Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Daisy

Post autor: Daisy »

Masz dzikie akcje w snach?

Przyznaj się no... :lol: :D :grin: :) :smile: :!: :!: :!: :!: ;) :wink: :twisted: :razz: :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

:hahaha: Wiesz, Promyczku, różnie to bywa :lol:

Raz "dzikie akcje", a raz jestem terrorystą wydającym wyroki śmierci na żołnierzy amerykańskich... Pamiętam nawet że raz strzeliłem jednemu w łeb :roll:

Ostatnio (czyli dwa tygodnie temu...) miałem we śnie "bara bara" w wannie z jakąs blondynką :lol: Sic :!: Kto by pomyślał, że takie wizje ma Ivellios... Jak to Grzybu kiedyś ujął w napisanej przez siebie historii, dobiegł mnie krzyk kobiecy... "Longer... oooh yeah, it so Longer... nie znając Longera i odnosząc dziwne wrażenie, że to on tu króluje, tak że biedaczka potrafiła wypowiedzieć tylko jego imię, odszedłem... ("Longer" tak mnie kiedyś nazywali znajomi)

Ale zdarzają się i mniej drastyczne i zbereĽne sny, jak na przykład wspomniana wcześniej rozmowa z Tobą w centrum Katowic, czy też spanie na piecyku u babci :smile:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Duży... w czarnej kurtce... w czapce... ej no przecież ja tak się ubieram :?
Gość

Post autor: Gość »

moja hipoteza na ten temat jest taka:

kiedy chcemy biec we śnie próbujemy (nasz mózg) ruszać mięśniami jak w normalnym świecie , ale do mięśni nie dochodzą i tak zadne impulsy bo nie ruszamy się podczas snu (nie biegamy w łóżku), wszystko dzieje się w głowie, takze nie uważam zeby dotlenienie mięśni miało jakiekolwiek znaczenie.

Podczas świadomego snu mozna latać biegać krzyczeć i co tylko........teraz juz tego nei praktykuje ale pozostało mi to ze moge biegać , nie boje się spadania itp.
polega to na tym aby poruszać się tak jak w świecie astralnym, nie próbować ruszać mięśniami, tylko poruszać się "wolą umysłu", wtedy biega się z zadziwiająca lekkością i szybkością

co do spadania, to wystarczy przeanalizować sytuacje np. niedawno miałem sen, ze jeĽdziłem w górach na rowerze, i nagle spadłem w przepaść , od razu zorientowałem się ze to sen bo: - nie planowałem wycieczki w góry, - jest zima (nie było śniegu)....i za chwilke stałem sobie na skraju przepaści .
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Z bloga mego:
[zapis z wczoraj]
Jedyną dziś w miarę ciekawą rzeczą był... sen. Tak. Sen, w którym tańczyłem z jakąś dziewczyną w rytm "Ostatniej nocy świata" (by Miss Saigon). To była akcja :D Ale oczywiście w mordę kota ktoś mnie musiał obudzić i sen się skończył... a zapowiadało się tak fajnie ;(
Daisy

Post autor: Daisy »

Śniłam sobie dzisiaj o Aleksandrze Wielkim. Hmm... pewnie dlatego, że przed snem czytałam książkę o Nim.
Skye

Post autor: Skye »

a ja dzisiaj we śnie byłam w świecie po 3 wojnie światowej :shock:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja miałem dziś taki sen, że jest już styczeń, jestem już w Warszawie (mam w planach wyjazd), idę pod Teatr Roma, po drodze spotykam... Promyczkę (sic :!: ), następuje wymiana zdań pogaduszką nazwana, po czym lecę na spektakl co sił w nogach...

Spokojnie Skye, ja miałem kiedyś sen, że jestem irackim terrorystą i wykonuję egzekucję na amerykańskim żołnierzu :shock:
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

ja pamiętam wszystkie. Szczególnie jak mi się przyśni ktoś znajomy.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”