jakie wahadełko radzicie dla początkującej osoby

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: jakie wahadełko radzicie dla początkującej osoby

Post autor: Dagmara »

Witaj.

Na odczyt wahadełka może wpływać bardzo wiele czynników, także trudno jest stwierdzić, co zakłóciło jego pracę, podam parę może przykładów;
1. Nieodpowiednie miejsce
2. Urządzenia elektryczne, takie jak włączony telewizor, komputer.
3. Problemy ze skupieniem i wyciszeniem się- nagromadzone emocje.
4. Złe samopoczucie.
5. Mam nadzieje, że nie robiłeś tego w łazience, ponieważ rury, przez które przepływa woda, również mogą mieć niekorzystny wpływ na prace wahadła.
6. Zbytni hałas w domu, czyli powiązanie z punktem 3.

To w zasadzie najważniejsze czynniki, jak o czymś zapomniałam, to niech ktoś uzupełni moją wypowiedź.

A od jak dawna pracujesz z wahadełkiem, w prawdzie piszesz, że jesteś początkującym, ale mógłbyś ten czas jakoś dokładniej przybliżyć? Jak wyglądało dostrajanie wahadła do Twojej osoby, zadawanych pytań?
Wiesz, czasami potrzeba lat, aby dobrze opanować wahadełko, trzeba również pamiętać o najważniejszym, że wahadełko to nie jest przedmiot nieomylny, nie zawsze będziesz miał 100% trafności.
marianoitaliano93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-18, 13:24

Re: jakie wahadełko radzicie dla początkującej osoby

Post autor: marianoitaliano93 »

Pracuję z wahadełkiem jakis miesiąc. Strama się zawsze skupić, aby mnie nic nie rozpraszało, lecz zawsze wróżę przy działającym komputerze. Zadaje krótkie i proste pytania. pytania życiowe co bedzie to odp zawsze pozniej się sprawdza. no ale jeśli pytam o typy meczów, to na 10 3 jest prawidłowe. Zastanawiam się, że może wahadełko nie chce mi pomóc z typowaniem.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: jakie wahadełko radzicie dla początkującej osoby

Post autor: Dagmara »

Niestety, miesiąc to za mało, moim zdaniem im więcej z wahadełkiem pracować będziesz, to z czasem Twoje wyniki będą lepsze.
Wszystko wymaga czasu i musisz pamiętać o tym, co napisałam, że nigdy nie będzie tak, że będziesz miał 100% trafności, ja po 12 latach pracy z wahadełkiem też nigdy nie miałam 100% trafności, pomyłki, złe odczyty się po prostu zdarzają i trzeba się z tym pogodzić.
marianoitaliano93
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2013-03-18, 13:24

Re: jakie wahadełko radzicie dla początkującej osoby

Post autor: marianoitaliano93 »

no ok, rozumiem Cię. Ale na jakiej podstawie mam z wahadełkiem pracować, podeslij jakies ciekawe metody, bo same pytania z pewnoscia duzo na dadza. no chyba, ze się myle. no i oczywiście bede cały czas się starał pracowac z wahadełkiem, nie odstawie go na bok.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: jakie wahadełko radzicie dla początkującej osoby

Post autor: Dagmara »

Same pytania to też dobre ćwiczenie, ale na naszym forum były już opisywane ćwiczenia z wahadełkiem, musisz poszukać.
W jednym z tematów wkleiłam również link do bloga pewnej dziewczyny, w którym opisywała ona swoje doświadczenia itd.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”