Paruzja ponowne przyjście Jezusa Chrystusa

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Paruzja ponowne przyjście Jezusa Chrystusa

Post autor: Darnok »

On jest wstanie każde swoje stwierdzenie i każdą teorię logicznie uzasadnić.
Ale to, że coś jest logicznie uzasadnionie nie oznacza, że takie zjawisko w przyrodzie występuje.
Obalił ostatnio teorie naukowców na temat dziwnych dźwięków pojawiających się na świecie
I niby jak ją obalił, skoro to były tylko hipotezy, a sam pewnie nie był w każdym tym miejscu i nie miał innych (chodzi o naukowe) materiałów?
również wypowiedzi na temat tych konstrukcji i wykorzystania w terenie na youtube.
Podaj linki, bo nie wiem, czy znajdę oryginalne materiały.
Właśnie na bazie logiki Andrzej ocenił Boga
Musiałby więc mieć pewność, że Bóg (i konkretnie jaki) istnieje, wyrwać go z jego wszechmocności i opisać. Jeżeli tak było, to nie bulwersuj się, że nazywam go guru skoro właśnie zakłada nową religię takim postępowaniem.
To nie jest jakiś tam Guru, który chodzi w białej szacie, a ludzie przed nimi klękają i całują w stopy.
Ale jest autorytetem pewnej grupy ludzi.
O ile mi wiadomo, to trzeba mieć pozwolenie na link do stron, chyba ze miałbym cytować wszystko, ale to by dużo stron zajęło.
Możesz podać link, nikt Cię za spammera nie uzna przecież.
Asef
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2006-02-27, 15:12
Lokalizacja: Wałcz

Re: Paruzja ponowne przyjście Jezusa Chrystusa

Post autor: Asef »

Darnok pisze: Ale to, że coś jest logicznie uzasadnionie nie oznacza, że takie zjawisko w przyrodzie występuje.
Na przykładach - da radę wskazać, że występuję.
np
http://www.andrzejstruski.com/articles_ ... tyzmu.html
W ostatnim czasie los zesłał mi dowody na potwierdzenie mojej teorii. Są to dwie publikacje internetowe, które obrazują dwa podstawowe czynniki w procesie powstawania grawitacji.

Obie informacje ukazały się na łamach internetu w tym samym czasie, mimo że czas zaistnienia rzeczy, o których świadczą, to różnica kilkudziesięciu lat.
I mamy potwierdzenie jego teorii :)

To jeden z przykładów tylko.

Darnok pisze: I niby jak ją obalił, skoro to były tylko hipotezy, a sam pewnie nie był w każdym tym miejscu i nie miał innych (chodzi o naukowe) materiałów?
m.in te o których mówi Polsat, powięcej jakie obalił w linku niżej
http://www.andrzejstruski.com/articles_ ... uskim.html

Darnok pisze: Podaj linki, bo nie wiem, czy znajdę oryginalne materiały.


Stanisław Moździerz, komendant Straży Pożarnej Portu Lotniczego Łódź, opowiada o testach systemu Dura-Track®.





To wszystko są konstrukcje Andrzeja
http://www.konstrukcje-mas.com/index.php?go=8

http://www.andrzejstruski.com/articles_ ... ogowa.html
Darnok pisze: Musiałby więc mieć pewność, że Bóg (i konkretnie jaki) istnieje, wyrwać go z jego wszechmocności i opisać. Jeżeli tak było, to nie bulwersuj się, że nazywam go guru skoro właśnie zakłada nową religię takim postępowaniem.
"Cóż znaczy wiedza o istnieniu wiary, gdy nie wiemy, jakie były jej pierwotne wartości."

Ten temat bardzo dobrze wyjaśnia
http://www.andrzejstruski.com/articles_ ... nauki.html

Jest długi ale zawiera wiele informacji.

Dodatkowo mam też odpowiedź od Andrzeja

"Przede wszystkim guru to jest ktos kto działa z pozycji duchowej ja działam z pozycji logicznej a zaden guru nie jest logiczny wykazuja raczej pozycje władzy przy duchowosci a wiedza nie równa się guru bo kazdy naukowiec musiałby byc guru, ja opieram się na wiedzy tylko ze nie nabyłem jej w uczelni a w drodze logicznego myslenia. " :)

I od siebie dodam, że Andrzej mnie nigdy do niczego nie namawiał do zmiany swojej woli, decyzji w działaniu. Po za tym to, że ja tutaj piszę to nie jest jego wola, ja sam po prostu do was napisałem, ponieważ lubię takie dyskusję. :)

Darnok pisze: Ale jest autorytetem pewnej grupy ludzi.
Są osoby, które podzielają jego poglądy i tylko tyle.
Darnok pisze: Możesz podać link, nikt Cię za spammera nie uzna przecież.
W tym poście było parę linków, ale po to aby była dobra odpowiedź i wg mnie były potrzebne, mam nadzieję, że nie zostane przez to wyrzucony z forum :roll:
Powinienem wskazać jeszcze jakieś ale to może innym razem, bo za dużo materiałów.

Trochę tego jest i proszę do kolejnej odpowiedzi, nie spiesz się, :) przeczytaj wszystko co wskazałem w linkach dokładnie, ja aby dobrze zrozumieć teksty Andrzeja czytam wiele razy.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Paruzja ponowne przyjście Jezusa Chrystusa

Post autor: Pandemonium »



He will come : x
Ostatnio zmieniony 2012-05-26, 16:35 przez Pandemonium, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Paruzja ponowne przyjście Jezusa Chrystusa

Post autor: Słowianka »

:rofl:

sure ting, bro! :okulary:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”