[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj, używając konta:
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Teraz jest 2018-12-10, 14:59

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane | 

Strona 1 z 1  [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość

Tropiciel

PostNapisane: 2018-12-06, 12:27 
Tropiciel

Tropiciel
Tropiciel

Moja obserwacja niewyjaśniona była z 21 września 2018 około 1 w nocy leżałam w łóżku odwrócona tyłem od okna bokiem. Nie spałam tylko leżałam gdy na ścianie zobaczyłam dziwne wzory tak jakby od strony okna wychodziły . Zaintrygowały mnie i poczułam jakby :coś" chciało abym odwróciła się w kierunku okna.
Gdy zmieniłam pozycję i popatrzyłam na okno to zdumiałam bo zobaczyłam przez nie kulę zołto złotą była duża i wisiała ponad godzinę. Ja nie wystraszona ale bardziej ciekawa i zahimnotyzowana utrzymałam wzrok na niej do 2 godzinie nad ranem a pozniej zaczęla się przesuwac w prawa stronę aż znikła z oczów.
Ta kula była około 5 metrów naprzeciw okna - to nie mogło byś blask księżyca ani lamp. Była bardzo złotawa kula .

Dzisaj słuchałam debate ufologiczna - ciekawe wasze relacje i tam Pan co omawiał swoje relacje podobne zdarzenie z kulą i tak sami kolor i wielkość . to byla relacja z 25 lutego 2018 tego Pana nagrana a ja zobaczyłam i doświadczyłam tą samą kulę w nocy 21 wrzesnia o 1 -2 rano. Czy za 7 miesięcy mogłam zobaczyć obiekt ?? Nurtuje mnie to tego czasu , to nie było normalne a to nie mógł być księżyc . Dzielę się tym bo doświadczyłam pierwszy raz takie coś.

Sortuj wg
Strona 1 z 1  [ Posty: 1 ]

Strefa czasowa: UTC + 2 [ DST ]
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki | Sprawdź nieprzeczytane posty
Oznacz działy jako przeczytane |