Psychotronika i Multi Multi

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Psychotronika i Multi Multi

Post autor: agnieszkaplus3 »

Od trzech lat eksperymentuje wykorzystywanie zjawiska zaliczanego do psychotroniki w typowaniach liczb w multi multi w zakładach 10/10. Srednia matematyczna to 2,5 mi udało się po treningach osiągnąć minimalną średnią 3,0 a średnio 3,8 za to w porywach 4,2. Mój rekord to 4,6 wszystkie średnie wyliczam z 30 zakładów. Uważam że multi multi jest najlepszym sposobem do testowania możliwości parapsychologicznych zawiera aż 80 liczb i dodatkową trudnością jest konieczność wytypowania odpowiedniego układu liczb czego nie ma w testach parapsychologicznych. To wyższa szkoła jazdy. A trudność zwiększa się bo grając o kasę trzeba pozbyć się chciwości i wielu wad jakimi jesteśmy obarczeni żyjąc w świecie materialnym. Tydzień temu mój men podniósł mi poprzeczkę i dołożył system twierdząc że po trzech latach stoję w miejscu na niezłym poziomie ale moje wyniki nie poprawiają się. Teraz mam do wyboru albo wezmę się za podnoszenie poziomu, albo stracę miesięcznie 2400. Ciekawi mnie czy ktoś z was stosował metodę parapsychologiczna opartą o wczesne postrzeganie w multi multi. Uwaga zero zainteresowania innymi grami.

-- 07 Wrz 2011 06:44 --

Zakończyłam następne 30 zakładów no i efekt okazał się nieciekawy, średnia wyniosła 4,1 trafień na zakład a zastosowanie systemu nic wielkiego nie dało. Finansowo nie poniosłam straty a nawet zarobiłam 86zł jednak wprowadzenie systemu spowodowało większą uciążliwość i zapadła decyzja o rezygnacji z systemu. Obecnie staram się osiągnąć stabilny poziom 4,3-4,8 jeśli go osiągnę to zacznę notować swoje liczby na stronie multipasko aby w ten sposób dokumentować wyniki. Mam nadzieje że uda mi się udowodnić korzystny wpływ wczesnego postrzegania w życiu człowieka.
Niezarejestrowany

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: Niezarejestrowany »

agnieszkoplus, tak dla naukowej ścisłości zrób parę zakładów bez tego psychiatrycznego mambo-jambo, pozaznaczaj na chybił trafił. Założę się, że osiągniesz wynik niemal identyczny.

Nie wiem jak długo trwa to twoje parapsychiczne wyliczanie liczb, ale sądzę, że czas jaki na to tracisz przekłada się na całkiem niezły pieniądz, chyba, że uważasz, że twój czas nie jest nic warty.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: Darnok »

Zakończyłam następne 30 zakładów no i efekt okazał się nieciekawy, średnia wyniosła 4,1 trafień na zakład a zastosowanie systemu nic wielkiego nie dało.
Czyli matematyka okazała się potężniejsza od zabobonu? i niby jak ma maszyna biologiczna wpływać na elektroniczną?
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: agnieszkaplus3 »

Przy wskażniku 4,3 multi multi jest dochodowy i pozwala zarabiać m-c od 1500-3500 więc o kasę nie muszę się martwić. Ja niestety zarabiam od 500-800 zł ze względu na wskażnik 4,1 i z tym mam problem.Oczywiście jeśli udowodnicie że potraficie uzyskać taki wynik to ja chętnie zrezygnuje. Na chybił trafił wskażnik wynosi 2,5. Moje ostatnie osiem zakładów to 3/10,5/10,4/10,4/10,4/10,4/10,3/10,5/10 jeszcze tylko dzisiaj i od jutra notowania publikuje na stronie multipasko. Kocham świat zabobonów bo mi daje kasę.

-- 30 Wrz 2011 10:51 --

Darnok ja nie wpływam na maszynę :wpale: ja ją seksualnie wykorzystuje.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: Spooky Fox »

stribog pisze:tak dla naukowej ścisłości zrób parę zakładów bez tego psychiatrycznego mambo-jambo
Swego czasu grałem w multi multi. Zaznaczałem swoje liczby, które w pewnym sensie - w podświadomości oczywiście - były dla mnie szczęśliwe. Każdy pewnie ma takie liczby. Grałem raz tygodniowo. Dwa razy na miesiąc udało mi się wygrać po 90 złotych, wydając na kupony około 20. 20 złotych x cztery tygodnie daje 80 złotych. 180 złotych wygranej - 80 złotych na kupony daje 100 złotych zysku miesięcznie. Grając 4 razy w miesiącu. 100 złotych x 20 dni, w których bym grał, dałoby mi statystycznie 2000 złotych zarobku. Statystycznie. Bez "stribogowego" stwierdzenia o mambo-jambo, które jest piorunująco trafne, nota bene.

Sęk w tym, że na statystyce się jeszcze nikt nie dorobił. Zawsze powtarzam, że statystyka to taki piękny wynalazek, który każe Ci wierzyć, że wychodząc z psem na spacer, i ty i pies macie po trzy nogi. *_*
agnieszkaplus3 pisze:Oczywiście jeśli udowodnicie że potraficie uzyskać taki wynik to ja chętnie zrezygnuje.
A co tu do udowodnienia? Jeśli skreślisz 10 liczb, z czego jeden raz trafisz 1 a za drugim trafisz 7, to już masz średnią 4.0. Szczerze nie wierzę w zarabianie na grach liczbowych. Jest to po prostu choroba, uzależnienie od hazardu, które trzeba w pewnym momencie zacząć leczyć. I to tyle. Jestem w stanie powiedzieć, że za każdym razem gdy skreślę ileś tam liczb, średnia trafień wyniesie 5.0, co na pewno nie będzie się przekładało na ilość geldu, jaki trafi do mojej kieszeni.
agnieszkaplus3 pisze:Kocham świat zabobonów bo mi daje kasę.
Ja kocham świat zabobonów, bo póki będzie istniał, zawsze będzie okazja, żeby się z kogoś pośmiać.
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: agnieszkaplus3 »

Chyba nie wiesz co piszesz.Ja pisze o tym co robię a ty o tym co byś mógł robić gdybyś tylko chciał, ale to tylko twoje chęci. Co do zabobonów, to wiara w szczęśliwe liczby jest zabobonem więc nie zarzucaj innym zabobony jeśli sam w nich tkwisz po uszy.A co do obecnych wyników to nadal tkwię na tym samym poziomie 4,1 a w porywach 4,3 i nie mogę ustabilizować się z wynikami od 3/10 do 5/10, na ostatnie 30 zakładów miałam dwie wpadki 2/10 gorszych wyników nie osiągam. Myślę jak ruszyć do przodu bo chodzenie dwa razy dziennie po 2-4 zł do totka jest nudne i wkurzające.
1-należy uwzględniać wszystkie liczby od 1 do 80 bez jakichkolwiek preferencji
2-w pierwszym etapie treningu wyniki są nieistotne koniecznie trzeba ustabilizować prace mózgu, bo już po tygodniu mózg zaczyna oszukiwać
3-nie jest to zabawa dla ludzi chciwych
4-należy traktować to jako zabawę a nie jako szanse na lepsze życie
5-istotą zabawy jest budowanie świadomości że przewidywanie zdarzeń jest możliwe
6-bez wiary własnej i pewności że to co się robi ma sens nie osiąga się sukcesów, ale to musi wynikać z własnego doświadczenia
Na razie mam inne obowiązki więc jak zwykle przerwa

-- 21 Paź 2011 09:50 --

agnieszkoplus, tak dla naukowej ścisłości zrób parę zakładów bez tego psychiatrycznego mambo-jambo, pozaznaczaj na chybił trafił. Założę się, że osiągniesz wynik niemal identyczny.


stribog nie pisz w ten sposób do osoby,która gra systematycznie od początku istnienia multi-multi a wyniki swoje notuje od czterech lat, w ciągu trzech ostatnich lat dwa razy nie zagrałam z winy totalizatora (padł system komputerowy) dość często trafiają mi się drobne upominki od totka. Nie doradzaj amatorze profesjonalistce. A jeśli ktoś chce skorzystać z mojego doświadczenia to zapraszam, jeśli tylko napluć to...

-- 21 Paź 2011 10:01 --

Jestem w stanie powiedzieć, że za każdym razem gdy skreślę ileś tam liczb, średnia trafień wyniesie 5.0,

Spooki Fox-nie chwal się tym co dla ciebie jest nieosiągalne, a poziom 5,0 daje miesięcznie 5000-15000 zł więc nie pisz o kosmosie jeśli nie potrafisz oderwać się od ziemi. Ze znanych mi osób przeciętne ich dochody oscylują w granicach 1500-2500 stosują tą samą metodę co ja ale będę nieskromna i napisze że to pół profesjonaliści.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: Spooky Fox »

agnieszkaplus3 pisze:Chyba nie wiesz co piszesz.
Uwierz mi, że zawsze, kiedy wyśmiewam coś, co z reguły jest bez sensu, wiem co piszę.

agnieszkaplus3 pisze:Co do zabobonów, to wiara w szczęśliwe liczby jest zabobonem więc nie zarzucaj innym zabobony jeśli sam w nich tkwisz po uszy.
Zamiast multi-multi i całego tego stribogowego psychotronicznego mambo-jambo polecam słownik poprawnej polszczyzny oraz książkę edukacyjną "Czytanie ze zrozumieniem". Po takiej "matematyczce" nie oczekuję jakichś wyżyn polonistycznych, ale chociażby te pagórki byłoby miło zobaczyć.

Dlaczego?

Otóż napisałem, że to są szczęśliwe liczby "w podświadomości". Czyli summa summarum w nie nie wierzę. Te liczby po prostu ze mną są i koniec.

agnieszkaplus3 pisze:1-należy uwzględniać wszystkie liczby od 1 do 80 bez jakichkolwiek preferencji
2-w pierwszym etapie treningu wyniki są nieistotne koniecznie trzeba ustabilizować prace mózgu, bo już po tygodniu mózg zaczyna oszukiwać
3-nie jest to zabawa dla ludzi chciwych
4-należy traktować to jako zabawę a nie jako szanse na lepsze życie
5-istotą zabawy jest budowanie świadomości że przewidywanie zdarzeń jest możliwe
6-bez wiary własnej i pewności że to co się robi ma sens nie osiąga się sukcesów, ale to musi wynikać z własnego doświadczenia
Na razie mam inne obowiązki więc jak zwykle przerwa
Stribog - pozwolę sobie, jeśli nie masz nic przeciwko, użyć Twojej - jakże trafnej - wypowiedzi, a raczej jednego pięknego kolażu słownego, którego użyłeś wcześniej, a który pasuje do większości postów Naszej forumowej "matematyczki" :

MAMBO-JAMBO Nic nie warte mambo-jambo, jeśli mam być szczery.

agnieszkaplus3 pisze:stribog nie pisz w ten sposób do osoby,która gra systematycznie od początku istnienia multi-multi a wyniki swoje notuje od czterech lat, w ciągu trzech ostatnich lat dwa razy nie zagrałam z winy totalizatora (padł system komputerowy) dość często trafiają mi się drobne upominki od totka. Nie doradzaj amatorze profesjonalistce. A jeśli ktoś chce skorzystać z mojego doświadczenia to zapraszam, jeśli tylko napluć to...
Agnieszkoplus, nie to, żebym się czepiał, albo próbował Cię obrazić - to jest tylko i wyłącznie pytanie, na które chciałbym szczerej odpowiedzi - czy badałaś się u psychologów na tak zwane zaburzenia obsesyjno-kompulsywne? Nie to, żebym Cię do wariatów porównywał, ale jeśli czyjeś życie jest na tyle nudne, że codziennie od ładnych paru lat powtarza te same czynności...

Jak dla mnie wynik może być tylko jeden. Proszę się nie denerwować. Tak tylko pytam, bo kiedy ja zacząłem jakiś czas temu powtarzać pewne dwie czynności, zacząłem się zastanawiać, czy nie ześwirowałem. Na całe szczęście przeszło, jak znalazłem sobie ciekawe hobby.

agnieszkaplus3 pisze:Spooki Fox-
Po raz kolejny kłania się czytanie (ech, z tymi "matematykami") - SpookY Fox. Tam jest igrek na końcu. Taka litera. "Y". Jest prawie na samym końcu alfabetu.
agnieszkaplus3 pisze:nie chwal się tym co dla ciebie jest nieosiągalne, a poziom 5,0 daje miesięcznie 5000-15000 zł więc nie pisz o kosmosie jeśli nie potrafisz oderwać się od ziemi.
No właśnie! I tu jest pies pogrzebany. Dziękuję, że mi to udowodniłaś. Widzisz, nie potrafię oderwać się od Ziemi, bo stoję na niej twardo obiema nogami (czasami obiema nogami o obiema dłońmi, ale to raz na rok, jak się z jakiejś szalonej imprezy wraca). Ty natomiast, zamiast stać twardo na ziemi, latasz gdzieś po galaktykach, karmiąc Nas jakimiś bzdurnymi twierdzeniami, rzucając wyssane z palca liczby. Więc błagam - wyląduj na Ziemię i weź się za coś, na co możesz mieć twarde dowody. Bo póki co ośmieszasz się niesamowicie z tymi swoimi "matematycznymi" teoriami.
agnieszkaplus3 pisze:Ze znanych mi osób przeciętne ich dochody oscylują w granicach 1500-2500 stosują tą samą metodę co ja ale będę nieskromna i napisze że to pół profesjonaliści.
:lol:

No tak. Ty jesteś super profesjonalistka. Było tu paru takich. Profesjonalny ksiądz, polityk, inżynier, potem znowu ksiądz, profesjonalny kryptozoolog no i oczywiście profesjonalna redaktorka. Wszyscy jesteście tacy sami - brak Wam czegoś w życiu osobistym, dlatego próbujecie swoich sił w internecie, gdzie każdy może być każdym, a tak w rzeczywistości jest nikim. Więc proszę Cię, weź te swoje matematyczne mambo-jambo i rób wokół niego szum gdzieś, gdzie Ci w to uwierzą. Bo to forum nie jest raczej podatnym gruntem na to pseudomatematyczne pitolenie.
Niezarejestrowany

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: Niezarejestrowany »

Agnieszko, próbujesz posługiwać się naukowymi terminami, więc zasugerowałem naukowo poprawne badanie, czyli przeprowadzenie zakładów kontrolnych, w których liczby zaznaczałabyś "bezmyślnie" przez określony, dłuższy czas. Jeśli nie chcesz opinii i sugestii to po jaką ciężką cholewę zakładasz taki temat? Żeby się pochwalić?

Po drugie, zasugerowałem żebyś przemyślała czy czas jaki poświęcasz temu "przewidywaniu" liczb i lataniu po totalizatorach, nie mogłabyś wykorzystać w sposób który przyniósł by tobie więcej pieniędzy, pozwolił realizować się w czymś pozytywnym, a jednocześnie byłby społecznie produktywny, przynosząc światu jakieś produkty czy usługi.
Wygrywając w totka, zgarniasz pieniądze innych naiwnych ludzi. Jest to bardzo bezpłodny i smutny sposób na życie, nie uważasz? Niezależnie czy wygrywasz te pieniądze przez przypadek czy przez zdolności.

SpookyFox: z tego co pamiętam, to użyłem w tamtym poście terminu mambo-jambo, gdyż chwilę wcześniej przeglądałem jakiś inny temat gdzie ktoś (być może nawet ty) użył tego sformułowania. Nie chcę zgarniać kredytów za czyjąś pomysłowość :)
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: agnieszkaplus3 »

Po drugie, zasugerowałem żebyś przemyślała czy czas jaki poświęcasz temu "przewidywaniu" liczb i lataniu po totalizatorach, nie mogłabyś wykorzystać w sposób który przyniósł by tobie więcej pieniędzy, pozwolił realizować się w czymś pozytywnym, a jednocześnie byłby społecznie produktywny, przynosząc światu jakieś produkty czy usługi.

Wysyłam multi przy okazji zwykłych zakupów. Co do kasy to już pisałam że należe do osób dobrze sytuowanych więc nie o kasę tu chodzi. Jeśli uważasz że szukanie sposobu na udowodnienie istnienia zjawiska wczesnego postrzegania (co na dzień dzisiejszy wchodzi w zakres parapsychologi) jest czymś negatywnym i społecznie aproduktywnym to pozostaje retoryczne pytanie - co robisz na tym forum ?. To forum mocno podupadło, jak na razie za jedyną przyczynę upatruje istnienie towarzystwa wzajemnej adoracji.
Jako że ciągle spotykam się z analfabetycznymi atakami informuje że multi-multi jest w mojej ocenie najlepszym sposobem testowania zjawiska wczesnego postrzegania bo ma wszystkie niezbędne cechy do tego potrzebne i jest zdecydowanie trudniejszy niż inne metody obecnie stosowane. Jednocześnie jest jawny i wiarygodny.

Pozytywna realizacja, społeczna produktywność i miłość do świata to podstawa ideologi faszystowsko-komunistycznej a do tego na pewno mi daleko. Faszyści i komuniści kochają świat, nieproduktywnych wysyłają do ob.kon. w celach edukacyjnych a tym co nie są pozytywnie nastawieni, odstrzeliwuje się mózg aby więcej nie grzeszyli.
Niezarejestrowany

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: Niezarejestrowany »

"Pozytywna realizacja, społeczna produktywność i miłość do świata to podstawa ideologi faszystowsko-komunistycznej "

Eeeee ???!!!! Przepraszam, że to powiem Agnieszko, ale coś ci się zdrowo po******.

Pytasz się co robię na tym forum? Hmm, to że ktoś tu jest, nie znaczy, że wierzy w absolutnie wszystko z kategorii "paranormalne". W magię, jasnowidzenie i inne średniowieczne bzdury nie wierzę - dlaczego, to wyjaśniłem w pierwszym poście na swoim blogu.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: Spooky Fox »

Kocham takie rozmowy, więc wtrącę swoje trzy grosiki.
agnieszkaplus3 pisze:Jeśli uważasz że szukanie sposobu na udowodnienie istnienia zjawiska wczesnego postrzegania jest czymś negatywnym i społecznie aproduktywnym to pozostaje retoryczne pytanie - co robisz na tym forum?
Pierwszy grosik - Forum owe służy do dyskutowania na tematy paranormalne. Do dyskusji są potrzebne dwie strony - wierzący i sceptycy. Ergo: każdy, kto zajmuje konkretne stanowisko w jakiejś sprawie jest tu mile widziany. Każdy, kto produkuje się, żeby wydukać jakieś stribogowe mambo-jambo jest wyśmiewany. Tak było, jest i będzie.

agnieszkaplus3 pisze:To forum mocno podupadło, jak na razie za jedyną przyczynę upatruje istnienie towarzystwa wzajemnej adoracji.
Drugi grosik - wystawianie oceny czy forum podupadło, czy też nie na pewno nie leży w twojej gestii. I podejrzewam, że leżeć w najbliższym, jak też dalszym czasie - nie będzie. A kółeczka wzajemnej adoracji to wymysł nadpobudliwego umysłu, jeśli już ktoś uważa, że takowe istnieje na tym forum. My tu jesteśmy wszyscy - cytując Cezarego Pazurę - "jak jedna, wielka rodzina. Wszyscy się nienawidzimy". Ale jak pojawia się okazja do wytknięcia kilku bajdurzeń, to zawsze znajdzie się parę osób, które zgodzą się ze sobą na chwilę i postanowią powyśmiewać troszkę jakieś beznadziejne tematy. Musisz się z tym pogodzić, że tym razem padło na Twój temacik.

agnieszkaplus3 pisze:Jako że ciągle spotykam się z analfabetycznymi atakami informuje że multi-multi jest w mojej ocenie najlepszym sposobem testowania zjawiska wczesnego postrzegania
Trzeci grosik - Poziom odpowiedzi na niektóre posty są zazwyczaj odzwierciedleniem postów wcześniejszych. Inaczej mówiąc (pisząc?) - musieliśmy się ze Stribogiem troszkę zniżyć, ale podejrzewam, że kłaść się już nie będziemy.

agnieszkaplus3 pisze:Pozytywna realizacja, społeczna produktywność i miłość do świata to podstawa ideologi faszystowsko-komunistycznej a do tego na pewno mi daleko. Faszyści i komuniści kochają świat, nieproduktywnych wysyłają do ob.kon. w celach edukacyjnych a tym co nie są pozytywnie nastawieni, odstrzeliwuje się mózg aby więcej nie grzeszyli.
:lol: :lol: :lol:

I wszystko w tym temacie. Myślę, że jeśli były jakieś wątpliwości co do sensu Twoich wypowiedzi, to właśnie je wszystkie rozwiałaś.




Tak czy owak - żeby nie było, że offtop i tym podobne - żadna gra liczbowa nie będzie przynosić konkretnych, systematycznych zysków. Nikt do tej pory tego nie udowodnił i wątpię, aby tak się w przyszłości stało.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: Spock »

Ja tylko od strony formalno-technicznej:

Teoretycznie rzecz biorąc, można - analizując odpowiednio długą historie losowań - wyznaczyć trend i które numery wypadają częściej niż inne. Jest tak dlatego, że każda maszyna ma swoje niedoskonałości konstrukcyjne, wachania napięcia, wstząsy, różnice poziomu, itd. To są oczywiście efekty bardzo małe, jednak w dłuższej perspektywie mogą powodować faworyzowanie niektórych numerów kosztem innych. Czyli teoretycznie, można by zaatakować od tej strony.

W praktyce jednak, nic nam to nie da, ponieważ ludzie kontrolujący losowanie też o tym pomyśleli i żeby utrudnić nam robotę, co jakiś czas wymieniają maszyny, aby nie dopuścić do powstawania trendu.

Krótko mówiąc: robi się wszystko, aby losowanie było maksymalnie nieprzewidywalne. Biały szum. Statystyka niewiele tu pomaga, a jakieś tam mantry i inne trele-morele to oczywisty nonsens. Pomoże tyle, co umarłemu kadzidło.
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: agnieszkaplus3 »

Nie prowadzę statystyki liczb wylosowanych wręcz nie wolno mi oglądać losowań i sprawdzać jakie liczby zostały wylosowane, robi to ktoś inny. Po sprawdzeniu jedynie spisuje własne typowane liczby i zaznaczam ilość trafień.Przed typowaniem robię sobie kawę i palę papierosa co daje mi małe wyciszenie następnie przez około 15 min typuję 10 liczb na następne losowanie i to wszystko.Gdzie tu jest twoja mantra i jakaś analiza już wylosowanych liczb.No i gdzie tu wasze mambo jambo.Nie dopisujcie komuś coś czego to osoba nie robi, bo notorycznie mi coś dopisujecie i cieszycie się jak dzieci.W ostatnich 10 losowaniach uzyskałam 1x3/10,7x4/10,2x6/10. Średnia 4,3 ale moja rzeczywista średnia graniczy pomiędzy 4,1 a 4,2 od ponad miesiąca nie zaliczyłam żadnej wpadki, a to oznacza że nie miałam gorszego wyniki niż 3/10. I oto chodzi aby za miesiąc osiągnąć stabilny poziom 4,3 bo daje to możliwość bezpiecznego grania systemem 6 skreśleń z 10 liczb w 15 zakładach.I tak się robi kasę.
W całym moim działaniu chodzi jedynie o udowodnienie że niewielkim nakładem własnym przy wykorzystaniu zjawiska wczesnego postrzegania na dość niskim poziomie można osiągać małe korzyści.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Psychotronika i Multi Multi

Post autor: Spock »

Wynik na poziomie 4 niestety nie powala. Łatwo trafić 3-kę, 4-ka też się zdarza, 5 i więcej to już rzadkość (żadkość ?). I dopiero od 5 wzwyż zaczynają się sensowne pieniądze.
Graj dalej, może ci się uda.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”