Bóg ?

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bóg ?

Post autor: Zaara »

Gdzieś chyba cos takiego widziałam już...
Więc moje zdanie-Bóg jak najbardziej istnieje, czuwa, pomaga, doświadcza i w ogóle :) O religiach świata...to już trzeba poczytać w tych wszystkich tematach o poszczególnych religiach. Tu juz to wszystko jest, radzę poczytać ;)
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Bóg ?

Post autor: Sothis »

Moim zdaniem Bóg, jak i cała sfera duchowo-religijna, że tak to ujmę, są dziełem człowieka tylko i wyłącznie.
Wendigo
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2008-12-09, 00:16
Lokalizacja: Strefa Mroku (Stolarzowice)

Re: Bóg ?

Post autor: Wendigo »

Jakoś nie widać by religia, oprócz tego, że nabija kasy duchownym, miała jakąś większą role, nie Bóg decyduje o tym co się dzieje na świecie, ale człowiek.
Awatar użytkownika
Zaara
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 82
Rejestracja: 2008-10-10, 23:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bóg ?

Post autor: Zaara »

Jakoś nie widać by religia, oprócz tego, że nabija kasy duchownym, miała jakąś większą role, nie Bóg decyduje o tym co się dzieje na świecie, ale człowiek.
Hej, hej!!! Nie można wszystkiego podpisywać pod Kościół Katolicki!!! Katolicyzm to nie jest jedyna religia! Co do tego, kto decyduje...człowiek bez Boga nie może nic...chociaż ma wolną wolę i może wybrać, czy chce szukać Boga i iść za nim, czy wręcz odwrotnie...a szatan też może naprawdę wiele...
No w sumie każdy może mieć właasne zdanie na ten temat :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Bóg ?

Post autor: Darnok »

Dublujący się temat. Zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Wiara, religie i sekty”