Hipnoza i LD

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Awatar użytkownika
HipnoLD
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2017-06-19, 20:25

Hipnoza i LD

Post autor: HipnoLD »

Witam. Chciałbym zacząć od tego, że nieraz już czytałem i nie wiem jak inni, ale osobiście nie znalazłem jeszcze żadnych informacji o tym, żeby ktoś wprowadził inną osobę w świadomy sen. Wiele się mówi o autohipnozie, ale co z hipnotyzowaniem kogoś?

Zauważyłem, że nie jest to zbyt popularny dział na forum, ale może uda mi się kogoś znaleźć. Pochodzę z Wrocławia i szukam kogoś, kto zajmuje się hipnozą, ale brakuje mu królika doświadczalnego. Innymi słowy szukam kogoś, kto zna się nieco na hipnozie, ale chciałby się nauczyć więcej, między innymi wprowadzania innych w świadomy sen.

Nie wiem jak osoby, które to przeczytają odbiorą owy temat. Sam patrząc na niego z boku, mama wrażenie, że jest nieco absurdalny. Mimo to postanowiłem spróbować, ponieważ uwielbiam świadome sny, ale nie radzę sobie z wchodzeniem w nie, ani kontrolą. Oprócz tego nie jestem żadnym doktorem po studiach, który mógłby przeprowadzić w zgranej ekipie profesjonalne badania, a nie powiem, byłoby to interesujące. Jednak myślę, że dwie osoby, w zwykłych, nielaboratoryjnych warunkach również mogą doprowadzić do czegoś niesamowitego, co nie udało się jakimś wybitnym umysłom. W końcu ci wszyscy ludzie też musieli się jakoś znaleźć w miejscu, w którym są, zrobić coś, co pozwoliło nazywać ich wybitnymi.

Nie jestem geniuszem, a jedynie 21-letnim chłopakiem, któremu marzy się zmienić świat, a oprócz tego ma dużo czasu i ambicje, żeby osiągnąć coś więcej, niż to co przyziemne. Więc jeśli jesteś z Wrocławia, interesuje cię hipnotyzowanie innych i chciałbyś rozwinąć tę umiejętność, przy okazji testując swoje własne pomysły(a nie tylko mój dotyczący świadomego snu, ale jeśli chcesz się skupić tylko na tym, na pewno się nie obrażę), to pisz.

Wszystkich innych zapraszam też do dyskusji. Może wy się spotkaliście z tym, ze ktoś został wprowadzony przez kogoś do świadomego snu? Co sądzicie w ogóle o takiej możliwości - możliwa, niemożliwa, interesująca, idiotyczna, chcielibyście też spróbować?

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”