Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Tematy związane z szeroko rozumianym odżywianiem się cudzą energią
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: UFOszaman »

Energia witalna, jak potocznie o niej mówimy jest potrzebna człowiekowi dla normalnego funkcjonowania organizmu. Energia witalna tak jak linie papilarne są różne a zależy to od stanu zdrowotnego człowieka i kondycji psychicznej. Gdy jest jej brak czujemy zmęczenie i dyskomfort.Tą energią żywią się " ludzkie wampiry energetyczne ". Ale czy tylko ludzie ?
Znam przypadek, który przydarzył się mojej kuzynce:
Pewnego razu kuzynka przygarnęła z ulicy psa.Sama rzadko chorowała, wręcz tryskała zdrowiem.
Jak tylko pies zamieszkał z nią z dnia na dzień ( a był bardzo wychudzony, apatyczny ) stan jego zdrowia się w oczach polepszał - ( ale Kuzynka odwrotnie ) zaczęła stopniowo słabnąć, bywała często zmęczona aż zachorowała. Było z nią źle ( a pies tryskał zdrowiem ).
Wszyscy w rodzinie i lekarz zastanawiali się jaki jest powód tak nagłego pogorszenia się jej stanu zdrowia.
Dopiero mój kolega Weterynarz przedstawił hipotezę, że winnym jest pies ?Z początku ten wariant wydawał się bzdurny - ale Kolega był uparty i zaproponował wywieź na 2 tygodnie psa na wieś. Tak też zrobiono - i o dziwo Kuzynka zaczęła nabierać siły i wyzdrowiała ?
Czy ten bezdomny pies zabrany z ulicy był " Wampirem energetycznym " ?
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: Glazery »

Dziwne by było, aby zwierzę przybrało jakąkolwiek postać astralną. W moim uważaniu ten pies mógł być nosicielem jakiegoś uroku. Biorąc pod uwagę to, że psy są raczej mało świadome istnienia sfer ponadziemskich uważam, że ten pies nie mógł być wampirem energetycznym. Mógł to być urok, który został rzucony na psa, który został jego nosicielem albo też koleżanka zakorzeniła w sobie to, że pies musi być zdrowy, piękny, zadbany, a nie był. Jego stan mógł ją doprowadzić do tego, że za wszelką cenę chciała polepszyć jego stan i nie wiadomo dlaczego oddawała mu swoje siły witalne. Myślę, że tak to wyglądało.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: UFOszaman »

Całkiem możliwe, z tym że Koleżanka po wyzdrowieniu i miesięcznej rehabilitacji dowiedziała się, że pies w tym czasie zdechł ? Jak był z nią to prawie nie rozstawał się ze swoją Panią, a na wsi był w kojcu sam ?
Myślę, że pies ten z braku ofiary energetycznej zdechł bo nie miał z kogo czerpać tej energii - wiec niemożliwość bycia wampirem energetycznym przez zwierze jest pod znakiem zapytania ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: Dagmara »

A może pies zdechł bo miał jakieś pasożyty, lub inne wewnętrzne dolegliwości, których to na zewnątrz nie było widać, w końcu to zwierze zostało przygarnięte z ulicy? To, że pies nagle przytyje, merda ogonem, wcale nie oznacza, że jest całkowicie zdrowy i nic mu nie dolega.
A może na tej wiosce zjadł jakąś padlinę np. szczura,
lub truciznę i dlatego zdechł?
Bez sekcji zwłok zwierzęcia nie można niczego z góry zakładać, że zdechł bo nie miał z czego energii pobierać. Tak więc same przyczyny zgonu można by tutaj wymieniać, a wymieniać.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: UFOszaman »

No i tu jest sęk ! Jak wspominałem na początku, mój Kolega ( Weterynarz z zawodu ) przed wysłaniem tego psa na wieś - zbadał go i był zdrowy.Jak zdechł to on z ciekawości lekarza weterynarii zrobił tą sekcje temu psu - wynik był zaskakujący, bo temu psu nic nie dolegało, czyli nie był otruty, zatruty, przetracony i nie zdechł z głodu.On sam nie mógł określić przyczynę śmierci psa ( choć jest dobrym specjalistą w tym zawodzie ) ?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: Dagmara »

Na początku nic nie pisałeś o sekcji weterynaryjnej, dlatego też nawiązałam do tego. Następnym razem, jak będziesz coś opisywał to staraj się pisać o wszystkim, bez żadnego w późniejszych postach dopisywania.
Bo przez takie właśnie dopisywanie, nie jeden może uznać, że zmyślasz.

Ogólnie to ja nie wierzę w to iż zwierze może być takim typowym wampirem energetycznym.
Co do kwiatów to nasza energia, stan emocjonalny może wpływać na nie, kiedyś nawet na innym forum rozmawiałam z użytkownikami na ten temat. Sama zresztą zauważyłam coś takiego u moich róż domowych, które kiedyś hodowałam.
Miałam nawet ciekawy artykuł o tym zjawisku, że rośliny mogą czerpać od ludzi energię.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: Vampirio »

Wątpię aby ktoś rzucił urok na psa. Prędzej bym podejrzewał, że jakiś byt się do niego przyczepił.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: UFOszaman »

Moim zdaniem ciało psa, kiedy był słaby i umierający, mógł wniknąć taki zwierzęcy wampir lub coś w tym rodzaju albo jakiś byt jak to napisał Kolega Vampirio.Słyszałem, że takie energie mogą być dla człowieka bardzo niebezpieczne, ponieważ ich wibracje są niezwykle zakłócające.
To był pies - a może ktoś z uczestników tego forum zna podobne przypadki zwierząt np. kota czy innych zwierząt domowych, które negatywnie oddziaływały na zdrowie, samopoczucie człowieka ?
maly0130
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-03-13, 15:40

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: maly0130 »

Ja też myśle podobnie o swoim psie.
Zabrany szczeniak z ulicy. Obecnie piękny zdrowy i wielka pociecha. Ale
Spał z moją żoną. Żona stała się apatyczna, śpiąca narzekała na bóle nóg, po czasie nażekała na brak odczówania uczuć. I skończyło się to jej wyjazdem, do własnego domu.
Nie rozumiałem co czuła, bo mnie nic nie było.
Obecnie jej nic nie jest.

Ja zostałem z psem. Pies śpi zemną. Mam identyczne objawy tak jak moja żona. Wychodząc z domu czuje ulgę, jak tylko nie ma psa. Jak tylko psa nie ma w domu, czuć w nim ulgę.
Choć pies jest kochany coś w nim chyba jest nie tak.

Nie umiem tego wytłumaczyć
Awatar użytkownika
Garest
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 145
Rejestracja: 2014-02-10, 23:24
Lokalizacja: Polska
Komentarze: 1

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: Garest »

teorytycznie jest to mozliwe slyszalem tez teorie ze zwierzeta sa na wyzszym poziomie niz zwyczajni ludzie bo do porozumiewania się ze soba uzywaja zdolnosci telepatycznych
ale ciezko to potwierdzic ;d
jesli chodzi o twojego psa to mozliwe jest ze jakis byt się go uczepil i wykrada wlasnie emocje i energie ... ale tez niemozna miec pewnosci
paraparapet
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2015-06-17, 14:09

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: paraparapet »

A może po prostu kuzynka lepiej poczuła się na wiejskim, świeżym powietrzu i w zdrowszym klilmacie?
renonn55
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2016-11-20, 14:40

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: renonn55 »

No jak na moje to zwykłe wymysły ludzi i nic więcej.
kamion0
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2013-02-20, 17:48

Re: Zwierzę lub roślina - Wampir energetyczny ?

Post autor: kamion0 »

VII Siódmym zwierzęciem jest Talpa to jest kret
i mieszka pod zemią i jest podobny do myszy
z tym zwierzęciem możesz zrobić by nadzeszły burze
zaraza, grad błyskawice padanie kukurydzy i wiele złych rzeczy
jeśli ty położysz go nagiego lub nagą na ziemie martwego
i obróconego i z tym zwierzęciem ty możesz robić
zgoda i niezgoda z kim zechcesz, ponieważ on jest
przeklętym zwierzęciem, on uzdrawia człowiekowi funkcje
gdy jest spalony lub sproszkowany i odlany w nim.

- A kiedy ty będziesz znał właściwości innych zwierząt
zrobisz jak jest powiedziane w księdze wizji
nad którą pytaj tego Pana wizji, że jest to, że
objawi do ciebie to co pytasz i wolisz znajomość
zwierząt których chcesz To zwierze nie widzi ani on oczu.
Wiedz ty że wizja miesięcy jest nad wszystkie rzeczy
które pytasz czy poznasz. I Bóg będzie z tobą jeśli prawie zapytasz.
Wiedz ty że tu jest wypełnione trzecie skrzydło a teraz
zaczynamy my czwarte skrzydło które jest kompletne lub
wypełnione nad wszystkimi elementami.

Rącznik - Roślina Odstraszająca Krety
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wampiryzm”