Matka Boża z Guadalupe

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Awatar użytkownika
Fairy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22

Re: Matka Boża z Guadalupe

Post autor: Fairy »

Spooky Fox, to kolejny dowód, że na każdym zdjęciu, każdy widzi to w co wierzy/to co chce/to co jest mu najbliższe itp. To tak jak te kartki papieru z kleksami z atramentu. Każdy widzi co innego. Na samym początku zainteresowania tym tematem myślałam, że to może być prawda. Ale po przeczytaniu waszych opinii podchodzę do tego bardziej sceptycznie. Więc przyjmując, że to nie robota Boga, ani ludzka, to czyja? A może to na prawdę tylko legenda (niektórzy tak twierdzą) i pomieszano prawdopodobne fakty z fikcją?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Matka Boża z Guadalupe

Post autor: Dagmara »

Może być również tak, że faktycznie jakiś pojedynczy element został przedstawiony w oczach Maryi, takie coś jak najbardziej dałoby radę namalować, jako odbicie, a resztę, że niby jest tam trzynaście aż osób itd. dodano od siebie, aby to obraz wydawał się bardziej nadzwyczajny.
Moim zdaniem to żaden cudowny obraz...
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Matka Boża z Guadalupe

Post autor: Arek »

Za to jak pokazałem kumplowi, to mi mówił, że on tam Józefa widzi. Ale miał chyba na myśli Józka - Menela spod spożywczaka
Hahaa, wprawdzie Józka nie znam ale rozumiem co kolega miał na myśli i ma rację każdy widzi to co SAM widzi
Owszem, w zdjęciach można doszukiwać się twarzy tych ludzi, ale to jak szukanie dziury w całym. Na zdjęciach z zamachu na WTC też szukano twarzy. Znaleziono wiele form twarzy szatana a niektórzy nawet odszukali tam latający spodek.
Zgadzam się z tym całkowicie
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”