawdę najważniejszym jest to, aby przyzywanego demona zamknąć w odpowiednim znaku. Dlaczego ja zwykle utrzymuje w znaku? Ponieważ jest to dla mnie najodpowiedniejsza metoda. Poza tym używam Pentagramu "T" myślę, że większość wie o czym mówię. To są tylko i wyłącznie sposoby na zabezpieczenie swojego ja. Demon przyzwany nie zachowuje się normalnie. Stara ukryć swoją obecność, natomiast po to są odpowiednie regułki, aby ukazał się itd...

Najlepszym jest to, że nie widzisz go tak jak np. 2 osoby. Nie jest to tak jak duch w jakimś filmie. To jest postać jakby przeźroczysta, natomiast różniąca się od otoczenia. Wygląda jakby to było kilka postaci. Gdy jest ciemno widać tylko cień. Demona można usłyszeć, lecz nie tak jak, by do Nas mówił, stara się nie utrzymywać kontaktu. To za pewne wie większość. Demon jest niebezpieczny w kilku wypadkach. Naruszenia znaków, brakiem skupienia, brakiem utrzymywania odpowiedniego stanu energii (zwykle wystarczy, aby przesyłać odpowiednią ilość energii), brakiem odpowiedniej ogłady, brakiem odsyłania demona, brakiem jakikolwiek zabezpieczeń po odesłaniu. Zwykle taką ceremonię robi się samemu. Rzadko kiedy pozwala się drugiej osobie obserwować ceremonie, jest to dodatkowe zagrożenie.

W dodatku ofiarowanie demonowi swojej duszy to najgorsze co można zrobić. Ponieważ dasz mu duszę na jakimś warunku, a on po spełnieniu już ją sobie weźmie. Albo powiesz, żeby sobie wziął po śmierci, to sprawi sobie pewien wypadek gdzie go nie przeżyjesz. To na prawdę żaden problem. Zwykłe osoby mogą coś takiego zrobić, a myślisz, że demon nie zrobi?

Jest też druga opcja przyzwania demona, słyszałem, że nawet jest znacznie lepsza daje większe rezultaty i przyzwany jest wówczas jakby bardziej zrozumiały i widzialny. Mowa o ofierze, kiedyś znajomy opowiadał, że szatana przyzywało się przy odpowiedniej ceremonii i zabijaniu czarnego koguta lub kozła. Zabijanie przez poderżnięte gardło specjalnie przygotowanym na to nożem. Pewnie dlatego też pojawił się drugi sposób którego nie próbowałem, to w miejscu znaku gdzie ma się pojawić przywoływany przez nas byt, daje się ofiarę już wcześniej zabitą. To pozwala chyba, nabrać sił w tym świecie demonowi, ale wątpię.


To tyle z takiej czysto teoretycznej rzeczy.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maria Lilith
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2011-11-11, 17:33

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Maria Lilith »

Sharp, jak do dość doświadczonej osoby w tej dziedzinie mam małe pytanie. Otóż czy jesteś wstanie mi powiedzieć , czy da się rozróżnić istotę przyzywaną z astrala od wyodrębnionej ,na wskutek przeprowadzonego przez nieodpowiednio przygotowaną psychicznie osobę rytuału ,części "JA" tej osoby ,które manifestuje się jako oddzielny byt będący nastawiono antagonistycznie do "JA" ,że tak powiem normalnego?
Sharp
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Sharp »

Co do pierwszego pytania owszem, rozróżnić się da w kilku sposobach. Najważniejszą jest nienawiść do osoby przyzywającej jak i również to, że podczas oczyszczania się np. opętanego zawsze pyta się takiego demona jak się do niego dostał. I tu już masz dwa przykłady rozróżniania ^^.
Awatar użytkownika
Maria Lilith
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2011-11-11, 17:33

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Maria Lilith »

A mógłbyś mi ich podać troszkę więcej?
Awatar użytkownika
katerinajozwiak
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 56
Rejestracja: 2008-06-12, 00:01
Lokalizacja: Łódź/edynburg

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: katerinajozwiak »

Gruda pisze:Prosty podadnik jak przwołac demona
Musisz zdobyc
1 kośc czarnego kota
2 piasek z cmentarza najlepiej ze swiezego grobu
3 swoje zdjęcie
4 metalowe pudełeczko
5 znaleśc skrzyzowanie ale nie betonowane najlepiej na jakiejs wsi gdzie nikt niejezdzi i nic ci nie bedzie ci przeszkadzało

Przygotowanie
do metalowego lub drewnianego pudełeczka włóż ..................

Podobno
mozesz zażyczyc sobie czego zechcesz lecz wzamiam musisz oddac mu swoją duszę (ale to juz z innego zródła )

ja chciałam tylko powiedzieć jedno w tym temacie, Serial pod tytułem Supernatural się tutaj kłania,w taki sposób bracia przywoływali demony na rozdrożach, usmiałam, się na filmie i usmiałam się teraz czytając ta poradę. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2012-06-08, 17:00 przez katerinajozwiak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Pandemonium »

co zrobic aby Odeslac Demona?
Mówisz: KOKO KOKO DEMON SPOKO! I idzie.
kamil15540
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-04-18, 00:06

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: kamil15540 »

Niby nic znalazlem team zaryzykowalem i nic, jak skonczylem się uczyc zaczely się objawiac stracilem nad wszystkimi panowanie w nocy ktos chodzi mi po domu kiedy jestem sam.
Budze się w nocy a ktos siedzi na krześle.
a gdy oglada telewizje ktos puka do drzwi i co w tym fajnego jak musze się tego uczyc bo inaczej szybko zdechnę.
puki się tego ucze mam nad nimi kontrole ale jak skonczylem to teraz se nasrałem na calego.
pies mojej siostry coś slyszy i ucieka do domu z piskiem a ja odrazu za nim bo sam się boje a wiec jak chcecie to robic to pozdro.

Kamil P.
urodzony:06.10.1995r.
zmarł: pewnie nie długo.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Vampirio »

Bajka dla dzieci, nieskładny bełkot czy prowokacja?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Dagmara »

Proponowałabym jeśli już mowa o nauce abyś popracował nad swoją pisownią, nauczył się poprawnie pisać i używać znaków interpunkcyjnych, a zabawy w wywoływanie duchów zakończyć dla własnego dobra.
Salomon
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-02-25, 22:03

Re: Przygotowanie, Przywolanie i co zrobic aby Odeslac Demon

Post autor: Salomon »

Jest wiele metod przywoływania demonów, ja znam jedną, a o kilku słyszałem(czytałem), większość z nich jest bezsensu i można nimi przywołać tylko kłopoty z prawem, np: za znęcanie się nad zwierzętami. Więc nie próbujcie składać ofiar.

Metoda którą znam opiera się na Goecji.
Do przywołania demona potrzebujemy:
Ogromnej siły psychicznej(inaczej demon tobą zawładnie)
Pieczęci Salomona(złota lub srebrna, ma ochronić cię przed demonem) (chyba każdy wie, że Salomon został obdarzony przez Boga mocą przywoływania demonów)
Pieczęci demona którego chcemy przyzwać (musi być wykonana z odpowiedniego materiału)
Jakiegoś spokojnego miejsca do odprawienia rytuału(musi to być jakąś płaska powierzchnia, najlepiej podłoga, lub twarda ziemia)

Więc zaczynamy:
Pieczęć Salomona musimy mieć stale przy sobie(można ją zawiesić na szyi, na srebrnym łańcuszku). Przygotowywujemy miejsce w którym będziemy odprawiać rytuał(oczyszczamy ze wszystkich śmieci itp.). Na przygotowanej powierzchni rysujemy duży okrąg, obejmujący miejsce przyzwania demona jak i miejsce w którym będziemy przebywać. Na tym okręgu rysujemy znaki odpowiadające czterem żywiołom i piąty odpowiadający człowiekowi(ma to zapobiec zatarciu znaków wewnątrz). Następnie rysujemy czarny pentagram(najlepiej gdyby w jego wnętrzu narysować głowę kozła, ale jak nie umiecie to tego nie róbcie, bo każda linia musi być.idealna) w niewielkiej odległości od tego znaku rysujemy duży biały pentagram, w którym bez problemu będziemy mogli uklęknąć(jest to dodatkowe zabezpieczenie). Sprawdzamy czy każda linia którą do tej pory narysowalismy jest wykonana idealnie. Klękamy w pętagramie białym, następnie kładziemy pieczęć demona wewnątrz pętagramu czarnego(oczywiście nie zapominamy sprawdzić czy mamy przy sobie pieczęć Salomona, musi ona być na wierzchu, nie pod ubraniem). Pieczęć demona polewamy odrobiną swojej krwi(jest to pewien rodzaj zapłaty). Na koniec wypowiadamy słowa przywołania(nie podam ich, bo nie chcę, żeby jakiś bezmózg próbował przywołać demona). Poza tym przy wypowiadaniu tych słów, liczy się to żeby mówiący był pewny siebie, miał dobrą dykcję i silną wolę, inaczej albo nic z tego nie wyjdzie, albo co gorsza wyjdzie coś czego byśmy nie chcieli.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Demonologia i demonolatria”