dziwny obiekt widziałem

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
papatka

dziwny obiekt widziałem

Post autor: papatka »

Witam, nie chce tu czegoś wymyslać i nie czytałem nigdy takich rzeczy bo w ufo nie wierzę, ale przed chwilą widziałem na niebie w dosyc bliskiej odległości dziwny obiekt latajacy. Jest juz noc do było ok 22 wyglądał jak paralotnia tylko ze jest kompletnie ciemno cały swiecił przerywanymi liniami koloru złotego a po srodku gdzie w paralotni siedzi czlowiek byl swiecacy prostkokąt. Kto chce niech się smieje ale to widziałem a zainteresowanym przesle rysunek w paincie tak jak to widziałem. bo nie mam pojecia jak wstawic na tym forum. co dziwne mysle sobie chinski lampion ale on nie swiecil w srodku tylko same liniie i ten prostokąt i znikło horyzont przemierzył w okolo 30 sekund. a gdy zaczolem go widziec byl nisko a na koncu zgasl. nie mozliwe zeby to byl lampion bo po pierwsze za szybko i to duzo po drugie skoro byl by to lamion ktory gasnie to czemu umosil się coraz wyzej i swiecil tylko liniami przerywanymi cos w kolorze złota bardzo intensywny. chcecie do mozecie mnie miec za wariata ale tak widziałem.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: dziwny obiekt widziałem

Post autor: Dagmara »

Obecnie tyle jest na świecie przeróżnych latających ''zabaweczek'', że głowa mała.
Tak więc zapewne nie było to UFO, ale bardziej naturalne zjawisko ;]

Szkoda, że fotki tego obiektu nie masz.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: dziwny obiekt widziałem

Post autor: Crowley »

Tajna, rządowa, oświetlona paralotnia.
papatka

Re: dziwny obiekt widziałem

Post autor: papatka »

Spoko niech będzie paralotnia wszystko mi jedno, dodam tylko że trudno mi określić w jaki sposób to widziałem ale nie było to tak jak fizyczna rzecz typu samolot czy coś w tym stylu tylko bardziej jak ogień poprostu cały kszałt był taki jakby ułożony z ognia bardzo jasnego jak złoto nie umiem inaczej tego opisać , i jeśłi z zapalniczki widzicie w ciemności tylko sam płomień to w ten sam sposób wyglądał na niebie ten obiekt coś zaj....tego. Myslałem o aparacie ale ten w telefonie nie dałby rady tego złapać byłby tylko błysk a byłem w szoku wieć podejrzewam jak większość z was nie chciałem tego spuścić na chwilę z oka a szkoda ale kszałt pamiętam odkładnie i nie da się tego porównać do niczego bo przesiedziałem dziś na tych różnych swirnietych obrazkach na necie i nie było nic co nawet trochę by to przypominało. PS mogę wstawić obrazek na forum??
Awatar użytkownika
Gras.
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-07-27, 18:53

Re: dziwny obiekt widziałem

Post autor: Gras. »

Podobną rzecz ostatnio widziałem na niebie ale okazało się ,że to zwykły lampion. Dodaj link z tym "czymś", zobaczymy .
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: dziwny obiekt widziałem

Post autor: Dagmara »

Obrazek jak najbardziej możesz zapodać, również jestem ciekawa jak to mniej więcej wyglądało.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”