Telekineza - da się nauczyć?

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: IteratorZX81 »

Jak wiadomo są zestawy ćwiczeń dla LD, OOBE, itp. A czy jest coś takiego dla telekinezy? Ta umiejętność bardzo by mi się bowiem przydała (powiedzmy łatwiejsze dźwiganie siatek z zakupami, chociaż wiem, że osiągnięcie takiego poziomu zajmie mi bardzo dużo czasu. Na początek starczyłoby mi nawet przesuwanie ołówka po stole)
zblazowany

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: zblazowany »

Takich tematów jest już mnóstwo na forum. jak chcesz łatwiej nosić siatki z zakupami to idź na siłownie i mięśnie ćwicz.
Sarabysa
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-17, 15:40

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: Sarabysa »

Uhm. Wyszukiwarka nie gryzie.;p
http://www.google.pl/search?q=%C4%87wic ... =firefox-a

A z resztą wątpię by Ci się siatki udało nosić. xd
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: Spooky Fox »

Najlepiej jakieś książki zakupic. Jakichś sprawdzonych autorów. Żeby nie było przypadku w którym kupisz książkę o telekinezie autora, która buduje kadłuby okrętowe.

Zajrzyj na aukcje internetowe.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: IteratorZX81 »

No, właśnie - Spooky. W tym jest problem, bo tutaj w tej konkretnej materii można łatwiej natrafi na odpowiednika Jana Pająka, niż na wiarygodną książkę - jaki tytuł polecasz?
Awatar użytkownika
Azoth44
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2010-08-03, 12:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: Azoth44 »

Nigdy nie widziałem przekonujących przesłanek na temat istnienia telekinezy... To dla mnie na razie raczej science fiction.
Krokodyl
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2011-07-19, 00:41

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: Krokodyl »

Azoth44 pisze:Nigdy nie widziałem przekonujących przesłanek na temat istnienia telekinezy... To dla mnie na razie raczej science fiction.
Dzisiejszy świat też kiedyś był science fiction
Awatar użytkownika
OluuA
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-10-10, 21:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: OluuA »

Być może da się tego nauczyć ale z pewnością nie jest to łatwe i na pewno musiał byś poświęcić parę dobrych lat by zauważyć jakie kolwiek efekty ;p Ale zawsze warto spróbować
Awatar użytkownika
Araas
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2012-08-22, 12:54
Lokalizacja: Tczew
Komentarze: 1

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: Araas »

Dla mnie ? . Nie możliwe bajka wyssana z palca .
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: Garest »

dla mnie tez nierealne chociaz gdzies slyszalem ze za pomoca oobe mozna tego dokonac ;p ale ja po 7 latach oobe niemam tak gestej materii zeby cos poruszyc ;d wiec lepiej idz na silke bo siatki to bedziesz jeszcze dlugo nosil xD
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: miszczunio »

Witam. Jestem nowy na forum.
Telekinezy da się nauczyć ale potrzeba na to sporo czasu. W moim przypadku trenuje ją jakieś 15 lat. Na tym etapie potrafię przesuwać lekkie przedmioty typu pudełka zapałek, ołówki, kredki
Najpierw trzeba zacząć od samego początku. Bierzemy coś bardzo lekkiego np. trochę nitki około 0,5cm i skupiamy swoją energię na niej. Z początku nic się nie będzie działo. Ale po kilku tygodniach zacznie drgać. Potem po kilku miesiącach zacznie się przesuwać o kilka cm.
Dopiero wtedy bierzemy coś ciezszego np. kawałek papieru i skupiamy się intensywnie magazunujac w rękach swoją energię psi. Jak poświecimy na trening kilka godz dziennie to za jakiś czas uda nam się nim poruszyć.
W moim przypadku po jakiś 8 latach udało mi się przesunąć pudełko zapałek. Też chciałbym nosić zakupy w ten sposób ale to zdaje sobie z tego sprawę że trzeba do tego jeszcze kilkudziesięciu lat praktyki. Wiem że jest to możliwe mój kolega bardziej doświadczony ode mnie już lekkie zakupy potrafi nosić w ten sposób. Ale on potrafi mocno skumulowac swoją energię praniczną.
Skoro wg naukowców wykorzystujemy około 10% mózgu to wykorzystując więcej możemy nauczyć się telekinezy i innych umiejętności.
SzamanCow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2019-05-04, 09:43

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: SzamanCow »

Są ludzie co widzą białe myszki. Nie pudełka zapałek ale żywe białe myszki.
A jak to jest z pudełkami zapałek?
Kładziemy jedno pudełko i ono potem się nam odwzorowuje z błędem. W ten sposób właśnie powstaje wrażenie ruchu, przemieszczania.
Jednak najlepiej jak się komu coś śni. Nie jest potrzebny żaden trening, wysilanie, a film powstaje.
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: miszczunio »

Mnie się nic nie wydaje. Potrafię przesuwać różnymi rzeczami, nawet mogę sprawić że uniosą się na chwilę do góry. To jednak wymaga sporego wysiłku po którym jestem wyczerpany. Jest to bardziej możliwe kiedy mamy pełnię księżyca bo wtedy mogę czerpać z niego energię.
Nie wiem po co miałbym kłamać. Ale jak nie chcesz to nie musisz mi wierzyć
SzamanCow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2019-05-04, 09:43

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: SzamanCow »

Ja cię nie posądzam o kłamstwo, chociaż jestem jakby sceptycznie nastawiony.
Zrób tak: jak ci się uda podnieść jedno pudełko, to podsuń pod nie drugie. Dopiero wtedy sam stwierdzisz jaka jest praktyczna wartość twojego doświadczenia.
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: miszczunio »

Przedmioty ewidentnie się unoszą w powietrzu. Trwa to chwilę bo tak jak pisałem jest to mocno wyczerpujące. Mam na to świadków, choćby z mojej rodziny którzy mogą to potwierdzić.
SzamanCow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2019-05-04, 09:43

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: SzamanCow »

Trzymajmy się pudełka zapałek. Unosisz pudełko do góry wbrew przyciąganiu ziemskiemu. Ale sprawdź czy drugie pudełko możesz ręką podsunąć pod to uniesione. Jeśli nie potrafisz, to tracisz najlepszy kontakt z rzeczywistością, bo przecież poruszenie pudełkiem zapałek ręką jest osiągnięciem ludzkim którego nauczyliśmy się od malutkiego dziecka.
SzamanCow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2019-05-04, 09:43

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: SzamanCow »

Powiem ci jeszcze jedno, że jeśli będziesz trenował wzrok w ten sposób to go stracisz. Wda się rak.
miszczunio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2019-05-05, 15:24

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: miszczunio »

Dlaczego by się miał rak pojawić? Ja patrzę oczami duszy a oczy są jedynie pośrednikiem. Poza tym potrafię także odbierać świat mimo zamkniętych oczu.
SzamanCow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2019-05-04, 09:43

Re: Telekineza - da się nauczyć?

Post autor: SzamanCow »

Hmm... Nie chcę cię przekonywać do moich teorii. Ty z kolei nie chcesz podsunąć ręcznie pudełka zapałek. Jeśli odbierasz świat niby widzialny mimo zamkniętych oczu to tak jak byś odbierał prąd indukcyjny nie wiadomo przez kogo wzbudzany. Zatem oczy pozostają nieczynne i mózg może je uznać za niepotrzebne. Zabraknie promieniotwórczości i będą ci musieli wszczepić do gałek ocznych pierwiastki radioaktywne.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”