Moje EVP

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
wiciox
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2013-10-10, 21:37

Moje EVP

Post autor: wiciox »

Witam wszystkich!

Ostatnio, razem z grupą przyjaciół wybraliśmy się (w sumie to dla beki, przepraszam za takie określenie) w miejsce, któro jest opuszczone. Nikt z nas nigdy by nie pomyślał, że może tam coś straszyć ale jednak.

Nie wiem, czy uwierzycie mi w nagrania, ale jedyna manipulacja, jaka w nich nastąpiła to próba wzmocnienia szeptów, które się tam nagrały. Szum w tle do krople deszczu obijające się o eternit, dlatego ciężko było mi to odszumić i wzmocnić szepty, bo jeśli chodzi o obróbkę dźwięku to program zarówno pierwsze jak i drugie uznaje za szum.

Miejscem nagrywania była opuszczona przetwórnia ryb w Rachaniach (woj. Lubelskie, pow. Tomaszów Lubelski). Zapraszam do komentowania.

Jeśli chcecie otrzymać całość oryginalnego nagrania (bo powycinałem tylko fragmenty, w których rzeczywiście coś słychać), to musicie poczekać do soboty, bo wtedy wracam ze studiów.

https://mega.co.nz/#!vVQlUTaR!DbrSi1Jn1 ... YsfV2wLS8g

Powtarzam, że nie było przy tym nagraniu żadnych manipulacji (dogrywanie dźwięków itp.), jedynie starałem się wyeksponować to, co słychać.

Programy, jakie zostały wykorzystane to Audacity (do wycinania danych fragmentów) i FL Studio 11 Producer Edition (do wzmacniania i odszumiana za pomocą wbudowanych pluginów).

Wiem, że są tu osoby, które przeglądają zarówno to forum, jak i ZJ (nie mogę wymieniać nazwy, bo to w końcu konkurencja).
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Moje EVP

Post autor: Ivellios »

Musiałbyś udostępnić całość nagrania, ale bez żadnego podbijania tonów czy innych manipulacji. Po prostu surowe nagranie bez obróbki.
SylwekKubiak
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-12-23, 18:45

Re: Moje EVP

Post autor: SylwekKubiak »

i co z tym nagraniem :)?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”