Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj, używając konta:
POKAŻ / UKRYJ MENU
Teraz jest 2019-03-22, 07:58

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane | 

Strona 1 z 1  [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość

Zaawansowany

PostNapisane: 2006-12-03, 21:07 
Zaawansowany

Zaawansowany
Zaawansowany

Rytuał Wirowej Dewokacji

Rytuał Wirowej Dewokacji jest syntezą Rytuału Aury Chaosu z mniejszym Rytuałem Pentagramu. Polega on na wykorzystaniu czterech stanów skupienia materii (Ashara, Dijov, Thaldoma, Nobo) ewokowanych z pierwotnego chaosu do ochrony psychicznego i fizycznego wymiaru Adepta. Rytuał może także zostać z powodzeniem używany jako autoterapia.

Kiedy Adept wykona Rytuał Aury Chaosu i utrzymuje swoją świadomość na etapie „Ja Jestem”- punkt ponad głową, wykonuje Rytuał Kabalistycznego Krzyża.
Po wykonaniu Ćwiczenia Środkowego Filaru, znajdując się w symbolicznym „centrum wszechrzeczy”- może to być wizualizowane jako bańka powietrza dookoła której jest cały stworzony wszechświat; kreślimy za pomocą wizualizacji na granicy bańki i świata pentagramy, kolejno wibrując, Imiona Boga. Następnie, kiedy dojdziemy do chwili w której
Rozkładamy ramiona pobudzamy sekwencyjnie czakramy:
- „Przede mną Rafael”- czakram sakralny, czakram splotu słonecznego.
- „Za mną Gabriel”- czakram korony, czakram trzeciego oka, czakram korony, czakram sakralny, czakram splotu słonecznego, czakram serca, czakram gardła.
- „Po prawej ręce Michael”- czakram splotu słonecznego, czakram gardła, czakram serca, czakram gardła, czakram korony.
- „Po lewej Auriel”- czakram korony, czakram gardła, czakram trzeciego oka, czakram sakralny, czakram splotu słonecznego, czakram serca, czakram gardła, czakram korony.
- „Dookoła stworzony wszechświat, nade mną ośmioramienny splendor”.

Teraz Adept medytuje, bądź podtrzymuje wizualizacje pentagramów; przywołuje reprezentacje rzeczy budzącej w nim niepożądaną przez niego cechę i wizualizuje jak poza Pentagramami ulega zniszczeniu, rozpadowi.

Rytuał kończy się Rytuałem Kabalistycznego Krzyża.

Uwagi:
- Rytuał jest przykładem syntezy Rytuału Aury Chaosu z innym rytuałem.
- Sekwencyjne budzenie czakramów związane jest z przyporządkowaniem Transliteracji imion Archaniołów do drzewa sefirot, które z kolei przyporządkowane zostały do czakramów.

Ostatnio edytowano 2007-07-25, 17:13 przez Sharp, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg
Strona 1 z 1  [ Posty: 1 ]

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane |