Poszukiwanie Opiekuna

Świadomość, Światło i Miłość to wartości, które są naturalne dla każdej istoty ludzkiej, dlatego znajdują się ponad religiami czy systemami filozoficznymi. W tym dziale podyskutujesz na tematy związane z rozwojem duchowym
Awatar użytkownika
Soczek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 6
Rejestracja: 2011-02-06, 16:24

Re: Poszukiwanie Opiekuna

Post autor: Soczek »

Wiesz, może masz jakieś problemy z demonami lub coś w tym stylu.
Wzywałeś kiedyś ducha???
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Poszukiwanie Opiekuna

Post autor: Spooky Fox »

Offtop wykasowany. Upomnienie dla użytkownika "dzidaa". Następny offtop = warn.
MAG_AZOTUS
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-05-02, 13:05

Re: Poszukiwanie Opiekuna

Post autor: MAG_AZOTUS »

Błąd początkujących polega na tym, że wchodzą w techniki bez przygoptowania, a także bez wsparcia, to tak jak skoczyc do głębokiej studni bez linki zabezpieczającej, kto Was stamtąd potem wyciągnie? Nie wystarczą dobre chęci, potrzebne sa określone umiejętności, które opierają się na wyp[racowanych latami cechach. Moje doświadczenia to 30 lat pracy nad sobą głównie, przyswajanie technik jest rzeczą drugorzędną w magii i rozwoju osdobistym.
MAG_AZOTUS
Awatar użytkownika
Amfan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Re: Poszukiwanie Opiekuna

Post autor: Amfan »

Tak nagadaliscie teraz ze po waszych postach ludzie beda się bac medytacji . Obecnie wyznaje zasade ze medytacja jest wolna od wszelkiego rodzaju religii i koreluje z kosmosem ;) widzialem rozne postacie czarne w swoich wizualizacjach za pierwszym razem się balem potem sam je zmienialem w umysle na przyjazne dla mnie badz je wywalem z kadru . Lub wyobrazalem sobie ze je pochlaniam swoja dobra energia ( koncepcja z gry black and white biala chmurka z napisem "dobro" ) i jak do tej pory nie widze zadnych skutkow ubocznych . objaw opetania :D
Awatar użytkownika
Wróżbita-Jasnowidz
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2012-02-16, 15:20

Re: Poszukiwanie Opiekuna

Post autor: Wróżbita-Jasnowidz »

Opiekun się opiekuje...czy czulas się ze ktos się Toba opiekuje? To się czuje i wie!
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Poszukiwanie Opiekuna

Post autor: Glazery »

Co powiedzieć? Wiele jest tutaj takich, którzy zasłaniają się jakimiś przykładami, które w zasadzie nie mają pokrycia. Mówią, że to demon, że zły duch. Tak naprawdę nie wiadomo co. Ale chcę również powiedzieć, że to, że u ciebie doszło do bezpośredniego duchowego kontaktu z tym. Mówisz, że to Cię wysysało. Jest możliwe, że to jest coś, o czym mało kto wie, jak widzę. Ścieżka lewej ręki może pomóc do wędrowania po swoim bycie energetycznym, magicznym świecie, którym jesteśmy my sami. A to co spotkałaś to była, tak myślę, istota, która w twoim świecie energetycznym "zapuściła korzenie". Nazywają to wampirami energetycznymi. Tak i myślę, że to jest najbardziej wiarygodne stwierdzenie. Można wykonać rytuał oczyszczenia, który zabierze z twojej magicznej świadomości to paskudztwo. Co do opiekuna. Tu pomoże Ci lustro, aby odnaleźć opiekuna, dobrze jest medytować patrząc się w swoje oczy w lustrze. Oczywiście w pomieszczeniu powinna panować cisza i oświetlenie, które Ci odpowiada. Nie znajdziesz go od razu. Dobrze jest powtórzyć to kilka razy, a gdy go spotkasz, będziesz wiedzieć, że to on. Zagłębiaj się w oczach.
Myślę, że pomogłem choć trochę. Jeżeli ktoś uważa inaczej, chętnie poczytam, co w mojej wypowiedzi było niepoprawne. To na tyle.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Poszukiwanie Opiekuna

Post autor: Dagmara »

Znam tą metodę z lustrem, jednak w moim przypadku to nic dobrego z tego nie wyszło.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Poszukiwanie Opiekuna

Post autor: UFOszaman »

Czytałem, że wampirami energetycznymi są ludzie, którzy samą swoją obecnością pozbawiają innych energii życia.Ofiary tych wampirów uskarżają się na ogólne osłabienie i brak jakiejkolwiek motywacji.Od normalnych ludzi różnią się w budowie ich ciała astralnego.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Rozwój duchowy”