Pytanie odnośnie snu

Ezoteryka, czyli wszelkie działania, prowadzące do zrozumienia natury człowieka i jego otoczenia
Misterio
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-22, 09:44

Pytanie odnośnie snu

Post autor: Misterio »

Witam serdecznie,
Chciałbym poprosić o wyjaśnienie snu. Otóż mojej dziewczynie śniło się dzisiaj, że wokół jej domu kręcą się jacyś ludzie, a że zapadał mrok, to postanowiła zamknąć drzwi frontowe. Następnie ludzie zniknęli, jednak przez okno dojrzała sąsiada idącego w kierunku domu, który nagle pojawił się w środku. Był uśmiechnięty i powiedział coś w stylu: "Takie drzwi to dla mnie teraz nie problem. Wybieram się w podróż i przyszedłem się pożegnać." Ogólnie nie jest ona jakoś szczególnie zżyta z tym sąsiadem, ot - znają się z widzenia. Napisała do mnie rano, bo była wystraszona tym snem, gdyż odczuwała to tak, jakby ów sąsiad był duchem. Nie umiała mi tego wyjaśnić. Później zeszła na śniadanie i powiedziała o tym śnie rodzicom. Okazało się, że sąsiad od paru dni leży w szpitalu.
Dodam, że moja dziewczyna posiada "charyzmat". Bardzo widoczny był on w zeszłym roku, kiedy potrafiła doradzać innym ludziom - niekiedy nawet obcym - co powinni robić, aby pokonać problemy, nawet wtedy, kiedy oni jej o tych problemach nie mówili. Czy to może mieć jakiś związek z tym snem? Wystraszyło się to moje dziewczę i tak próbujemy logicznie to wyjaśnić :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Pytanie odnośnie snu

Post autor: asto »

Czy dziewczyna zażywa jakieś leki antydepresyjne ? Miewa praktyki halucynogenne ?
Ogólnie nie starałbym się tego snu jakos specjalnie interpretować, może być w lęku przed czymś, a może po prostu naogladała się róznych filmów, proponowałbym na początek poprzeglądać zwykły sennik, moze tam znajdziesz odpowiednie znaczenia. Poza tym w tym snie brak znaczej ilosci symboli.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ezoteryka ogółem”