Stwórca

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Stwórca

Post autor: Darnok »

W Islamie mamy chyba najbardziej destrukcyjną wersję fanatyzmu (mowa o czasach współczesnych). Ja tam się ich boję, boję się, że przyjeżdżają po socjal do europy i budują meczety przy kościołach. Może nie poznamy samego momentu powstania wszystkiego -jeżeli taki istniał, bo przecież Wielki Wybuch zapoczątkował czas- więc wszechświat istnieje od samego początku, czyli około 13 miliardów lat z tego co pamiętam. Przed "wybuchem" nie było czasu, więc wykracza to poza nasze ramy percepcji- osadzeni jesteśmy w czasoprzestrzeni i przychodzi moment, w którym możemy tylko spekulować.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Stwórca

Post autor: Ruskof »

Tyle ze juz islamczycy buduja gdzie popadnie,sprawdz sobie ta wideo w 20 sekundzie http://www.youtube.com/watch?v=YTOUfErQ47A ,teraz wyobraz sobie ze w awinionie gdzie mieszkam,w bylym miescie papieskim na dodatek,na dzielnicy sa takie wlasnie meczety.Francja juz jest wzieta to ci moge na 100% potwierdzic,pytanie kiedy europa cala bedzie zassana tym muzulmanstwem...Slyszalem ze w samym centrum warszawy zaczeli budowac meczet,nic tylko plakac,jak tak mozna.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Stwórca

Post autor: Karoolczak »

Dokladnie. Sam mieszkam na osiedlu wojskowym gdzie mieszkaja Araby... W rodzinie jest ich 7... ;) Tego się nie da uniknac... Muzlumanie zalewaja Europe
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Stwórca

Post autor: CheeTaH »

Wiecie co wam zrobi prawdziwy muzułmanin ? opowiedz brzmi nic , do kiedy w coś mu nie zrobicie złego , a jeszcze gorzej jeżeli sprowokujecie go do " świętej wojny ". Wojna trwa tylko i wyłącznie dlatego , że USA sprowokowało tych wyznawców , ten kraj.Gdyby nasz rząd nie chciał by się podlizywać tejże potędze , nasi chłopcy nie siedzieliby latami w afganie.
Ostatnio zmieniony 2010-03-23, 23:02 przez CheeTaH, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Stwórca

Post autor: Karoolczak »

Oni nie szukaja zaczepek ale sa naprawde BARDZO uparci... Poki Cie nie zobaczy ze swoja siostra to nic Ci nie zrobi :P
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Stwórca

Post autor: Darnok »

http://czteryswiatastrony.blog.onet.pl/ ... 01173221,n
A więc nienawiść do żydów, Hamas mający na celu zniszczenie państwa Izrael (bodajże ich pierwszy punkt w "programie wyborczym") to też wina amerykanów? prześladowania chrześcijan w afryce i azji to też wina amerykanów? no sorry, ale dla mnie Islam nie jest kompatybilny z kulturą europejską i nie powinniśmy się tak mieszać, bo nasza cywilizacja powoli wymiera, a takie zabiegi tylko to przyspieszają.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Stwórca

Post autor: Spock »

Darnok pisze:A więc nienawiść do żydów, Hamas mający na celu zniszczenie państwa Izrael (bodajże ich pierwszy punkt w "programie wyborczym") to też wina amerykanów?
Amerykanie, z jakichś niejasnych dla mnie powodów, chętnie opowiadają się po stronie Izraela. Palestyńczycy mogą czuć się ignorowani.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Stwórca

Post autor: Ruskof »

Wiecie co wam w sumie powiem?Muzulmanie sa dobrzy,ale w swoich krajach,mam na mysli ze 16 latek ktory urodzil się i wychowal,wychowuje się a algierii nie jest taki jak 16 latek wychowujacy się w jakiejs przestarzalej dzielnicy paryza,w samych ubraniach z Lacoste'a lazi z kanabisem ktorym zaraz zahandluje za zlamane centy.Najwiekszy problem jest taki,ze taki arab cie wkurzy,przypieprzysz mu a on ci kuzynow,wujkow,ciotki i starszych bratow przyzwie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Stwórca

Post autor: Darnok »

Amerykanie, z jakichś niejasnych dla mnie powodów, chętnie opowiadają się po stronie Izraela. Palestyńczycy mogą czuć się ignorowani.
Za ignorancje powinni mordować, a przynajmniej zakopywać do szyi.
Muzulmanie sa dobrzy,ale w swoich krajach
Niezłe odkrycie, chociaż kobiety to tam fajnego życia nie mają.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Stwórca

Post autor: Ruskof »

Chodzilo mi o to ze takie nastolatki w moim wieku nie rozbijaja na codziennosc szyby samochodowe,motorow nie wysadzaja bo sasiad naje... bratowi za to ze powiedzial ze pier... francje :)
A jesli chodzi o kobiety to tak,prawa maja bardzo ograniczone,napewno lepiej im we francji niz na swoim maghrebie :)
Kryptozoolog
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 423
Rejestracja: 2009-11-07, 19:45
Lokalizacja: Stockholm

Re: Stwórca

Post autor: Kryptozoolog »

Nie wiem co stworzyło Boga, bo nie wiem czy Bóg w ogóle jest. Jeśli coś stworzyło Boga, to czym to jest i jak to zostało stworzone? Haha tak można bez końca, a my i tak nie poznamy odpowiedzi.
Jeśli wierzysz to nie jesteś od zadawania pytań. Rób, myśl, jedz i ubieraj się tak jak ci pedofil lub sadysta powie. Za każde pytanie gwałt, głupie odpowiedzi typu ''Bóg ci wybaczy'', jąkanie się, pot, nerwowe ruchy i zmienianie tematu. Jak mam wierzyć komuś kto wie mniej ode mnie? Tak, mniej. Bo kiedy całe życie poświęcałem nauce i nagle zostaję wierzącym, to wszystko musi zaniknąć, a mój ''pastor'' będzie mieć wiedzę z mitów, od morderców i w ogóle nie pasującą do rzeczywistości. No, tak i ja mam go słuchać. Może najlepiej ściągnę spodnie w czasie mszy i będzie spokój.
Religia jest po to by kontrolować ludzi przez ich strach, a to dowodzi jacy ludzie wtedy byli mądrzy że to wymyślili.
Awatar użytkownika
CheeTaH
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-19, 23:40

Re: Stwórca

Post autor: CheeTaH »

Dobre to pytanie . Świat rozpoczął się kiedy był wielki wybuch . Od tego czasu galaktyki rozszerzają się . Wcześniej musiało być nic , ale za to nic to też nie jest próżnia ;D bardzo skomplikowane ale przypuśćmy , że świat stworzył Bóg i tego się na razie trzymajmy .Dopóki jakiś mędrzec nie znajdzie jakiegoś skomplikowanego wzoru na to co było wcześniej.
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Stwórca

Post autor: Leanna »

Bardzo wątpię, ze się taki znajdzie :) Te pytania to błędne koło.
zblazowany

Re: Stwórca

Post autor: zblazowany »

jutro w polskim radiu 2 będzie audycja na ten właśnie temat http://www.polskieradio.pl/dwojka/audyc ... 49309.html

-- 2010-04-02, 13:44 --
armenia pisze: Koran nie pozwala zabijać niewiernych.
Bzdura do kwadratu

Koran 9:5"Zwalczaj i zabijaj niewiernych gdziekolwiek ich znajdziesz, bierz ich w niewolę i nakładaj im jarzmo, czekaj na nich w ukryciu, napadaj na nich używając wszelkich strategii wojennych."
9:112 "Wierni walczą w imię Allaha: zabijają i są zabijani".
8:39 "Zwalczaj ich aż nie będzie więcej fitny (niewiary, nie-muzułmanów) i wszyscy będą poddani tylko religii Allacha (na całym świecie)".
8:65 "Prorok nakazuje wiernym walkę. Jeśli jest między wami dwudziestu odważnych, pokonają dwustu, jeśli będzie ich stu, wyrżną tysiąc niewiernych, gdyż niewierni są ludźmi bez rozumu".
9:38 "Wierni, dlaczego kiedy proszę was, byście poszli i walczyli w imię Allaha, trzymacie się ziemi. Czy wolicie życie na tym świecie, czy życie wieczne? Jeśli nie pójdziecie, On będzie was nękał i karał okrutnymi karami i weźmie innych w wasze miejsce".
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”