Projekt Cheops

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Lolu
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2008-02-12, 05:49
Lokalizacja: Wrocek

Projekt Cheops

Post autor: Lolu »

Aż dziwne, ze nie ma jeszcze tego tematu. Główną osobą w projekcie jest Lucyna Łobos, ktora łączy się channellingiem z Istotą Duchową En-Ki, bratem Jezusa. Jego slowa są jasne - 2012 rok przyniesie koniec.

O Projekcie wiecej tutaj:
http://jasonk.blog.onet.pl


Mówi m.in. o Bogu, religiach, przebiegunowaniu, Proroctwie Majów, o piramidach, Atlantydzie, Planecie Nibiru.
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: polikopolik »

Wszystko to dla mnie jest naciągane i to bardzo... albo oni sobie robią jaja albo naprawdę w to tak wieżą... Na przykład tam piszę, że gdy planeta nibiru otrze się o ziemię to roztopią się lodowce i wszystko zaleje... tylko jest mały problem bo gdy oglądałem program na discovery mówili, że nawet gdy wszystkie lodowce się stopią nie zaleję całego obszaru ziemi i pozostaną DUŻE nie zalane tereny... W ogóle nie pasuję mi to, że to wszystko nawiązuję do religi chrześcijańskiej... Jezus, Jahwe, Gabriel... W ogóle naprawdę jest to strasznie naciągane... Pozostaję nam czekać na 2012... no chyba, że otworzą ten grobowiec i z piramidy wynurzy się gwiazda śmierci albo taki ogromny generator jakiegoś pola... tak to na pewno to :lol:
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Post autor: Arek »

Lolu, no aż dziwne, sam kiedyś myślałem o tym, ale na myśleniu się skonczyło
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Coś napisze, na co wpadłem teraz o myśleniu na temat brata Brata Jezusa...
Czyż bratem Chrystusa nie było jego negatywne odbicie, niejaki Antychryst?

Tak dla żartu, bo nie wiem co to za jeden, ten, którego wymieniłem (nigdy go nie spotkałem, więc wiecie... Czego nie dotkniemy palcem, tego nie ma :-P)

Ciekawi mnie czemu Lolu nie czyta innych serwisów, w których jest mowa o 2012 roku i tam po równo jadą, że 2012=armageddon?

P.S.
Gdy Brat Jezus potwierdzi, że En-Ki jest jego pozytywnym bratem, bo nikt negatywnego jak widać nie bierze pod uwage, to wtedy będziemy mogli powiedzieć, że bóg En-Ki (gad z sumeru? a może sumerii ;p) jest dla nas przychylny, póki co, nie jest.
Lolu poczytaj sobie channelingi z Kasjopei... To sobie coś pomyślisz o gadach i, gdy pogrzebiesz w historii, jak mniemam baaardzo starożytnej, to En-Ki, stanie się malutkim en-kim ;) ... Który to robi Panią Łobos w konia ;) :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”