Rozwój telepatii

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Mandaryn
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-02, 18:14

Rozwój telepatii

Post autor: Mandaryn »

Cześć, ostatnio mam podejrzenie o zdolności telepatyczne(jeśli chcecie to śmiejcie się) i chciałbym dowiedzieć się czy istnieją jakieś techniki rozwijające tę umiejętność(o ile cos takiego istnieje).
Czytałem ostatni temat w tym dziale związany z tą tematyką ale nie bardzo mnie przekonały rady tam zawarte, po prostu nie przemawia to do mnie. Buduję własny pogląd na sprawy paranormalne i po prostu odrzucam niektóre teorie i nie sądzę aby telepatia była jakkolwiek powiązana z energią jednak może ktoś zna jakieś inne praktyki?
Awatar użytkownika
cha0Z
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2014-11-13, 03:49
Lokalizacja: Bytów

Re: Rozwój telepatii

Post autor: cha0Z »

Sam próbuje rozwijać te zdolności narazie najlepsze na początek chyba jest coś w stylu mantry poprzez codzienne powtarzanie sobie w myslach ze masz taka zdolnosc i wierzenie bez żadnych możliwości bo jedyną barierą jest nasz mózg, który całe życie jest przystosowany do tego, że jest to niemożliwe i trzeba to porzucić ale odrazu tego nie zrobimy to przyjdzie z czasem
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”