Czy Lucyfer był zły?

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Nie rozumiem, co ma do sprawy ćma Wienera ? Bardzo fajnie naśladuje cechy żywych organizmów, ale przecież to tylko robot wyposażony w fotorezystor ?

Rozwiń proszę swoją myśl cybernetyczną
Gość

Post autor: Gość »

Właśnie REWERS powiedział ,,zjawisko,, a to nie jest zjawisko...
To po 1 a 2 to do tematu...
Lucyfer był aniołem,został potępiony i co dalej powiedzieć? i po co w tym temacie zaczynać o robotach?
Nie rozumiem
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Post autor: Spock »

Zakładam, że wiesz co mówisz. Najpierw przywołujesz cybernetykę, sugerując, że wniesie coś do tematu, a teraz się wykręcasz ? Robisz szum, panie kolego.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

rewers, Wiesz, cybernetyka, owoc kilkusetletniego rozwoju nauki opierającej się na podstawach fizyki raczej trudno przyrównywać do kogoś, kto niby te prawa fizyki stworzył. Piszesz o wszystkim, ale o niczym. Napisałeś tylko, że jest i kropka. Teraz wykręcasz się cybernetyką i innymi sprawami, a nadal nie podałeś mocnego dowodu na jego istnienie. I nie wykręcaj się, że takiego dowodu nie ma "bo absolut wszystko zatuszował", bo to nie argument. Jeżeli absolut w twoim mniemaniu jest taki ludzki, to na pewno da się go wprowadzić w błąd.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

rewers, Wiem, o co ci chodzi. Złapałeś mnie za słówko, ponieważ wcześniej napisałem "owoc kilkusetletniej pracy". Może szkoda ze mną klikać, jak dotąd żadnej dyskusji nie prowadziliśmy, bo niczego mi nie udowodniłeś. Nie wiem nawet, czy chciałeś :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”