Narkolepsja - potrzebne rzetelne książki naukowe!

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Laff
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-12-08, 14:43
Lokalizacja: Wrocław

Narkolepsja - potrzebne rzetelne książki naukowe!

Post autor: Laff »

Hej! Jest tutaj ktoś, kto mógłby polecić mi jakieś dobre książki o zaburzeniach snu (narkolepsja między innymi mnie interesuje)? W internetach wiele różnych informacji, a wolałabym się oprzeć na naukowym objaśnieniu, naukowych przykładach/badaniach (mogą być książki anglojęzyczne - to nie jest problem) - mam już kilka tytułów zapisanych, ale mam nadzieję, że może ktoś poleci mi coś jeszcze.

Skąd moje pytanie? Wszystko zaczęło się od poszukiwania informacji dlaczego w nocy nie mogę się ruszać i widzę nocne zjawy hehe :) To było 8 lat temu (3 lata bez paraliżu, bo brałam leki, które skutecznie te wszystkie objawy tłamsiły, teraz leków nie biorę - paraliż wrócił ze zdwojoną siłą), teraz mam już takie doświadczenie, że jestem w stanie momentalnie ten paraliż wywołać, wiem kiedy nastąpi i jak się z niego wybudzić - ale nie o to mi chodzi, po prostu chcę się dowiedzieć czy mam narkolepsję, bo inne objawy na to wskazują, no i dodatkowo chciałabym to stłamsić lekami, tylko nie wiem jakimi (bo do tych, które brałam przez okres trzech lat na pewno nie wrócę - antydepresanty) - większość pewnie będzie w szoku, że chcę się tego pozbyć, bo z tego co wyczytałam na różnych forach są tacy co dążą do uzyskania paraliżu w celu wyjścia z ciała, no dla mnie kilka paraliżów w tygodniu, po 2-3 razy w ciągu jednej nocy, to za dużo (oczywiście napisałam, że potrafię się z tego wybudzić i wiem kiedy przyjdzie, ale czasami to jest silniejsze ode mnie, bo mimo wszystko lubię to uczucie i na nie pozwalam, ale są momenty kiedy nie jestem w stanie opanować tego momentu no i jednak jest to silnie wyczerpujące dla mnie i mam tego po prostu dość) - dzięki za wszelkie odpowiedzi!

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”