Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Daisy

Post autor: Daisy »

Jade z Nią na wakacje na Mazury, ale nie planuję jej wypuszczać z klatki. Chyba, że wziąść ją do łóżka, aby poleżała i się poprzytulała.
Ostatnio zmieniony 2005-02-27, 14:15 przez Daisy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ech ja już współczuję mojej kotce... dwa miesiące bez pana :roll: (wcześniej mam szpital)
Gość

Post autor: Gość »

...ciekawe czy świnki morskie potrafią pływać...? być może po wakacjach się dowiemy ;)
Daisy

Post autor: Daisy »

Chociaż nazwa brzmi morsko, to świnka nie potrafi pływać; wogóle nie lubi wody. Jednak jak lekarz każe można ją wykąpać w miednicy. Jednak z doświadczenia wiem, że nie sprawia jej to zbytniej przyjemności. Za pierwszym razem kiedy kąpałam to prawie mi z umywalki spadła. Potem się zaziębiła i kichała. Biedne stworzonko:(

Więcej o śwince tutaj nie piszę bo gromowładny nas pogoni.
Gość

Post autor: Gość »

a mnie dzisiaj zastrzelono.......nigdy bym nie przypuszczał, że we śnie az tak bardzo można odczuwać ból, najpierw uderzenie, potem pieczenie, w końcu szczypanie i spływająca po plecach krew, czułem ciepło krwi, czułem zatrzymujące się powoli serce, to wszystko było jak prawdziwe, obudziłem się zlany potem, i bałem się ruszyć zeby...nie bolało.......
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Wogóle gryzonie nie przepadają za wodą, mój św. pamięci szczur nienawidził kąpieli i zawsze się potem na mnie obrażał, ale przekupiałam go kawałkiem mięcha... :lol:

Co do snów, to miałam dziś taki... Sniło mi się, że szłam z jakimś chłopakiem przez bardzo piękne łąki i pola. Doszliśmy do dwóch bardzo wysokich, cieńkich pali na czubkach których znajdowały się matryce na których po chwili się znaleĽlismy... Było tam mnustwo lampionów. On (ten facio) siedział na jednym palu- w pozycji lotosu, ja na drugim, twarzami w kierunku siebie. On zamknął oczy i zaczął się modlić, a ja nie mogłam się skupić (tu wspomnę, że nie wyznaję właściwie żadnej wiary). Nagle usłyszałam dochodzące z lasu głosy, a po chwili wyszło z niego 4 chłopaków.
On przekazał mi w myślach, że mam nie zwracać na nich uwagi i mam się modlić to nic się nie stanie, ale gdy tamci chłopacy zaczęli nas zaczepiać niewytrzymałam...
Przewrócili słup na którym miałam się modlić, zaczęli mnie popychać i bić, a póĽniej chcieli też zgwałcić, ale się obudziłam.... Było po 3:00 ale cięzko było mi zasnąć i wciąż myślałam o tym śnie...
Niedawno zaczęłam zgłębiać tajniki medytacji i odebrałam ten sen, w ten sposób, że niepowinnam tak kategorycznie wypierać z siebie boskiej cząstki... Bo Bóg jest w nas,On jest nami a po części my nim jesteśmy...

A jak wy to widzicie? Bo może się mylę?......
Gość

Post autor: Gość »

nie bardzo wiem o co ci chodzi, ze niby medytacja oddala od Boga? z tego co wiem to przybliża, aż do oświecenia.....
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Przeciez Aphrodisiana napisala, ze nie wyznaje zadnej wiary ;)

Zreszta gdyby to mieli byc poslancy Boga, to chyba nie zaczeliby Ciebie bic i w ogole... bo Bog nie uznaje przemocy, tak mnie się wydaje
Gość

Post autor: Gość »

myśle ze to poprostu zwykły sen, do mnie strzelano , i jakoś nie wydaje mi się zeby to miał być palec Boży.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Dzisiaj miałem sen, że tańczę przytulony do jakiejś dziewczyny w rytm "Ostatniej nocy świata" by Miss Saigon... niestety, nie wiem, co to była za dama, ponieważ było ciemno :lol:
Gość

Post autor: Gość »

to skąd wiesz ze to była dama? możę jakiś facet? ;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Facet w sukience :?: Przecież to nie był występ Los Trockadero De Monte Carlo...

Ej no chyba potrafię rozróżnić przedstawiciela płci męskiej i żeńskiej :?

To była panienka mniej więcej w moim wieku, może nieco młodsza... i tyle wiem :P


dodane 13 marca:

Ostatnio mnie nawiedza regularnie dziewczyna, która kiedyś mocno krwi mi napsuła... mała wiedĽma w okularach, Ewa Zed... [pomyśleć, że kiedyś byliśmy przyjaciółmi :roll: ]
Ostatnio zmieniony 2006-05-21, 19:10 przez Ivellios, łącznie zmieniany 1 raz.
Eugi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2005-04-08, 18:52
Lokalizacja: Słubice

Post autor: Eugi »

Mi się ostatnio śniło, że byłam w kinie na Gwiezdnych Wojnach III :D. Troche dużo krwi tam było, ale potem się obudziłam i nie do końca obejrzałam film :wink: Ostatnio często mi się śni że jestem w kinie właśnie na tym filmie...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

W końcu znalezione nie kradzione :lol:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Mnie się kiedyś śniło, że jestem irackim terrorystą i likwiduję amerykańskiego żołnierza :roll:

Tak więc twoje sny przy moich to pikuś...

dodane 17 kwietnia:

...a dziś byłem... Gerardem Butlerem :roll: Rozdawałem autografy i udzielałem wywiadów...
Ostatnio zmieniony 2006-05-21, 19:11 przez Ivellios, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”