Aborcja,Poronienie

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
zblazowany

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: zblazowany »

To sekundy- kilka osób strzeliłoby do wariata, wariat by padł na ziemię, a oni by broń schowali. Ucierpiałaby tylko jedna osoba- szaleniec.
To nie film, a ludzie jak dostaną broń to nie od razu staną się lucky luckami, albo policjantami. W takiej sytuacji osoba jedynie przeszkolona i radząca sobie z nagłymi sytuacjami z użyciem broni ma szansę na udaną akcję. Reszta by się posrała w gacie.
Jak ktoś napadnie kogoś i naklepie mu trochę to kończy się takie co najwyżej w szpitalu. Gdyby obaj mieli broń, to napad wyglądałby trochę inaczej. Napastnik podchodzi, pyta o pieniądze. Ofiara odmawia, te wyciąga broń i grozi, potem tamten też wyciąga( jeśli zdąży). Pewnie okaże się że przestępca był lepszym strzelcem i ofiara skończy w trumnie. A tak mogła by żyć, po wyleczeniu kilku siniaków.
Nożem możesz pociąć napastnika, kijem połamac nogi, ręce, bronią jak strzelisz w tułów to koleś ginie.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Chyba 'Lucky Luke ' :P
No i trudno , najlepiej strzelac po nogach, ale jesli mialby zginac , trudno , jego ryzyko .

pS Proponuje zmiane tytulu tematu na inny, bo troche nie na temat ;) Panie Administratorze :)
Ostatnio zmieniony 2010-06-04, 19:46 przez Chantelle, łącznie zmieniany 2 razy.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Leanna »

Tylko cos jeszcze powiem:
Chantelle pisze:No i trudno , najlepiej strzelac po nogach, ale jesli mialby zginac , trudno , jego ryzyko .
Trafiłabyś na komisariat(bo prawdopodobnie nie masz doświadczenia w przestępczym światku :D ), potem nie udałoby ci się raczej wyjaśnić, że "to nie ty", a na koniec sąd. Jeśli zapłacisz wyjdziesz, nie zapłacisz- paka. Taki teraz Polski rząd... W sumie wszędzie jest podobnie...
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Ale przeciez o tym wlasnie rozmawiamy , ze prawo powinno byc zmienione , tak w Polsce , jak i tu w Anglii ( ale wiem ze moje niedoczekanie).

A o moich doswiadczeniach w roznych swiatkach nie gadajmy ;)
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Leanna »

Ta...o moich lepiej też nie gadać, bo zaraz mnie tu od psów powyzywacie :P
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

A to widze my z przeciwnych stron barykady raczej :)
Ale to nie ten temat , zreszta dawno i jak to się mowi nie prawda :)
Ostatnio zmieniony 2010-06-04, 19:49 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Leanna »

Teraz moze i po przeciwnych :D Ale ze dwa lata temu byłybyśmy w tej samej drużynie :) Niektórzy mają te szczęście i zanim go notują udaje im się uciec...
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Nie no ja tez z tym wszystkim skonczylam :) Wiec luzik
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Machno pisze:co do przyulania - w niektórych kulturach mężczyźni całujący się na powitanie to normalna sprawa, i mówię tu o kulturach europejskich
Tu we francji tak robia,ok rozumiem jesli dziewczyna zbliza się zeby mi calusa w policzek dac,bo taka ich kultura,ale gdy jakis chlopak tak robi,to mowie mu natychmiast,ze ja nie jestem francuzikiem i ma się odpierdzielic,bo jak trafi na moja twarz to ja na jego,ale czyms innym.
zblazowany pisze:A tak mogła by żyć, po wyleczeniu kilku siniaków.
Nożem możesz pociąć napastnika, kijem połamac nogi, ręce, bronią jak strzelisz w tułów to koleś ginie.
Na treningach wrestlingowych koles nam wskazal kilka technik samoobronczych,ktore moga się przydac gdy ty i napastnik nie macie broni.Trzeba walnac w nos albo od dolu,ale prosto w niego,koles bedzie zdezorientowany na maksa.Jednak pewne chwyty sa niebezpieczne dla zycia tak jak np uderzenie w splot,albo w nerke.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Tutaj gdzie mieszkam noze nosza na porzadku dziennym , wiec chyba się nie sprawdzi . Tak jest w Anglii niestety , kulura 'nozowa' .

-- 2010-06-04, 19:03 --

Dobrze ze nie walisz bez ostrzezenia Ruskof , tylko tlumaczysz najpierw ;)
Ostatnio zmieniony 2010-06-04, 20:02 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Leanna »

Gdy koleś ma broń najlepiej grać na czas. Pierdzielić o byle czym, a gdy ten chociażby odwróci wzrok by przewrócić oczami, wystarczy złapać nadgarstek pod odpowiednim kontem naciskając kciukiem na tam taką kostkę :) (powinien wypuścić broń). Czasem nie wychodzi i nie polecam komuś kto robi to po raz pierwszy bo możesz dostać kulkę :D Kobiety mają łatwiej...
Ostatnio zmieniony 2010-06-04, 20:05 przez Leanna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Jest to ok , ale dzieki broni wogole nie musisz miec kontaktu fizycznego z napastnikiem.

-- 2010-06-04, 19:08 --

Aczkowiek jestem za zeby takie szkolenie przejsc,na przyklad Krav-Maga jest super do samoobrony.
Ostatnio zmieniony 2010-06-04, 20:08 przez Chantelle, łącznie zmieniany 1 raz.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Chantelle,nie zawze ostrzegam gdy wale,czasem gdy koles mnie wkurzyl a jestesmy poza zasiegiem wzroku jakiegos nauczyciela to smialo wale..Nie czekam wtedy,bo sam moge dostac.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Leanna »

Chantelle-Jeśli potrafisz z niej korzystać. A nie zawsze jest to takie proste na jakie wygląda. Niedoświadczonej osobie wymierzenie zajmuje sporo czasu. W tym momencie napastnik ma spore pole do popisu.
Ruskof- przepraszam bardzo, ale gdy wymierzam sierpowy również nie mówię, czy będzie to prawy, lewy czy prosty... Co to by była za walka?
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Ale Leana, wlasnie dlatego warto przejsc porzadne szkolenie, zaszkodzic nie zaszkodzi , niektorzy ludzie kompletnie nie wiedzieliby co zrobic , jak się bronic, nigdy nawet nie byli w sytuacji, zeby ktos ich zaatakowal .

Ruskof spoko macho , nie watpie ze się bic umiesz. Mam na mysli ze koles chce się przywitac i dac calusa , bo tak ma w zwyczaju , a Ty mu gonga.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

Leanna pisze:Ruskof- przepraszam bardzo, ale gdy wymierzam sierpowy również nie mówię, czy będzie to prawy, lewy czy prosty... Co to by była za walka?
Li- Przepraszam bardzo,ale gdy pisalem to co mu mowie to tylko za pierwszym razem tak zrobilem na nastepne takie zdarzenia gdy juz się zblizali do mnie to palcem pokazywalem,ze uwaga,wiec wyciagaja reke.Pozatym,teraz juz kazdy wie ze ja nie caluje,wiec wiedza ze trzeba mijac ich policzki szerokim lukiem od moich.
Chantelle pisze:Ruskof spoko macho , nie watpie ze się bic umiesz. Mam na mysli ze koles chce się przywitac i dac calusa , bo tak ma w zwyczaju , a Ty mu gonga.
Moze macho to przesada...Po prostu tez tak robie bo ciagle mysle ze gdybym przy polce tak zrobil to pewnie by mnie uwazala za pedala,a nie chce takiej sytuacji.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Leanna »

Ruskof pisze:gdybym przy polce tak zrobil to pewnie by mnie uwazala za pedala,a nie chce takiej sytuacji.
Wcale nie! Nie znam kobiety która miałaby coś przeciwko!
Awatar użytkownika
Chantelle
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 449
Rejestracja: 2010-04-11, 19:44

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Chantelle »

Ja bym nie pomyslala.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Spock »

Jak czytam powyższe, to brzmi jakby co poniektórzy byli co najmniej w siłach specjalnych. Broń ostra absolutnie nie powinna być dostępna dla zwykłych obywateli.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Aborcja,Poronienie

Post autor: Ruskof »

No ok,Chantelle,Li jestescie jakies 10 lat ode mnie starsze,moze inaczej na to patrzycie,ale gdy rozmawiam np z kolezanka z ktora na codzien w polsce się dziwie to inaczej by na mnie patrzyla od chwili gdybym tak chlopaka pocalowal..A nie biorac innych pod uwage,co nie chce tak się witac,mysle ze reka-reka albo zolwik to najlepsze powitanie miedzy kumplami
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”