Moje obserwacje z 21.09. 2018 - a sluchanie pózniej debaty

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
ross2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: 2008-12-18, 20:17
Lokalizacja: Debica
Komentarze: 4

Moje obserwacje z 21.09. 2018 - a sluchanie pózniej debaty

Post autor: ross2 »

Moja obserwacja niewyjaśniona była z 21 września 2018 około 1 w nocy leżałam w łóżku odwrócona tyłem od okna bokiem. Nie spałam tylko leżałam gdy na ścianie zobaczyłam dziwne wzory tak jakby od strony okna wychodziły . Zaintrygowały mnie i poczułam jakby :coś" chciało abym odwróciła się w kierunku okna.
Gdy zmieniłam pozycję i popatrzyłam na okno to zdumiałam bo zobaczyłam przez nie kulę zołto złotą była duża i wisiała ponad godzinę. Ja nie wystraszona ale bardziej ciekawa i zahimnotyzowana utrzymałam wzrok na niej do 2 godzinie nad ranem a pozniej zaczęla się przesuwac w prawa stronę aż znikła z oczów.
Ta kula była około 5 metrów naprzeciw okna - to nie mogło byś blask księżyca ani lamp. Była bardzo złotawa kula .

Dzisaj słuchałam debate ufologiczna - ciekawe wasze relacje i tam Pan co omawiał swoje relacje podobne zdarzenie z kulą i tak sami kolor i wielkość . to byla relacja z 25 lutego 2018 tego Pana nagrana a ja zobaczyłam i doświadczyłam tą samą kulę w nocy 21 wrzesnia o 1 -2 rano. Czy za 7 miesięcy mogłam zobaczyć obiekt ?? Nurtuje mnie to tego czasu , to nie było normalne a to nie mógł być księżyc . Dzielę się tym bo doświadczyłam pierwszy raz takie coś.
Awatar użytkownika
AlbertKowalski
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 72
Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Komentarze: 1

Re: Moje obserwacje z 21.09. 2018 - a sluchanie pózniej debaty

Post autor: AlbertKowalski »

Tak długo to obserwowalas i nie przyszło ci do głowy by zrobić zdjęcie lub nagrać film?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”