Pewna blokada...

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Petrue99
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2014-10-10, 23:08

Pewna blokada...

Post autor: Petrue99 »

Witam. Nie dawno po kilku tygodniowym czasie, często mam tak gdy śpię nagle uderzam głową o łóżko, albo nogą, przez co albo się budzę albo kontynuuje zwykły sen. Też mam problem z wywołaniem świadomego snu po przez technikę WILD. Podczas kładzenia się spać i wykonywania WILD'a czuję ucisk na czole, czasami nawet od tego boli mnie głowa. Od długiego czasu próbuję wywołać LD, ale przez te problemy nie mam jak tego zrobić. Powiem szczerze, kiedy już czułem (np. w trakcie WILD'a) że mogę spokojnie wejść w sen, mało tego ledwo co hipnagogi można było zobaczyć, ciągle ten ucisk dawał od siebie znaki. Czy ktoś poradzi mi jak pozbyć się tego? Czy to czasowe? Powodem może być częste kładzenie się późno spać? Proszę o odp. bo wydaje mi się, że na prawdę mógłbym wejść w świadome sny, a ja nawet rzadko co mam nieświadome, albo widzę je jak przez mgłę. Nie wiem co mam robić, czy to jest jakaś forma blokady, przypuszczenia jakiejś siły która mnie od tego odciąga. Staram się już jakiś czas wywoływać, angażuje się do tego bardzo intensywnie, nie mam pojęcia co może stać na drodze...
Awatar użytkownika
Tiktor
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2015-06-27, 09:08

Re: Pewna blokada...

Post autor: Tiktor »

Mnie czasami po LD też boli głowa ale po a nie w trakcie robienia wilda ale potem przechodzi.

Jak się kładziesz spać puźno to możliwe że ld ci nie wyjdzie trzeba chodzić spać o normalnych godzinach np.22:00 23:00 itp
Petrue99
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2014-10-10, 23:08

Re: Pewna blokada...

Post autor: Petrue99 »

Jak patrze na mój post nie powiem, można zobaczyć, że wzbudziłem sensacje (jednak nieświadomie). Dzięki, wreszcie jakaś odp. czasami myślę jakby tu nikogo nie było na tym forum. Taak chyba na przyszłość będę pamiętał, bo znowu się wziąłem za świadome sny i są zawsze dla mnie niesamowitym przeżyciem. Masz racje, późne kładzenie się spać może być głównym problemem. Chciałem się upewnić czy nikt inny nie ma tego co ja doświadczyłem. Ten ucisk na czole trochę mnie zastanawia, miałem tak kilka razy, ale najlepsze że minął ten ból. Ok jeszcze raz dzięki.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”