Sataniiści w Rosji.

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Sataniiści w Rosji.

Post autor: NM_ONE »

Czciciele szatana znowu w akcji!Jak donosi jedna z rosyjskich gazet "Komsomolskaja Prawda"
sataniści złożyli ofiarę z czterech nastolatków (3 dziewczyn i 1 chłopaka16-17 lat).Zaczęło się niewinnie bo od zaproszenia starszych kolegów na imprezkę.W czasie tego przyjęcia jak donosi gazeta doszło do brutalnego mordu.Każdej z ofiar zadano 666 ran kutych.Ofiary następnie poćwiartowano a sataniści urządzili sobie z nich wieczerzę,włosy ofiar ścięto (po zabójstwie) i rozsypano wokół ogniska na którym owe ofiary miały być upieczone.Milicja znalazła ślady między innymi włosy ofiar.
Jak myślicie czy to prawda,czy tylko kolejny z rosyjskich komunistycznych sposobów na podtrzymanie strachu a co za tym idzie i większego posłuszeństwa narodu.A może to zmyślona historyjka gazety?No cóż piszcie co o tym sądzicie?
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: Crowley »

Musiało być ich sporo, żeby wszystkich zjeść. Ciekawe czym to wszystko doprawili? ;p
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: Sothis »

To jakaś prowokacja. I do tego żałosna. ;]
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: Spock »

Zaraz prowokacja... Ostatecznie, różne rzeczy się zdarzają, więc czemu by nie.
W każdym razie, otwiera nam się dyskusja o przestępczym aspekcie satanizmu.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: Crowley »

Czytałem o satanizmie laveyńskim i po zbadaniu sprawy uważam, że to całkiem przyzwoity satanizm :p Dlaczeguż? poniewuż mają własne zasady i nie szpanowaliby zabijaniem dzieci ani innymi głupotami. Oni po prostu lubią Szatana:p
zblazowany

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: zblazowany »

Sataniści zawsze się znajdą i to nie ma zbytnio znaczenia czy w Polsce czy w Rosji czy w innym kraju. W niektórych rejonach świata satanizm ma się całkiem dobrze bo jak ktoś zabije murzyna z Afryki który to mało kto bedzie po nim płakał . Inaczej jest w Polsce, tutaj na szczęście są jakieś kary za zbrodnie i to ludzi odstrasza
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: FaKtoMaaN »

złożyli ofiarę.. ale że ich potem zjedli??!! :shock: a skąd wiadomo że ich zjedli?? to się nazywa Kanibalizm..
Justice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2009-05-04, 00:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: Justice »

"Komsomolskaja Prawda" to tabloid, taki trochę nasz "Fakt" więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie ile w tym artykule prawdy ;)
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: NM_ONE »

Crowley też o tym czytałam ale jest jeszcze jeden rodzaj,czyli ten bardziej niezbadany i niebezpieczny!To trochę dziwne co napisała ta gazecina bo skąd wiedzieliby że każdy został zadźgany 666 razy skoro ciała zostały pokrojone!Może Milicja dotarła w trakcie tego "obrzędu".Jeżeli ktoś znajdzie jakieś dokładniejsze źródło niech napisze!
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: NM_ONE »

Sataniści są kontrowersyjni,przez co stają się ciekawi.Nie wiem czy mam wierzyć w ta gazetę bo jak wiemy w Rosji panuje komunizm.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: Sothis »

I co z tego?
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: Crowley »

Komuna to nie tylko kolejki po kiełbasę!
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: DanaS »

Moim zdaniem, jak na takie spektakularne morderstwo to coś o tym za cicho. Nie ważne czy to jest demokracja czy komunizm, czy to jest Polska, Niemcy czy Rosja. Po TAKIM zabójstwie na tle rytualnym byłoby głośno na całym świecie i nie tylko jeden rosyjski tabloid by o tym pisał. Ja dopóki nie zobaczę innego źródła potwierdzającego ten fakt bedę się trzymać wersji, że to tylko kaczka dziennikarska polegająca na polityce zastraszania.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: Crowley »

Dana witaj!

Ja czytałem o tym jeszcze na onecie (Chyba na onecie).
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: DanaS »

Cześć, chociaż ktoś się cieszy na mój widok ;). W każdym razie, postaram się poszukac na onecie, ale jakbyś znalazł przede mną to wrzuć linka, tak dla informacji ogółu. Choć to też trochę mało, nie wydaję się Wam? Już morerstwa w mniejszej skali były bardziej nagłaśniane. Coś mi tu zalatuje kantem, ale pogrzebię za tym dla własnego spokoju.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: DanaS »

Makabryczne zabójstwo w Rosji

Wtorek, 16 września 2008 (12:31)

Czworo przyjaciół zostało brutalnie zamordowanych przez satanistów. Każdy z nich został 666 razy ugodzony nożem, a następnie upieczony na ognisku i zjedzony przez uczestników rytualnego zabójstwa - donosi portal thesun.co.uk.

Do makabrycznego odkrycia doszło w miasteczku Yaroslavl, 300 mil od Moskwy. Zamordowane osoby to czwórka przyjaciół - dziewczęta w wieku 16-17 lat (Anja Gorokova, Olga Pukova, Varja Kuzmina) oraz chłopak (Andrej Sorokin). Ofiary dobrze znały swoich oprawców - wszyscy należeli do subkultury gotyckiej.

Młodzi ludzie zostali zwabieni do wiejskiej chaty i zmuszeni do wypicia alkoholu. Potem doszło do brutalnego mordu. Każda ofiara została 666 razy dźgnięta nożem. Zabójcy usmażyli fragmenty ciał na ognisku, a potem je zjedli. Na miejscu zbrodni znaleziono odwrócony do góry nogami krzyż.czytaj dalej




Policja aresztowała ośmiu podejrzanych członków satanistycznego gangu. Podczas zatrzymania jeden z satanistów opowiadał jak niedawno kopali grób dla dziewczyny, którą zamordowali, żeby zjeść jej serce. Inny stwierdził, że nie zostanie ukarany za to, co zrobił, bo "szatan pomoże mu uniknąć odpowiedzialności". Trzeci z zatrzymanych powiedział, że jest znudzony Bogiem, który nie pomógł mu stać się bogatym człowiekiem.

Policja trafiła na trop lidera grupy - Nikolaja Ogolobyaka - do którego dzwoniły wszystkie ofiary gangu. Mieszkańcy miasteczka dobrze go znają. Należał do kościelnego chóru.

Nauczyciele ze szkoły w Yaroslavlu zgodnie uważają, że sataniści, którzy działali w ich mieście, to niezbyt inteligentne osoby, które zawsze miały problemy z nauką. Wśród podejrzanych znalazła się również dziewczyna - Ksenia Kuznetsova oraz dwóch jej kolegów - Alexander Voronov i Anton Makovkin.

Ojciec zamordowanego chłopca wiedział, że syn należał do subkultury gotyckiej. - Powiedział mi kiedyś, że wśród znajomych ma również satanistów - wspomina. - Nie przestraszyłem się. Pomyślałem sobie wtedy, że sam fakt, że spędzają czas na cmentarzu nikomu nie robi krzywdy - powiedział ojciec.

INTERIA.PL

-----------------------------

I jeszcze artykuł z Dziennika.pl

Rosyjscy sataniści zjedli "metalowców"

Wydawać by się mogło, że takie akcje dzieją się tylko w horrorach i to jeszcze pisanych przez chorych autorów. Tymczasem ośmiu satanistów z okolic Jarosławia w Rosji zadźgało, poćwiartowało i zjadło ciała czterech nastolatków, kojarzonych ze środowiskiem fanów muzyki heavy metalowej.

Trzy dziewczyny i chłopak w wieku 16-17 lat - fani muzyki metalowej - nie przypuszczali, że taki los zgotują im starsi koledzy. Wszystko zaczęło się od imprezy w domku nad Wołgą koło Jarosławia. To właśnie tam sataniści-kanibale zwabili swoje ofiary - podaje AFP.

Nastolatki z ochotą piły alkohol, chcąc zaimponować starszym kolegom. W pewnym momencie zaczęła się krwawa rzeźnia. Sataniści zaczęli po kolei zabijać swoje ofiary. Mord miał charakter rytualny. Jak podaje jeden z rosyjskich tabloidów, każda z ofiar została dźgnięta 666 razy. Zwyrodnialcy poszatkowali ciała i zrobili sobie z nich porcje do jedzenia.

Na zewnątrz domku rozpalili ognisko i zaczęli smażyć ludzkie mięso. Potem z apetytem wszystko zjedli. Jak się okazało, już wcześniej spróbowali kanibalizmu. Na cmentarzu wykopali zwłoki i zjedli z nich serce. Wpadli, bo policja przechwyciła treść ich rozmów telefonicznych już po tym makabrycznym mordzie. Poza tym w miejscu, w którym paliło się ognisko, znaleziono włosy ofiar.

Przemysław Średziński

-----------------------------------

Zwracam honor, jest sporo na ten temat. Choć mi to bardziej wygląda na "zabawę w satanizm". Jak się wczytać i zapoznać to była to tylko grupka dzieciaków z problemami, którzy akurat w ten sposób postanowili pokazać otoczeniu na co ich stać bo nie umieli się wyrazić w inny sposób. Wybrali makabryczną formę. Lider "gangu" śpiewał w KOŚCIELNYM chórze, a nie każdy got jest od razu satanistą. Moim zdaniem przez tych ludzi przemówiła głupota a nie wiara w ciemne moce jako takie. Trzeba wziąć też pod uwagę NM One, że ta akcja miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku więc nie jest to już gorący fakt, niemniej interesująca historia, choć swoje zdanie już wyraziłam wyżej :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: FaKtoMaaN »

czworo przyjaciół każdy ugodzony nożem po 666 razy, ładnie ktoś się musiał nożem omachać.. osobiście uważam że może i doszło do takiego morderstwa, ale szczegóły może są trochę lekko przesadzone..
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: DanaS »

Zgadzam się z Tobą, jeśli ciała zostały pokawałkowane i upieczone to ciężko doliczyć się dźgnięć nożem, nawet biorąc pod uwage zaawansowanie nowoczesnej kryminalistyki. Więc może nie tylko lekko przesadzone...
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Sataniiści w Rosji.

Post autor: FaKtoMaaN »

dodatkowo nie ciała, tylko pozostałości, bo podobno to była uczta, i ciała zostały upieczone a następnie zjedzone;p

lol kurde jestem przed obiadem, i już mi apetyt przeszedł :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”