Szatan

Dział na wszelakiego typu tematy religijne, dotyczące wiary oraz zagrożeń związanych z działalnością sekt
VAMPIRELLA

Re: Szatan

Post autor: VAMPIRELLA »

macie spruty mózg katolicką wiara w którą zmuszają was wierzyś "wielcy" tego świata i nie umiecie samodzielnie myśleć.... żal.....akurat Lucyfer to gość w porzo porównując go tam do tego wyżej :/ to jakieś czysto katolickie forum bez wolności słowa :/
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Szatan

Post autor: Spooky Fox »

Ban. Dziękuję. Nie polecamy się na przyszłosc.

Żeby nie było nieścisłości dla kolejny "mądrych":

Wolnośc słowa to jedno. Pierniczenie głupot, to drugie. Chcecie pisac? Piszcie z sensem i mądrze, a nie tak, jak użytkownik wyżej.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Szatan

Post autor: DanaS »

Tak to właśnie wygląda, kiedy ktos na siłę próbuje być "mroczny" i nakłada klapki na oczy. Taki się nie przetłumaczy Voozie. Nawet jakby taka diabeł w dupę ugryzł to to i tak bedzie wina wszystkich tylko nie jego.

-- 2010-04-26, 15:10 --

Tak to właśnie wygląda, kiedy ktos na siłę próbuje być "mroczny" i nakłada klapki na oczy. Takim się nie przetłumaczy Voozie. Nawet jakby taka diabeł w dupę ugryzł to to i tak bedzie wina wszystkich tylko nie jego.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Szatan

Post autor: Spooky Fox »

W "pupę", kochanie, w "pupę".

Mhhroczna nastolatka już sobie poszła i całe szczęście. Możemy na nowo wrócic do normalnej dyskusji normalnych osób.
Ghazt
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-09-01, 07:37

Re: Szatan

Post autor: Ghazt »

Witajcie,
uśmiałem się, nie ma co czytając niektóre posty :)
Szatan i Lucyfer= dwie różne osoby. To chyba najbardziej.
Zajmuję się kultem satanistycznym i praktykuję go od ponad 4 lat i mimo, że nie należę do żadnego bractwa, nie jestem satanistą a jedynie studiującym ich dziedzinę, nie wyznaję Lucyfera jako swego Pana jak poprzedniczka, która zdaje się pożegnała z forum i mogę zapewnić, że Lucyfer i Szatan to jedna i ta sama istota.

A co do postu owej Damy, po części ma rację.
Uznając Lucyfera jako swego Pana doznasz złudnego szczęścia w bycie ziemskim. Ale cena jest wysoka, ponieważ większość ludzi zapalonych, by zostać jego wyznawcą nie zdaje sobie sprawy z tejże ceny jaką przyjdzie im zapłacić za te dobra ziemskie.

Nie będę wgłębiał się w ten temat, jeżeli ktoś ma pytania odnośnie Satanizmu, magii, praktyki, rytuałów zapraszam do pisania prywatnych wiadomości.
tak

Re: Szatan

Post autor: tak »

Ale skoro to temat o "tym niby złym" to czy ja mogę zapytać o coś o tym typie już tutaj, czy to jakaś super-tajemnica i nie wolno Ci odpisać publicznie? :twisted:
  • Interesuje mnie bardzo to, co nazywasz "ceną". Pochwal się więc, czym mu konkretnie płacą..
    I co konkretnie dostają w zamian?
Ostatnio zmieniony 2010-09-02, 05:29 przez tak, łącznie zmieniany 1 raz.
Ghazt
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-09-01, 07:37

Re: Szatan

Post autor: Ghazt »

Dobra ziemskie kosztują ich dusze. Stąd nazwa "paktu z diabłem" . On Ci daje czego chcesz tutaj, wszystkie pragnienia, a Ty mu oddajesz wszystko po śmierci. Tracisz duszę na jego rzecz i dołączasz do niego w wiecznych cierpieniach i mękach.
tak

Re: Szatan

Post autor: tak »

..mmhmmm.. a skąd ty to właściwie wiesz?
  • ..kto Ci tak powiedział? :diabel2:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Szatan

Post autor: Darnok »

To ja z chęcią ją oddam. Tylko znasz jakiś sposób bez samookaleczenia, Ghazt?
Aha- nie jestem mrocznym nastolatkiem.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Szatan

Post autor: Dagmara »

Darnok no wiesz... ;]
Jeden ze sposobów na przywołanie diabła był chyba przed lustrem o 3.00 w nocy :P
Normalnie kocham czytać takie farmazony, szatan da ci wszystkie skryte pragnienia, dobra, a nawet prezenty niczym święty Mikołaj...
tak

Re: Szatan

Post autor: tak »

Ghazd - i skąd pewność, że Diabeł Cię nie wy.. yy.. Cię nie oszuka?

..jeśli On jest i jest kwintesencją tego czym jest to zrobi Cię w bambuko i oddasz mu tą wirtualną duszę nawet za symboliczne 5zł..
Ghazt
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2010-09-01, 07:37

Re: Szatan

Post autor: Ghazt »

Darnok jest ale chyba oczywiste jest, że nie dowiesz się tego :)
Tak- zajmuję się satanizmem 4 lata ponad, troszkę o tym "typie" wiem :P

-- 2010-09-04, 18:16 --
tak pisze:Ghazd - i skąd pewność, że Diabeł Cię nie wy.. yy.. Cię nie oszuka?

..jeśli On jest i jest kwintesencją tego czym jest to zrobi Cię w bambuko i oddasz mu tą wirtualną duszę nawet za symboliczne 5zł..
Ciężko wytłumaczyć skąd pewność. Musiałbym podać przykłady osób i pare materiałów do przeczytania a nie chcę tego robić, bo jak wiemy mrocznych nastek itp tutaj nie brakuje i Bóg wie co do główki im przyjdzie.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Szatan

Post autor: Darnok »

Darnok jest ale chyba oczywiste jest, że nie dowiesz się tego :)
Co do tego, że jest, to nie byłbym taki pewien. Co do tego, że się nie dowiem, to wiedziałem to w momencie pisania :)
fire girl

Re: Szatan

Post autor: fire girl »

Tak to pewnie tacy ludzie jak Bill Gates sprzedali swoją duszę diabłu, który w zamian obdarzył ich bogactwem. Nie wierzycie? Wystarczy poszukać, google ,,prawdę wam powie". Nie można przejść obojętnie obok tego.
To są takie typowe bajdurzenia New Age. Lubują się w tym co niektórzy. Niestety nie wszyscy wychodzą z tej fascynacji.
Sabaeth
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2009-07-02, 18:59

Re: Szatan

Post autor: Sabaeth »

Skoro Bill Gates oddał swoja dusze diabłu, to od dzisiaj zamiast diabeł będę mówić tajne służby :lol:
Sabaeth
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 79
Rejestracja: 2009-07-02, 18:59

Re: Szatan

Post autor: Sabaeth »

Mnie by bardziej interesowało jak ma się "ten trzeci" do tego wszystkiego :wink:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Szatan

Post autor: Darnok »

Poeto- wymyślanie własnej religii i nazywanie jej chrześcijańską to grzech, wiesz o tym?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Wiara, religie i sekty”