Jestem Telepatą

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Mosakele
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 8
Rejestracja: 2016-03-11, 09:00

Re: Jestem Telepatą

Post autor: Mosakele »

Myślę, że mógł zadziałać "efekt obserwatora". Nie wiem dlaczego tak się dzieje, że wszelkie próby udowodnienia zjawisk paranormalnych zawsze kończą się fiaskiem, choć często wcześniej objawiają się w sposób spontaniczny i najcześciej niekontrolowany... Być może "moc" fal mózgowych jest wciąż na tyle słabo odbierana (nawet przez potencjalnych telepatów) że bardzo łatwo ją nieświadomie zakłócić, poprzez "ingerencję" obserwatorów/ uczestników w eksperyment. Być moze łatwiej jest "czytać" przyjaciół bo mamy czas i możliwości aby odpowiednio distroić "odbiornik" do częstotliwości przyjaciela. Tak jak z radiem... Wdł mnie próba w tym przypadku negatywna niczego nie ostatecznie nie dowodzi, podobnie jak pozytywna wciąż niczego by nie udowadniała.
bajon84
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2016-08-10, 19:31

Re: Jestem Telepatą

Post autor: bajon84 »

Jestem telepata od 11 lat jak wskazuja moje pierwsze papiery ze szpitala psychiatrycznego. Bigi ja bym chcial udowodnic nam nasza telepatyczna znajomosc. Czy jestes w stanie podac mi swoj komunikator. Podczas rozmowy bedziemy pisac o myslach, mysle ze wyniknie z tego fajna zabawa. Spytam jeszcze czy wiesz co jest medium transmisyjnym bo sposobow znam trzy. Napisz mi czy jestes dusza za zycia ktora jest po obee.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”