Sen ,,kliniczny,,?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Awatar użytkownika
artur9620
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-03-23, 16:00
Lokalizacja: Kraków

Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: artur9620 »

Witam miałem 2 dni temu następujący sen,pragnę go przedstawić poniżej.
Śniło mi się że umarłem,dokładnie tak że czymś się śmiertelnie przytrułem zacząłem się okropnie czuć i zmarłem,widziałem ciemność a po chwili jakby żółty tunel do którego chciałem iść ale coś mnie odciągało od niego i wpadłem jakby w taką czarną zapadnie i w tym momencie się obudziłem.Co to może oznaczać,może być to jakiegoś typu sen proroczy i czy mam powody do obaw?Ogólem niech ktoś pomoże mi w interpretacji.
Awatar użytkownika
Quantum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2010-11-14, 20:24

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: Quantum »

Nie masz się czego obawiać, sny tego typu zdarzają się bardzo często. Mi osobiście śniło się raz, że zjadł mnie rekin :P Sny mają to do siebie, że dzieją się w nich rzeczy, których w realnym świecie nie uświadczymy. Więc nie zamykaj się w domu i nie czekaj na śmierć ;) Czasami lepiej nie doszukiwać się drugiego dna bo można sfiksować :)
Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: ifar15 »

no dokładnie. Snów nie można interpretować. Sny to wyobraźnia nad którą nie panujemy, losowo pokazująca obrazy.
Awatar użytkownika
Sylvester93
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 152
Rejestracja: 2011-03-27, 20:48
Lokalizacja: Świdnik

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: Sylvester93 »

Doczytałem się kiedyś artykulu w internecie na temat interpretacji snów i wiedług wielu badań sny okazują się być prorocze w wielu przypadkach jednakże czasami sny pokazują nam przeciwieństwo tego co może się stać a w Twoim przypadku przyjacielu oznaczało by to długie i spokojne życie bez niespodzianek:)
Awatar użytkownika
artur9620
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2011-03-23, 16:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: artur9620 »

Ja od początku nie traktowałem tego snu zbyt poważnie,ponieważ sny to nasza podświadomość ale dzięki za rady,bo szczerze to przez ostatnie dni uważałem na siebie myśląc że to jakiś sen na opamiętanie ponieważ często ryzykowałem swoje życie.
Timon
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 148
Rejestracja: 2007-01-02, 17:15

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: Timon »

spoko mi się snilo ze mnie rozszarpywal niedzwiedz :]

nie masz się czego bac po prostu kolejny wymysl twojego mozgu ;)
Awatar użytkownika
Svetlana
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2012-11-24, 23:21

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: Svetlana »

Mnie się często śni, że mój chłopak mnie opuszcza, zaś mojemu chłopakowi się śni, że to ja go opuszczam, chociaż naprawdę bardzo się kochamy! Dlatego to z pewnością też nie jest sen proroczy, tylko jego odwrotność.
Jeżyk8
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2012-12-11, 08:58

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: Jeżyk8 »

Mnie się często śni o wielkich powodziach.Jestem nad rzeką i nagle woda zaczyna szybko przybierać.Chcę się wrócić do domu,ale się okazuje,że ogromna woda jest już wszędzie.Nagle i mnie zalewa,ale się okazuje,że nie utonąłem,ponieważ normalnie oddycham pod wodą i nawet świetnie się czuję.Wtedy się przeważnie budzę.Już miałem kilkanaście podobnych snów.
marika
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-06, 10:10

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: marika »

ja mam tego typu sny i zawsze są to sny ostrzegawcze. gdy śnią mi się jakieś wysokie fale, które mnie zalewają wtedy na pewno stanie się coś złego w przeciągu góra 3 miesięcy. zawsze się te sny sprawdzają. może to dziwne, ale naprawdę tak jest.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: Dagmara »

marika- a możesz jakiś swój przypadek opisać?
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: asto »

No właśnie Marika tez chętnie bym się dowiedział
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Sen ,,kliniczny,,?

Post autor: Pandemonium »

marika pisze:ja mam tego typu sny i zawsze są to sny ostrzegawcze. gdy śnią mi się jakieś wysokie fale, które mnie zalewają wtedy na pewno stanie się coś złego w przeciągu góra 3 miesięcy. zawsze się te sny sprawdzają. może to dziwne, ale naprawdę tak jest.
A mi jak się przyśni trufla w czekoladzie to na pewno w przeciągu 20 lat ktoś umrze. Tak już jest.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”