Wampirza seksualność

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Nieznajoma
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-11-30, 17:09

Wampirza seksualność

Post autor: Nieznajoma »

Ciekawi mnie jak to jest czy picie krwi wystarcza? Czy musi dojść do zbliżenia? Jak u Was to występuje? Wiem ze picie krwi daje zaspokojenie i uniesienie ale żeby się tak zaspokoić całkowicie musi dojść do stosunku? A no i jeszcze jedno Czy wampir może się żywić na wampirzycy i odwrotnie? :P
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Pandemonium »

Śmieszna dziewczynko, lepiej się napij soku z czarnej porzeczki, rzuć prochy i przestań czytać książki przeznaczone dla nieśmiałych, samotnych i zagubionych nastolatek. Wiesz, że podniecanie się piciem czyjejkolwiek krwi to dewiacja/fetysz ? A czy to jest forum o fetyszach ? Nie. Więc znajdź odpowiednie forum i pytaj o takie sprawy.

Oczywiście "prawdziwy rycerz krwi się nie boi", a "dobry żeglarz i przez morze czerwone przepłynie", co nie znaczy, że trzeba pić swoje płyny ustrojowe. Już nawet minetę podczas okresu zrozumiem, ale żeby się podniecać samym piciem? Czizys.
A no i jeszcze jedno Czy wampir może się żywić na wampirzycy i odwrotnie?
Tylko z żywej osoby, bo jak jest martwa od 5 min, to zwiędniesz jak Lestat.

Obrazek
Nieznajoma
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2012-11-30, 17:09

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Nieznajoma »

Śmieszny chłopczyku wypowiadaj się na tematy o których masz jakieś pojecia i uwiez nie interesuje mnie w jakim stopniu lubisz robić minetki :lol:
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Dagmara »

Niestety osoby, które czują seksualny pociąg do krwi cierpią na chorobę zwaną hematomaniną, jest to choroba na podłożu psychicznym.
Osoby chore osiągają podniecenie seksualne w bezpośrednim kontakcie z krwią, patrząc jedynie na nią, czy też pijąc.

Co do pytania, czy wampir, może żywić się krwią wampirzycy- odpowiedź brzmi: WAMPIRY NIE ISTNIEJĄ ;]
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Pandemonium »

Nieznajoma pisze:Śmieszny chłopczyku wypowiadaj się na tematy o których masz jakieś pojecia i uwiez nie interesuje mnie w jakim stopniu lubisz robić minetki :lol:
W tym akurat mam. Primo wampiry nie istnieją. Secundo jesteś durna. Dziękuję, dobranoc.
Niestety osoby, które czują seksualny pociąg do krwi cierpią na chorobę zwaną hematomaniną, jest to choroba na podłożu psychicznym.
Osoby chore osiągają podniecenie seksualne w bezpośrednim kontakcie z krwią, patrząc jedynie na nią, czy też pijąc.
Zdarza się i tak, aczkolwiek założę się, że większość przypadków bierze się z "romantycznego" podejścia do IDEI picia krwi. I nie musi się to wiązać z chorobą, tylko wrodzoną głupotą. Ale to już tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Dagmara »

Pande, zgadzam się z Tobą, że nie koniecznie dana osoba musi cierpieć na to schorzenie, aby popijać sobie krew, aczkolwiek uznałam, że warto wspomnieć o tej chorobie, bo to faktycznie różnie bywa.

Osobiście nie widzę niczego romantycznego w piciu czyjeś krwi, to może być nawet niebezpieczne, szczególnie jak dwoje ludzi wzajemnie się okalecza dla przyjemności, a jedno jest zarażone wirusem Hiv.

Zresztą z tego co zauważyłam, to taki bum na wampiry nastąpił po tej całej sadze ''Zmierzch'', dzieciakom zaczęło odbijać i co trzeci chciał być wampirem.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Spock »

Kiedys, takie rzeczy uwazano za maksymalna skrajnosc, natychmiastowy bilet do psychiatryka. Dzis, samookaleczenia sa tak powszechne, ze niedlugo swiry zaczna urzadzac parady.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Iluzjonista »

I powstanie partia - Ruch Wampirów ;)
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Pandemonium »

Wampiry i spółka.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Arek »

Wampiry i spółka
Czyli WIS :D
Awatar użytkownika
Elaine Montiago
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2013-04-01, 15:24

Re: Wampirza seksualność

Post autor: Elaine Montiago »

Skłonność do picia ludzkiej krwi jest dość zbliżone do chęć pożywienia się ludzkim mięsem co w tym wypadku już bylo by skrajnoscia. Ludzie ktorym to sprawia przyjemność podchodzą pod lekkie schorzenia psychiczne, ktore moga wynikac z np. Z nadmiernej ilosc ksiazek z takimi przykladami jak wampiry lub wilkolaki w zbyt mlodym wieku i przy slobej psychice. Oczywiscie nie zwalam winy na owe książki tylko na nieodpowiednie osoby ktorej je czytaja ^_^
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”